Broker Trust rozdává pod stromeček nástroje pro poradce

Máme se do toho zase pouštět? Dnes o tom totiž opět psali. MLM je prý o podpoře a pool o vyšší jednotkové provizi úměrné menšímu servisu. Mohli bychom napsat dlouhý článek o tom, že není pool jako pool, ať už z pohledu poskytovaného backofficového, produktového a compliance zázemí, podpůrného software, možností vzdělávání, velikosti a stability, zkušeností,  inovativnosti… Ale zajímá vás to? Blíží se Vánoce a my vám...

Máme se do toho zase pouštět? Dnes o tom totiž opět psali. MLM je prý o podpoře a pool o vyšší jednotkové provizi úměrné menšímu servisu. Mohli bychom napsat dlouhý článek o tom, že není pool jako pool, ať už z pohledu poskytovaného backofficového, produktového a compliance zázemí, podpůrného software, možností vzdělávání, velikosti a stability, zkušeností,  inovativnosti…

Ale zajímá vás to?

Blíží se Vánoce a my vám raději dáme pod stromeček něco užitečného. Stáhněte si níže některý z našich ebooků nebo infografik.

Veselé Vánoce všem poradcům, kteří dělají poradenství jako poctivé řemeslo!

PS: Máte zájem o naše otevřené bezplatné webináře? Nechte nám kontakt a budeme vás vždy včas informovat.

PPS: Chcete-li přeci jen vědět více o našem zázemí, napište nám. Rádi vám vše zblízka ukážeme.

Pojištění invalidity

Statistiky mluví jasně, riziko invalidity je podceňováno. Jak to je, jak invaliditu prezentovat klientům, jak bránit jejich zájmy a které produkty nejlépe ochrání?

Podívejte se na záznam webináře na FinTV. Zde si můžete stáhnout ebook a hodit se bude i infografika.

invalidita ebook obr    invalidita infografika obr

Pojištění úrazů

Úrazové pojištění není tak jednoduchým produktem, jak se na první pohled zdá. Rozdíly mezi pojišťovnami jsou mnohdy zásadní pro to, zda klient dostane plnění či nikoliv. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Podělil se o ně během svého webináře, jehož záznam najdete zde. Také si můžete stáhnout ebook a infografiku.

urazy ebook obr    urazy infografika obr

50 odstínů bonity klienta

Kolik odstínů mohou mít při posuzování bankami jednotlivé parametry bonity a jak moc mohou být pro Vaše klienty svazující? Podívejte se na hypoteční webinář a stáhněte si infografiku.

50 odstinu infografika obr

Inteligentní portfolio po krizi

Má smysl s klienty dál šlapat na plynový pedál a zařazovat do portfolií další akcie a nebo už nastal čas, kdy bychom se měli zastavit a být opatrnější? Záznam z webináře najdete zde, pro infografiku klikněte tady.

investice infografika obr

Pojištění k hypotéce od banky

Komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti? Prozradili jsme během webináře a nabídli i ebook.

pojisteni k hypo ebook obr

Náš tip: Odkazy na aktuální porovnání životního a úrazového pojištění podle indexů RIPRUP najdete vpravo na úvodní stránce blogu.

rip_logo obr uvod   rup_logo obr uvod

Související články

Ostatní

Vaše dary už pomáhají na Moravě

„Vyrazili jste nám dech.“ To vzkazuje partnerům Broker Trustu Čestmír Horký, ředitel Nadačního fondu pomoci, který provozuje i dárcovskou platformu znesnáze21. Právě jejím prostřednictvím jsme se rozhodli pomoct lidem, které…

26. 7. 2021 2 minut čtení minut čtení

Ostatní

Do penze již v 60 letech? Pomůže předdůchod

Podle aktuálního průzkumu agentury IPSOS chtějí mladí Češi odejít do penze dříve, a to už při dosažení věku 60 let. Pomoci splnit tento sen může i státem podporované doplňkové penzijní…

22. 7. 2021 3 minut čtení minut čtení

Ostatní

Jste skvělí. Na Moravu jsme společně poslali milion a půl

Víme, že naši partneři dokážou velké věci, ale stále nás umí překvapit.

9. 7. 2021 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje