Jaromír Pasker servisuje poradce ze střední Moravy, severní Moravy a Slezska

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní...

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní zkušenosti. Jaký je a jaká byla jeho cesta do Broker Trustu?

Krátký profil Jardy Paskera

Po studiu na VŠ učil několik let na gymnáziu „populární“  matematiku a chemii. V roce 1994 si řekl, že je načase poznat i jiný obor. Přes inzerát nastoupil do Nationale Nederlanden (později ING pojišťovna, nyní NN pojišťovna). Tam se naučil základy „řemesla“ a devět let vedl úspěšně obchodní skupinu v agentuře Ostrava. Následovala etapa práce ve vlastní makléřské firmě s realizací příslušných zkoušek u ČNB. Tam měl jako hlavní náplň neživotní a  průmyslová pojištění. V roce 2008 přešel k  Citibank do pozice  investičního poradce pro VIP klientelu. Už v té době spolupracoval  externě s školicí firmou Trenink Vilim, se kterou pak pokračoval dalších pět let v intenzivní spolupráci s většinou klientů z finančního sektoru v Česku i na Slovensku. Při této příležitosti také splnil certifikaci profesionálního kouče a pomalu začal budovat klientelu v této oblasti. Nicméně zůstal v něm zájem o přímý obchodní kontakt a při svém oslovení na sklonku roku 2013 navázal spolupráci s Broker Trustem, v pozici oblastního ředitele rozvoje pro severní a střední Moravu.

Zeptali jsme se pracovně i nepracovně

Jaký je Tvůj oblíbený film?Je jich víc, např. inspirativní je Vlk z Wall Street:)

Co oblíbený hudebník nebo kapela? Cokoliv v rockovém (K)abátě, ale klidně i folk, šanson, blues, …

Jakou knížku si rád přečteš? Jakékoliv téma mezi nebem a počítačem, právě čtu Lumpové a beránci od. M.Šichtařové a V.Pikory.

Sportuješ? Namlouvám si, že jo.

Ideální dovolená? Nakouknout v dané zemi pod  pokličku, tu poznávací  i  tu skutečnou, což se mi s úspěchem daří.

Oblíbené jídlo? Ryby v jakékoliv podobě.

Kdybys měl dát příteli jednu finanční radu, jaká by to byla? Nejdřív si zkus říct, kdo jsi, možná objevíš, co chceš a pak ti pomůžu  to udělat.

Máš svého finančního poradce? Ano, sebe a pak kolegy a kamarády z branže.

Rok narození: 1956

Ženatý/děti: ženatý/ dvě dcery/ jedna skvělá vnučka

Znamení zvěrokruhu: lev ( v čínském pak ohnivá opice – a to teda sedí 🙂

Jaké je Tvé krédo? Nikdy neříkej nikdy.

Co považuješ za pracovní úspěch? Že jsem za 22 let profesního života zvládl 5 x změnu branže a podle odezvy klientů každou  z nich docela s úspěchem.

Čím chceš inspirovat poradce? Vím moc dobře, jak bolí každá změna na začátku a jak bezvadně pak chutná, když ji zvládnete.

Tak pojďte si tu chuť zažít!

Související články

Ostatní

Vzdělávání není o chlebíčcích. Je to způsob, jak si udržet náskok

V Broker Trustu jsme přesvědčení, že celoživotní vzdělávání patří k práci každého finančního profesionála. „Klienti se dnes o finanční produkty stále více zajímají, mají sofistikovanější požadavky a vzdělávání je způsob,…

22. 9. 2021 6 minut čtení minut čtení

Poradenství, Úvěrování

Největší broker pool se spojuje se specialistou na financování bydlení

Jednička na finančně poradenském trhu Broker Trust se spojuje se společnostmi GOLEM FINANCE a GOFIS. Součástí spojení bude rovněž analytická platforma Hypoexpert. Identita všech tří značek zůstane zachována a nadále…

17. 9. 2021 3 minut čtení minut čtení

Ostatní

Obrat Broker Trustu dál silně roste, v prvním pololetí dosáhl 1,5 miliardy korun

Obrat největšího českého broker poolu Broker Trustu navázal na loňský silný růst a za první pololetí letošního roku dosáhl bezmála 1,5 miliardy korun. V meziročním srovnání se obrat zvýšil o…

25. 8. 2021 2 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.