Broker Trust blogguje

Se spuštěním BeTy jsme se před časem rozhodli, že bychom krátkými tipy a návody představili širší možnosti naší elektronické osobní asistentky. Nápad se vám líbil, chceme všem poděkovat za zpětnou vazbu i komentáře. Díky vaší podpoře blog vyrostl a z místa, kde jste nacházeli příspěvky věnované zefektivnění poradenské práce pomocí BeTy se stává prostor pro komentáře aktuálního dění na...

Se spuštěním BeTy jsme se před časem rozhodli, že bychom krátkými tipy a návody představili širší možnosti naší elektronické osobní asistentky. Nápad se vám líbil, chceme všem poděkovat za zpětnou vazbu i komentáře.

Díky vaší podpoře blog vyrostl a z místa, kde jste nacházeli příspěvky věnované zefektivnění poradenské práce pomocí BeTy se stává prostor pro komentáře aktuálního dění na poradenském trhu.

Zjistíte tu, jaký názor mají naši produktoví manažeři na různé produkty, jaké novinky doporučují, jaké jsou nejlepší produkty na trhu. Budete mít možnost přečíst si komentáře k dění na finančně poradenském trhu i co můžeme čekat do budoucna. Věnovat se chceme i poradenství u klienta nebo finančnímu plánu. Sekci o BeTy tu samozřejmě najdete  i nadále.

Máte nějaké téma, o kterém byste si chtěli přečíst naše názory? Dejte nám vědět v komentářích. Pevně věříme, že vás budou naše postřehy bavit a využijete je i ve svém byznyse.

Tip pro vás:

Nechcete-li zmeškat dění na blogu, likujte nás na facebooku. Budete tak upozorňováni na všechny nové příspěvky. Pokud chcete blog podpořit, sdílejte ho. Čím větší podpora od vás, tím více se mu můžeme věnovat:)

 

Související články

Poradenství

Broker kongres Online bude naprostá špička pro všechny finanční poradce! Na co se těšit?

Nové zkoušky a zákony spolu s technologiemi posouvají trh finanční distribuce zásadním způsobem několik posledních let. Poradci se extrémně profesionalizují. Možná jste si říkali, že je těch změn nějak moc…

29. 5. 2020 3 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

Největší pojišťovna inovovala životní pojištění. Víte jak?

Nedávno došlo ke sloučení České pojišťovny a Generali. Netrvalo to dlouho a nově vzniklá pojišťovna přichází s úpravou svého životního pojištění Bel Mondo. Jaké produktové změny nastaly?

30. 4. 2020 3 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Martin Večerka: několik tipů z mé poradenské praxe

Před pár týdny jsem napsal článek, jak komunikovat s klienty v této „koronavirové“ době.

16. 4. 2020 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje