Jste připraveni na nový Občanský zákoník?

Co potřebujete vědět o novém Občanském zákoníku? Na co se Vás klienti mohou ptát? Jak to ovlivní práci finančních poradců? S čím přichází nový Občanský zákoník? Od 1. ledna vstoupí v platnost nový Občanský zákoník. Přináší zvýšenou ochranu spotřebitele, rozšiřuje odpovědnost finančních poradců, mění se uzavírání smluv, společné jmění manželů, nakládání s nemovitostmi a práce katastru, upravuje se dědění majetku. Proč...

Co potřebujete vědět o novém Občanském zákoníku? Na co se Vás klienti mohou ptát? Jak to ovlivní práci finančních poradců?

S čím přichází nový Občanský zákoník?

Od 1. ledna vstoupí v platnost nový Občanský zákoník. Přináší zvýšenou ochranu spotřebitele, rozšiřuje odpovědnost finančních poradců, mění se uzavírání smluv, společné jmění manželů, nakládání s nemovitostmi a práce katastru, upravuje se dědění majetku.

Proč se tím mám zabývat?

Dotkne se to nejdůležitějších zdrojů Vašich příjmů – hypoték i pojištění, mění se Vaše vztahy s klienty, dotkne se to soukromě i Vás samotných.

Co mám tedy dělat?

Možná jste četli některé články v novinách, možná dostáváte nějaké prezentace k jednotlivým tématům. My se chceme novému Občanskému zákoníku věnovat komplexně.

Během jediného večera, 11. 12. od 20:00 Vám řekneme vše podstatné z nového Občanského zákoníku. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Stačí se zaregistrovat na speciální webinář. Vyplníte registrační údaje a my Vám pošleme adresu, kde se vše 11. 12. od 20 hodin dozvíte.

Své místo si zdarma rezervujete na www.zalozvlastnifirmu.cz/webinare

Kdo bude přednášet?

JUDr. Hana Šonková

Během své kariéry působila jako advokátka v renomovaných českých advokátních kancelářích. Od roku 2009 má vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na finanční právo a právní úpravu související s finančním poradenstvím. Dále poskytuje právní poradenství v oblasti občanského práva a práva nemovitostí.

Co je to webinář?

Pokud jste nikdy na webináři nebyli, není to nic složitého. Jednoduše se v daný čas přihlásíte a na obrazovce počítače či tabletu sledujete přednášejícího. Zároveň máte možnost položit mu dotaz.

Zaregistrujte se zdarma na webinář o novém Občanském zákoníku a jeho dopadu na finanční poradce. Připravíte tím sebe a Vaše klienty na nejdůležitější změny!

Související články

Podcasty, Poradenství, Výnosy

BT Penze: Za pět minut práce můžete s novým nástrojem klientům přinést hodnotu přes milion korun

Společnost Trefoil za posledních 18 let zprostředkovala hypoteční úvěry za více jak 13 miliard korun. I když Blanka Nováková, výkonná ředitelka Trefoil Hyposervice a Trefoil Services, v podcastu BTčko říká,…

21. 11. 2023 4 minut čtení minut čtení

Poradenství

BT Kongres NAPLNO: Na 800 finančních profesionálů probere témata, která hýbou trhem

Dvě desítky přednášek i panelových diskusí a 40 produktových partnerů čeká na účastníky BT Kongresu, který pořádá už 8. listopadu největší český broker pool Broker Trust. Tradiční akce pro finanční…

26. 10. 2023 3 minut čtení minut čtení

Poradenství, Vzdělávání

Anketa: Nejlepší škola v praxi? První průšvih, zkušená v Kanadě nebo fungování akciového trhu

Nový školní rok je tu, ale jistě se shodneme, že pro získání zkušeností je vedle školy zásadní každodenní praxe. Co „vyškolilo“ naše produktové analytiky, když začali sami pracovat ve financích?…

4. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.