Úvěrová asistence: může splatit závazek za Vás

Osud každého člověka leží v jeho vlastních rukou. Ať už se chceme naučit nový jazyk, hrát na hudební nástroj, investovat anebo třeba skákat padákem – neexistuje lepší způsob, než se sám rozhodnout a začít v dané věci konat. Je jen málo věcí, které svým konáním nedokážeme ovlivnit – každému je zároveň příjemná různá míra rizika. Padákem skáče málokdo, rychlost v autě taky každý volíme odlišnou. I kdybychom však v životě byli sebezodpovědnější, naše snahy vždycky může překazit nečekaná událost zvenčí.

Hypotéky a úvěry nám pomáhají s plněním našich cílů a snů: někdo zařizuje bydlení pro sebe a svoji rodinu, jiní se pokouší rozjet podnikání a další lidé si půjčují na všemožné věci. Téměř každý tak dělá podle vlastního plánu a po zvážení svých možností. Když postupujeme s rozmyslem, může se závazek v podobě splátkového kalendáře bohatě vyplatit – byznys začne prosperovat, auto bude roky sloužit, z domu či bytu se stane náš vlastní domov. Opravdu dobře promyšlená strategie ale musí počítat i s riziky, na která jsme všichni do jednoho krátcí.

Úvěrová asistence – proč je důležité si ji sjednat? K čemu je dobrá a v jakých situacích dokáže pomoct?

Nemusím to být vždycky já, kdo se chová nezodpovědně. Problémy mohou působit jiní lidé, stejně tak jako náhlá nemoc nebo nezaviněný úraz. Když pak přijde na závazky v podobě úvěrů, tak se partner, partnerka nebo já sám mohu dostat do vážných finančních obtíží. Platební neschopnost samozřejmě může být jen krátkodobá; je však na místě zvážit, co se bude dít i v případě vážného a dlouhodobého zásahu do našeho života.

Úvěrová asistence v podobných případech zabraňuje platební neschopnosti. Hlavní rizika jsou smrt, invalidita, závažná onemocnění. Klienti MetLife mají možnost zvolit si z celkem 11 kombinací síly ochrany, své pojištění si pak může průběžně přizpůsobit podle aktuální životní situace.  Podrobné informace o nabídce úvěrové asistence rádi podají finanční specialisté.  

Současná nejistá a turbulentní doba dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají ve vašich životech jistoty. Získáváte jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit můžete. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Záleží jen a jen na každém z nás, jakou míru rizika chceme podstupovat. Nabídka úvěrové asistence je tu pro vás, kteří chcete v obtížných situacích provést životem od MetLife.

Související články

Poradenství

Nesedíme s hlavou v dlaních. Situace na trhu nahrává aktivním poradcům

Už 13 let vede Karolína Bedáňová jihočeskou finančně poradenskou společnost EKOMA. Specialisté na životní pojištění v posledních letech podstatně rozšířili svůj záběr. Klíčem, který otevřel nové obchodní příležitosti, byly marketingové…

24. 6. 2022 11 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství

„Jak se staví Hypodům“

Martin Kouřil si k mikrofonu našeho podcastu BTčko pozval tentokrát hned dva hosty, kteří oba pracují pod stejnou střechou, a to pod střechou společnosti Hypodům. Pozvání přijali jednatel a spolumajitel…

3. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Tři důvody, proč nejen životní pojištění zažije obrození

Životní pojištění zůstávalo v posledních letech ve stínu hypoték i investic. Rekordní a skutečně zcela mimořádné hypoteční objemy i rostoucí zájem o investice si vyžádaly podstatnou část kapacit finančních poradců.…

27. 5. 2022 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.