Jak budovat důvěru klientů? Na Broker kongresu Vám poradí Dan Ariely

Jednou z hvězd online Broker kongresu evoluce² bude 10. prosince i psycholog a autor několika bestsellerů Dan Ariely. Ve svém vystoupení se zaměří na to, jak lidé přemýšlejí o penězích a jak být jejich průvodce ve světě financí, od kterého si nechají rádi poradit a ocení ho za to.

Ve financích je jednou ze základních hodnot důvěra, bez které těžko vybudujete s klientem dlouhodobý vztah. Právě to, jak vytvořit důvěru mezi klientem a poradcem, bude jedním ze zásadních bodů přednášky Dana Arielyho, který se už desítky let zabývá tím, jak se lidé rozhodují ohledně peněz.

Bez důvěry to ve finančním poradenství nejde, ale musíte umět zvládnout mnoho dalších situací, do kterých se dostanete. Jak pracovat s emocemi klientů a jak s nimi mluvit, když na trzích zavládne panika? To je letos mimořádně aktuální téma, kterému se bude podstatná část vystoupení věnovat.

Jak neutrácet, ale spořit?

A když si poradíte s panikou, jak klientům pomůžete, aby zbytečně neutráceli, ale naopak jste je motivovali ke spoření? Dan Ariely ví, co lidem běží hlavou, když přemýšlejí o penězích, a přesně tyto informace Vám pomohou při jednání s klienty, abyste je úspěšně provedli nástrahami finančního světa a pomohli jim splnit jejich dlouhodobé cíle.

Vystoupení bude opatřené českými titulky, každý si tak bude moct užít informace, které jsou exkluzivně připravené pro Broker kongres. Dan Ariely bude pak také živě odpovídat na Vaše dotazy, které mu pošlete prostřednictvím chatu.

Knihy, pod kterými je Dan Ariely podepsaný, mizí z pultů knihkupectví a po celém světě s přehledem vyprodává přednáškové sály, máte možnost si jeho zkušenosti a tipy poslechnout z pohodlí domova nebo kanceláře online. Registrujte se proto ještě dnes na Broker kongres Evoluce2. Partneři Broker Trustu mají účast zdarma a link na registraci mají už ve svých e-mailových schránkách, pro ostatní finanční profesionály je cena vstupenky 1490 korun a registrovat se mohou zde.

Dalšími hvězdnými hosty Broker kongresu 10. prosince budou kouč amerických elitních poradců John Bowen, přední český ekonom Tomáš Sedláček nebo zakladatel Broker Trustu Zdeněk Sluka. Uslyšíte také příběh Johna Belforta, známého jako Vlk z Wallstreet, který bude mluvit o tom, jak snadno lze důvěru klientů ztratit a přijít o reputaci, když šlápnete ve financích vedle.

Těšíme se na Vás.

Dan Ariely (*1967)

  • Dan Ariely, profesor psychologie a behaviorální ekonomie na Duke University, se zabývá důležitými otázkami ve financích, aby pomohl lidem k rozumnému, chcete-li racionálnímu chování.
  • Zaměřuje se na široké spektrum jednání a jeho často neobvyklé experimenty jsou zajímavé, zábavné a poučné. Obsahují hluboké myšlenky, které jsou často v rozporu se zažitým míněním. 
  • Ariely je zakládajícím členem Centra pro pokročilý náhled (The Center for Advanced Hindsight), spoluautor filmového dokumentu Nepoctivost: pravda o lžích a třikrát se dostal na vrchol knižního žebříčku The New York Times.
  • Z jeho knih vybíráme: Předvídavě iracionální (Predictably Irrational), Jak drahá je intuice (The Upside of Irrationality), Jak drahá je nepoctivost (The Honest Truth about Dishonesty), Iracionálně váš (Irrationally Yours), Peníze a zdravý selský rozum (Dollars and Sense) a Skvělá rozhodnutí (Amazing Decisions).

Související články

Ostatní, Úvěrování

Družstevní bydlení zažívá renesanci. Láká nižšími cenami i stoprocentními úvěry

Mnozí lidé jsou už v podstatě rok nedobrovolně uchýlení ve svých domovech, kde bojují s nedostatkem prostoru, soukromí i klidu na práci. Není divu, že se mnozí poohlíží po novém…

25. 3. 2021 4 minut čtení minut čtení

Ostatní

Podivné výročí s covidem. Obavy střídá optimismus

Covid-19 je v České republice už rok realitou. Je to podivné výročí. Zemřelo přes 20 tisíc lidí. To je neoddiskutovatelná tragédie. Mnozí podnikatelé zavřeli a už neotevřeli. S přáteli se…

18. 3. 2021 6 minut čtení minut čtení

Ostatní

(Ne)Slavíme narozeniny. Broker Trustu je 20 let

Když člověk slaví narozeniny, natož kulatiny, sejde se s přáteli a rodinou, stoly se prohýbají pod chlebíčky, vzduchem létají špunty od šampaňského… Dnes má Broker Trust 20 let. Tak kde…

12. 3. 2021 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje