Jaromír Pasker servisuje poradce ze střední Moravy, severní Moravy a Slezska

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní...

Jaromír Pasker je jedním z šesti oblastních ředitelů Broker Trustu. Po Martinu Kouřilovi je dalším, koho Vám na blogu představujeme. Postupně Vám zde poodhalíme celý obchodní tým BT. V pozici oblastního ředitele rozvoje je jedním z těch, kdo pečuje o servisované firmy a seznamuje nové zájemce o spolupráci s naším zázemím. Jako člověk se zkušenostmi z přímého prodeje finančních produktů i z vedení makléřské firmy zná všechny aspekty spolupráce z vlastní zkušenosti. Jaký je a jaká byla jeho cesta do Broker Trustu?

Krátký profil Jardy Paskera

Po studiu na VŠ učil několik let na gymnáziu „populární“  matematiku a chemii. V roce 1994 si řekl, že je načase poznat i jiný obor. Přes inzerát nastoupil do Nationale Nederlanden (později ING pojišťovna, nyní NN pojišťovna). Tam se naučil základy „řemesla“ a devět let vedl úspěšně obchodní skupinu v agentuře Ostrava. Následovala etapa práce ve vlastní makléřské firmě s realizací příslušných zkoušek u ČNB. Tam měl jako hlavní náplň neživotní a  průmyslová pojištění. V roce 2008 přešel k  Citibank do pozice  investičního poradce pro VIP klientelu. Už v té době spolupracoval  externě s školicí firmou Trenink Vilim, se kterou pak pokračoval dalších pět let v intenzivní spolupráci s většinou klientů z finančního sektoru v Česku i na Slovensku. Při této příležitosti také splnil certifikaci profesionálního kouče a pomalu začal budovat klientelu v této oblasti. Nicméně zůstal v něm zájem o přímý obchodní kontakt a při svém oslovení na sklonku roku 2013 navázal spolupráci s Broker Trustem, v pozici oblastního ředitele rozvoje pro severní a střední Moravu.

Zeptali jsme se pracovně i nepracovně

Jaký je Tvůj oblíbený film?Je jich víc, např. inspirativní je Vlk z Wall Street:)

Co oblíbený hudebník nebo kapela? Cokoliv v rockovém (K)abátě, ale klidně i folk, šanson, blues, …

Jakou knížku si rád přečteš? Jakékoliv téma mezi nebem a počítačem, právě čtu Lumpové a beránci od. M.Šichtařové a V.Pikory.

Sportuješ? Namlouvám si, že jo.

Ideální dovolená? Nakouknout v dané zemi pod  pokličku, tu poznávací  i  tu skutečnou, což se mi s úspěchem daří.

Oblíbené jídlo? Ryby v jakékoliv podobě.

Kdybys měl dát příteli jednu finanční radu, jaká by to byla? Nejdřív si zkus říct, kdo jsi, možná objevíš, co chceš a pak ti pomůžu  to udělat.

Máš svého finančního poradce? Ano, sebe a pak kolegy a kamarády z branže.

Rok narození: 1956

Ženatý/děti: ženatý/ dvě dcery/ jedna skvělá vnučka

Znamení zvěrokruhu: lev ( v čínském pak ohnivá opice – a to teda sedí 🙂

Jaké je Tvé krédo? Nikdy neříkej nikdy.

Co považuješ za pracovní úspěch? Že jsem za 22 let profesního života zvládl 5 x změnu branže a podle odezvy klientů každou  z nich docela s úspěchem.

Čím chceš inspirovat poradce? Vím moc dobře, jak bolí každá změna na začátku a jak bezvadně pak chutná, když ji zvládnete.

Tak pojďte si tu chuť zažít!

Související články

Ostatní

Sportu zdar. Podpořme neslyšící sportovce, aby mohli reprezentovat ČR

Nedávno jsme vám psali o naší šikovné kolegyni Oldřišce, která kromě práce s čísly na finančním oddělení Broker Trustu skvěle hraje „beach“. A to dokonce tak, že je českou reprezentantkou…

27. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Nesedíme s hlavou v dlaních. Situace na trhu nahrává aktivním poradcům

Už 13 let vede Karolína Bedáňová jihočeskou finančně poradenskou společnost EKOMA. Specialisté na životní pojištění v posledních letech podstatně rozšířili svůj záběr. Klíčem, který otevřel nové obchodní příležitosti, byly marketingové…

24. 6. 2022 11 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství

„Jak se staví Hypodům“

Martin Kouřil si k mikrofonu našeho podcastu BTčko pozval tentokrát hned dva hosty, kteří oba pracují pod stejnou střechou, a to pod střechou společnosti Hypodům. Pozvání přijali jednatel a spolumajitel…

3. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.