Jaromír Pasker servisuje poradce ze střední Moravy, severní Moravy a Slezska

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní...

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní zkušenosti. Jaký je a jaká byla jeho cesta do Broker Trustu?

Krátký profil Jardy Paskera

Po studiu na VŠ učil několik let na gymnáziu „populární“  matematiku a chemii. V roce 1994 si řekl, že je načase poznat i jiný obor. Přes inzerát nastoupil do Nationale Nederlanden (později ING pojišťovna, nyní NN pojišťovna). Tam se naučil základy „řemesla“ a devět let vedl úspěšně obchodní skupinu v agentuře Ostrava. Následovala etapa práce ve vlastní makléřské firmě s realizací příslušných zkoušek u ČNB. Tam měl jako hlavní náplň neživotní a  průmyslová pojištění. V roce 2008 přešel k  Citibank do pozice  investičního poradce pro VIP klientelu. Už v té době spolupracoval  externě s školicí firmou Trenink Vilim, se kterou pak pokračoval dalších pět let v intenzivní spolupráci s většinou klientů z finančního sektoru v Česku i na Slovensku. Při této příležitosti také splnil certifikaci profesionálního kouče a pomalu začal budovat klientelu v této oblasti. Nicméně zůstal v něm zájem o přímý obchodní kontakt a při svém oslovení na sklonku roku 2013 navázal spolupráci s Broker Trustem, v pozici oblastního ředitele rozvoje pro severní a střední Moravu.

Zeptali jsme se pracovně i nepracovně

Jaký je Tvůj oblíbený film?Je jich víc, např. inspirativní je Vlk z Wall Street:)

Co oblíbený hudebník nebo kapela? Cokoliv v rockovém (K)abátě, ale klidně i folk, šanson, blues, …

Jakou knížku si rád přečteš? Jakékoliv téma mezi nebem a počítačem, právě čtu Lumpové a beránci od. M.Šichtařové a V.Pikory.

Sportuješ? Namlouvám si, že jo.

Ideální dovolená? Nakouknout v dané zemi pod  pokličku, tu poznávací  i  tu skutečnou, což se mi s úspěchem daří.

Oblíbené jídlo? Ryby v jakékoliv podobě.

Kdybys měl dát příteli jednu finanční radu, jaká by to byla? Nejdřív si zkus říct, kdo jsi, možná objevíš, co chceš a pak ti pomůžu  to udělat.

Máš svého finančního poradce? Ano, sebe a pak kolegy a kamarády z branže.

Rok narození: 1956

Ženatý/děti: ženatý/ dvě dcery/ jedna skvělá vnučka

Znamení zvěrokruhu: lev ( v čínském pak ohnivá opice – a to teda sedí 🙂

Jaké je Tvé krédo? Nikdy neříkej nikdy.

Co považuješ za pracovní úspěch? Že jsem za 22 let profesního života zvládl 5 x změnu branže a podle odezvy klientů každou  z nich docela s úspěchem.

Čím chceš inspirovat poradce? Vím moc dobře, jak bolí každá změna na začátku a jak bezvadně pak chutná, když ji zvládnete.

Tak pojďte si tu chuť zažít!

Související články

Martin Večerka

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Poznejte Edwarda, investiční plán s autopilotem

Martin Večerka vede v Broker Trustu nově vzniklou Investiční komunitu. Jeho cílem je pomáhat poradcům, aby byli úspěšnější v investicích. Martina jsme se ptali na Edwarda - novou investiční platformu…

30. 10. 2020 7 minut čtení minut čtení

Chtěl být bankéřem, dnes Marek Seidl pomáhá finančním poradcům s pojištěním

Ostatní

Chtěl být bankéřem, dnes Marek Seidl pomáhá finančním poradcům s pojištěním

Když se někoho zeptáte, jaké povolání chtěl jako malý kluk dělat, čekáte tradiční odpověď ve stylu fotbalista, popelář nebo kosmonaut. Marek Seidl ale bez rozmýšlení říká, že se chtěl stát…

29. 10. 2020 3 minut čtení minut čtení

Trhy korigovaly přes solidní makrodata (Týden 43)

Ostatní, Výnosy

Trhy korigovaly přes solidní makrodata (Týden 43)

Akciové indexy v uplynulém týdnu vesměs klesaly. Za poklesem stojí zřejmě blížící se nervozita ohledně výsledků prezidentských voleb ve Spojených státech a také celosvětově opět sílící pandemie nemoci COVID-19, když rychle…

27. 10. 2020 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje