Anketa 1+1: Které nástroje jsou největší pomocníci při poradenské práci?

Bez práce nejsou koláče. A bez chytrých nástrojů by nebyla práce finančních poradců efektivní. Které nástroje považují naši regionální ředitelé za největší přínos? A bez jakých vychytávek se neobejdou při své práci? Právě na to jsme se ptali v naší anketě 1+1. Tak schválně, tipnete si, jaký nástroj byl zmíněný nejčastěji?

Ptali jsme se na tyto otázky:

1) Který nástroj z BT nabídky máte nejraději a proč?

2) Co je váš oblíbený (může být i neelektronický) pracovní nástroj?

Jiří Sláma
regionální ředitel

1) Z mnoha nástrojů jsem si vybral BT Neživot. A proč právě ten? Protože pojištění majetku považuji za naprostý základ. Dlouho jsme na něj čekali a navzdory drobným nedostatkům v jeho fungování na začátku se jedná o nástroj na velmi vysoké úrovni.

2) Neobejdu se bez telefonu, kroužkového sešitu A5 a pera.

Michal Hrubý
regionální ředitel

1) Je obtížné vybrat pouze jeden nástroj. Jsem velmi rád, že s portfoliem a nabídkou nástrojů jde Broker Trust stále správným směrem. Neustále totiž pracuje na jejich rozvoji, úpravě, přizpůsobení požadavkům trhu a našich smluvních partnerů. Ano, vždy je prostor pro ještě větší zlepšení, ale vidím velké odhodlání celého týmu o neustálý rozvoj. Jakékoli úpravy jsou dnes finančně velmi náročné. Vyžadují zapojení specialistů na rozvoj produktů a také zpětnou vazbu uživatelů. Jen v této kombinaci lze vytvořit nástroj, který poradcům bude naprosto vyhovovat.

Velmi mě teď baví náš BT Neživot, protože umožňuje kvalitní srovnání producentů a zároveň poskytuje velmi podrobný výstup pro klienta.

2) Můj nejoblíbenější nástroj je moje vlastní hlava. Protože jsem však na sebe velmi přísný, mám před sebou ještě velký prostor pro zlepšení a rozvoj tohoto nástroje.

Radim Skřivan
regionální ředitel

1) Na první místo svého žebříčku bych uvedl BT Invest. Umožňuje především nejefektivnější bezpapírové sjednání v porovnání se všemi nástroji, které jsem měl možnost na českém trhu vyzkoušet. Poradce má pak více času na klienta a nemusí se zabývat zdlouhavou administrativou.

2) Já mám velmi rád hodinky. Nejen, že mě fascinuje jejich složitý mechanismus, ale představují pro mě i nástroj k dochvilnosti.

Eva Kateřina Gabrielová
regionální ředitelka

1) BT Neživot, který je rychlý a přehledný. Za mě jsou zde skvěle řešené povinné přílohy a nabízí perfektní srovnání nabídek pojišťoven.

2) Mobil je pro mě nepostradatelný každý den. 

Bohuslav Černý
regionální ředitel

1) Pokud mám vybrat jeden, tak je to určitě Bety.

2) Poznámkový blok je mým společníkem v každém dni. 

David Molínek
regionální ředitel

1) Pro mě jsou to jednoznačně BT Metodiky, protože s klienty řešíme různé situace a je zapotřebí individuálního přístupu. Právě v nich mám na jednom místě mnoho parametrů, které si srovnám, ať už v pojištění či úvěrech. Nyní je máme navíc i v nové verzi vyvinuté s EUCS a GOFISem. Určitě mi dají mnozí za pravdu, že je to neuvěřitelná pomoc. 

2) Miluji papír a tužku. ☺

Martin Kouřil
obchodní ředitel

1) Já mám rád celou Bety. Jedná se o komplexní systém, kde najdu vše potřebné pro práci poradce, vše o klientech a obchodech, provizích, nástroje na srovnání a sjednání obchodu, metodiky, podmínky produktů, potřebnou legislativu a informace ke vzdělávání. V nové verzi Bety 2.0 ji navíc vizuálně modernizujeme a přidáváme některé vychytávky navíc.

2) Můj digitální notýsek Remarkable2.

Teď už víte, které nástroje jsou favority pro naše regionální ředitele. Jsou však ještě další, které v této anketě nebyly zmíněny. Podívejte se na jejich kompletní přehled.  

Související články

Poradenství, Úvěrování

ČNB počtvrté snížila sazby. Které hypotéky zlevní?

Česká národní banka snížila ve čtvrtek již počtvrté za sebou úrokové sazby. Základní úroková sazba tentokrát klesne o 0,5 procentního bodu na 5,25 %. Jak se tento víceméně předpokládaný krok…

2. 5. 2024 4 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Sedm tipů, jak pojistit bydlení, abyste měli kvalitní ochranu a dostali skutečně zaplaceno

Podle České asociace pojišťoven má na 65 % Čechů pojištěnou domácnost a 55 % chrání pojištěním i svou nemovitost. Tato čísla v průběhu let rostou, což je jednoznačně pozitivní fakt.…

29. 4. 2024 9 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.