Úvěrová asistence: může splatit závazek za Vás

Osud každého člověka leží v jeho vlastních rukou. Ať už se chceme naučit nový jazyk, hrát na hudební nástroj, investovat anebo třeba skákat padákem – neexistuje lepší způsob, než se sám rozhodnout a začít v dané věci konat. Je jen málo věcí, které svým konáním nedokážeme ovlivnit – každému je zároveň příjemná různá míra rizika. Padákem skáče málokdo, rychlost v autě taky každý volíme odlišnou. I kdybychom však v životě byli sebezodpovědnější, naše snahy vždycky může překazit nečekaná událost zvenčí.

Hypotéky a úvěry nám pomáhají s plněním našich cílů a snů: někdo zařizuje bydlení pro sebe a svoji rodinu, jiní se pokouší rozjet podnikání a další lidé si půjčují na všemožné věci. Téměř každý tak dělá podle vlastního plánu a po zvážení svých možností. Když postupujeme s rozmyslem, může se závazek v podobě splátkového kalendáře bohatě vyplatit – byznys začne prosperovat, auto bude roky sloužit, z domu či bytu se stane náš vlastní domov. Opravdu dobře promyšlená strategie ale musí počítat i s riziky, na která jsme všichni do jednoho krátcí.

Úvěrová asistence – proč je důležité si ji sjednat? K čemu je dobrá a v jakých situacích dokáže pomoct?

Nemusím to být vždycky já, kdo se chová nezodpovědně. Problémy mohou působit jiní lidé, stejně tak jako náhlá nemoc nebo nezaviněný úraz. Když pak přijde na závazky v podobě úvěrů, tak se partner, partnerka nebo já sám mohu dostat do vážných finančních obtíží. Platební neschopnost samozřejmě může být jen krátkodobá; je však na místě zvážit, co se bude dít i v případě vážného a dlouhodobého zásahu do našeho života.

Úvěrová asistence v podobných případech zabraňuje platební neschopnosti. Hlavní rizika jsou smrt, invalidita, závažná onemocnění. Klienti MetLife mají možnost zvolit si z celkem 11 kombinací síly ochrany, své pojištění si pak může průběžně přizpůsobit podle aktuální životní situace.  Podrobné informace o nabídce úvěrové asistence rádi podají finanční specialisté.  

Současná nejistá a turbulentní doba dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají ve vašich životech jistoty. Získáváte jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit můžete. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Záleží jen a jen na každém z nás, jakou míru rizika chceme podstupovat. Nabídka úvěrové asistence je tu pro vás, kteří chcete v obtížných situacích provést životem od MetLife.

Související články

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

30. 11. 2023 6 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Výnosy

BT Penze: Za pět minut práce můžete s novým nástrojem klientům přinést hodnotu přes milion korun

Společnost Trefoil za posledních 18 let zprostředkovala hypoteční úvěry za více jak 13 miliard korun. I když Blanka Nováková, výkonná ředitelka Trefoil Hyposervice a Trefoil Services, v podcastu BTčko říká,…

21. 11. 2023 4 minut čtení minut čtení

Poradenství

BT Kongres NAPLNO: Na 800 finančních profesionálů probere témata, která hýbou trhem

Dvě desítky přednášek i panelových diskusí a 40 produktových partnerů čeká na účastníky BT Kongresu, který pořádá už 8. listopadu největší český broker pool Broker Trust. Tradiční akce pro finanční…

26. 10. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.