Hypotéka v České spořitelně na vás čeká v digitálním světě!

Navzdory pandemii koronaviru se hypotékám nadmíru daří. Lidé v nejisté době investují právě do nemovitostí. A není se čemu divit, úrokové sazby tomu v poslední době jen nahrávaly. Nyní máme za sebou rekordní začátek roku 2021 – a to i díky Vám poradcům Broker Trustu.

Velmi rychle jste si zvykli na digitální sjednávání hypotéky od České spořitelny, kdy pro odeslání do banky nepotřebujete žádný papír, online upravujete s klienty úvěrovou angažovanost, zabezpečenou cestou si posíláme potřebné dokumenty a to stále není vše! Neleníme a pokračujeme dál elektronickým potvrzením o příjmu – vyzkoušeli jste již se svými klienty?

Naším HITEM je stále PRVOBYDLENÍ – zájem o pořízení prvního bytu je mezi klienty vysoký a my jsme rádi, že této významné skupině můžeme pomoci právě s pořízením jejich prvního domova. Jak z názvu vyplývá, klient nesmí vlastnit aktuálně žádnou další nemovitost. Nicméně tuto výhodu mohou využít i klienti, kteří např. po rozchodu prodali původní nemovitost a nyní žádnou nevlastní. I na ně se pak benefit 90% LTV za nižší úrokovou sazbu vztahuje.

Za Českou spořitelnu jsme moc pyšní i na rozjezd Bankovní identity, která začátkem roku otevřela „dveře“ do Portálu občana, kam se od ledna začalo z domova přihlašovat 5,5 milionu občanů České republiky přes bankovní přihlašovací údaje. A z těch 5,5 milionu identit je spořitelních více než třetina – 1,8 milionu klientů! Zároveň věříme a už nyní se těšíme, že bankovní identitu jednou využijeme právě i v hypotečním procesu.

Závěrem bychom vám rádi poděkovali za dosavadní spolupráci a věříme, že se letos již potkáme i mimo online svět.

Užijte si další Broker Kongres a nezapomeňte se zastavit na stánku České spořitelny.

Těšíme se na Vás.

Související články

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Ostatní, Výnosy

Nenechávejte to náhodě. Na penzi se vyplatí začít spořit co nejdříve

Kdy budu moct odejít do důchodu? Jak vysoký důchod budu mít? A můžu s tím vůbec důstojně vyžít? To jsou otázky, které se dnes asi honí hlavou řadě lidí, protože…

24. 2. 2023 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.