U pyramid Číňani inspiraci nenašli. Zkusí to v poolu?

Tři dny strávil v České republice čínský prezident s početným doprovodem. Exkluzivně jsme zjistili pravý důvod státní návštěvy z Říše středu. Není tajemství, že kondice čínské ekonomiky v posledních letech pokulhává a tamní vláda hledá recept pro její oživení. „Slyšeli jsme o zázračných poradcích z České republiky. Prý dokáží uzdravit z finanční slepoty, pracují skoro zadarmo, klientů mají tolik, že zablokují letiště, a když...

Tři dny strávil v České republice čínský prezident s početným doprovodem. Exkluzivně jsme zjistili pravý důvod státní návštěvy z Říše středu.

Není tajemství, že kondice čínské ekonomiky v posledních letech pokulhává a tamní vláda hledá recept pro její oživení. „Slyšeli jsme o zázračných poradcích z České republiky. Prý dokáží uzdravit z finanční slepoty, pracují skoro zadarmo, klientů mají tolik, že zablokují letiště, a když si u nich chtěl přivydělat Leoš Mareš, dali mu košem. Vypravili jsme se k nim tedy pro inspiraci, jak znovu nastartovat naši ekonomiku, jak se starat o finance v moderní době, “ prozradil zdroj z prezidentské delegace.

Až do Číny tak dorazila kampaň nejmenované české společnosti, která se rozhodla propagovat své odborné služby na internetu i billboardech. Zatímco v Česku nad ní mnozí kroutí hlavou, na Východě zaujala. „Plakáty se nám hned zalíbily, dokonce jsme zvažovali, že se jimi inspirujeme pro naši stranickou propagandu,“ pokračuje dobře informovaný zdroj.

Jenže velká očekávání se změnila ve zklamání. „Čekali jsme finančně-poradenské Supermany, fungující společnost do moderní doby, parťáky, se kterými bude chtít každý spolupracovat. Až na místě jsme zjistili realitu. Bylo to jako bychom přijeli někam k dávnověkým pyramidám. To jsme mohli rovnou zůstat u Čínské zdi,“ popisuje zdroj nepříjemné dojmy z omšelé MLM struktury s tím, že tohle není model, podle kterého by se chtěla Čína inspirovat. „Zarazil nás také proud lidí, kteří odtamtud odcházeli. Prý že takhle se poradenství do budoucna dělat nedá, že se do toho pustí raději sami, v poolu. Musíme si to teď srovnat v hlavě,“ uzavírá člen delegace.

Související články

Ostatní

Východní a střední Čechy roztančí nová oblastní ředitelka Alice Tomanová

Broker Trust má novou posilu, na pozici oblastní ředitelky pro východní a střední Čechy přichází Alice Tomanová. Pojďme se s energickou manažerkou blíže seznámit.

17. 7. 2020 3 minut čtení minut čtení

Ostatní

Ohlédnutí za online Broker Kongresem

První virtuální Broker kongres EVOLUCE již je minulostí. Ale pozitivní energie a inspirace, kterou si odnášíme, v nás ještě dlouho zůstane. Co bude dál?

19. 6. 2020 3 minut čtení minut čtení

Ostatní

Singer, Sluka, Šimůnek. Co si nachystali na Broker kongres?

Do třetice všeho dobrého :) Co si pro vás připravila poslední trojice řečníků?

12. 6. 2020 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje