Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny probereme s naším obchodním ředitelem Martinem Kouřilem. Díky první novince budete mít váš byznys doslova pod palcem. Co všechno dokážete s Bety v mobilu?

Martine, mají poslední vychytávky nějakého společného jmenovatele? 

Všechny jsme vyvíjeli s poradci a podle praxe, abychom jim usnadnili těžký život v terénu a podpořili komfortní jednání při schůzce s klientem. Legislativa má velké nároky, co všechno je s klienty potřeba probrat a vyplnit, a tyto novinky pomáhají poradcům soustředit se na jejich silné stránky – na samotnou komunikaci, odborný přístup a vysvětlování.

Abych si vyzkoušel Bety 2.0 v mobilu, je třeba instalovat nějakou aplikaci?

Kouzlo je právě v tom, že není nutné instalovat do mobilu 237. aplikaci a pak ji složitě hledat. „Probůh, jen žádnou další aplikaci,“ říkali nám poradci. Šli jsme proto klasickou responzivní metodou, kdy chceme z Bety 2.0 zobrazovat v mobilu všechno, co máme v počítači. Jako první jsme tak zpracovali segmenty, které společně s poradci považujeme za nejdůležitější.

S čím teď Bety v mobilu nejvíc pomůže?

Při jednání s klientem si na mobilu snadno založíte jeho kartu a naskenujete potřebné doklady nebo smlouvy, aniž by data lítala přes Whatsapp nebo jinde. Je to bezpečný, elegantní a rychlý způsob.

Co dalšího vyřešíme s mobilem v ruce?

Vidíte i přehled jednotlivých obchodů a snadno procházíte či vytváříte poznámky a úkoly. Když klient řekne, ať se mu s povinným ručením ozvete za měsíc, vytvoříte si úkol a je to. Za důležitý detail považuju, že nemáte mezi sebou a klientem bariéru v podobě notebooku. Hodně to pomáhá atmosféře. Teď budeme od partnerů zjišťovat, které další oblasti chtějí do mobilu přesunout. Cílem je, aby si jednou poradci vystačili při jednání s klientem pouze s mobilem, když budou chtít.

Jaké je jejich hodnocení na straně těch nejdůležitější – samotných poradců?

Popíšu to na příkladu jedné akvizice, kterou mám čerstvě za sebou. Poradce znal Bety historicky, a když viděl novou, tak říkal: „To je o parník jinde.“ Rozdíl je jasný na první pohled – po vizuální stránce, komfortem i uživatelskou přívětivostí. Jdeme správnou cestou. Narovinu, ve vizuální atraktivitě jsme potřebovali zamakat, abychom byli opět na špičce, což se povedlo. Rozsahem informací je ale Bety dlouhodobě hodně napřed než konkurenční řešení.

Příště budeme pokračovat novými poradenskými kalkulačkami a přehledem provizí.

Související články

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Změny ve spoření na penzi. Jak získat maximum a co mají dělat důchodci, kterým stát od července nepřispěje?

Už od července začnou platit změny, které se dotknou spoření na penzi ve státem podporovaných produktech. Týká se to více než 4 milionů lidí, kteří spoří ve „starých“ transformovaných fondech…

24. 6. 2024 9 minut čtení minut čtení

Poradenství

S novými kalkulačkami zvládnete výpočty za pár vteřin. Poradci mají ještě lepší přehled o provizích

Pokračujeme v rozhovoru s naším obchodním ředitelem Martinem Kouřilem. Tentokrát se zaměříme na dvacítku nových poradenských kalkulaček a probereme taky detailnější provizní přehled. Tipnete si, která kalkulačka je nejoblíbenější?

21. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306