Broker Trust rozdává pod stromeček nástroje pro poradce

Máme se do toho zase pouštět? Dnes o tom totiž opět psali. MLM je prý o podpoře a pool o vyšší jednotkové provizi úměrné menšímu servisu. Mohli bychom napsat dlouhý článek o tom, že není pool jako pool, ať už z pohledu poskytovaného backofficového, produktového a compliance zázemí, podpůrného software, možností vzdělávání, velikosti a stability, zkušeností,  inovativnosti… Ale zajímá vás to? Blíží se Vánoce a my vám...

Máme se do toho zase pouštět? Dnes o tom totiž opět psali. MLM je prý o podpoře a pool o vyšší jednotkové provizi úměrné menšímu servisu. Mohli bychom napsat dlouhý článek o tom, že není pool jako pool, ať už z pohledu poskytovaného backofficového, produktového a compliance zázemí, podpůrného software, možností vzdělávání, velikosti a stability, zkušeností,  inovativnosti…

Ale zajímá vás to?

Blíží se Vánoce a my vám raději dáme pod stromeček něco užitečného. Stáhněte si níže některý z našich ebooků nebo infografik.

Veselé Vánoce všem poradcům, kteří dělají poradenství jako poctivé řemeslo!

PS: Máte zájem o naše otevřené bezplatné webináře? Nechte nám kontakt a budeme vás vždy včas informovat.

PPS: Chcete-li přeci jen vědět více o našem zázemí, napište nám. Rádi vám vše zblízka ukážeme.

Pojištění invalidity

Statistiky mluví jasně, riziko invalidity je podceňováno. Jak to je, jak invaliditu prezentovat klientům, jak bránit jejich zájmy a které produkty nejlépe ochrání?

Podívejte se na záznam webináře na FinTV. Zde si můžete stáhnout ebook a hodit se bude i infografika.

invalidita ebook obr    invalidita infografika obr

Pojištění úrazů

Úrazové pojištění není tak jednoduchým produktem, jak se na první pohled zdá. Rozdíly mezi pojišťovnami jsou mnohdy zásadní pro to, zda klient dostane plnění či nikoliv. Dušan Šídlo z Broker Trustu analyzoval pojistné podmínky a ceny jednotlivých pojišťoven. Podělil se o ně během svého webináře, jehož záznam najdete zde. Také si můžete stáhnout ebook a infografiku.

urazy ebook obr    urazy infografika obr

50 odstínů bonity klienta

Kolik odstínů mohou mít při posuzování bankami jednotlivé parametry bonity a jak moc mohou být pro Vaše klienty svazující? Podívejte se na hypoteční webinář a stáhněte si infografiku.

50 odstinu infografika obr

Inteligentní portfolio po krizi

Má smysl s klienty dál šlapat na plynový pedál a zařazovat do portfolií další akcie a nebo už nastal čas, kdy bychom se měli zastavit a být opatrnější? Záznam z webináře najdete zde, pro infografiku klikněte tady.

investice infografika obr

Pojištění k hypotéce od banky

Komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti? Prozradili jsme během webináře a nabídli i ebook.

pojisteni k hypo ebook obr

Náš tip: Odkazy na aktuální porovnání životního a úrazového pojištění podle indexů RIPRUP najdete vpravo na úvodní stránce blogu.

rip_logo obr uvod   rup_logo obr uvod

Související články

Ostatní

Tři příležitosti pro klienty i finanční poradce

Posláním finančních poradců je zlepšovat finanční kondici svých klientů. V tomto ohledu pokulhává často používané přirovnání k rodinnému lékaři. Lékař, alespoň v západní medicíně, většinou řeší až chorobný stav svého…

22. 1. 2021 6 minut čtení minut čtení

Ostatní

Přibývá pojistek pro seniory. Jsou aktivnější a nechtějí zůstat na obtíž

Česká populace stárne a lidí v důchodovém věku přibývá. Starobní penzi u nás nyní pobírá více než 2,4 milionu osob. Pojišťovny si toho jsou vědomy a pro starší ročníky rozšiřují…

23. 12. 2020 6 minut čtení minut čtení

Poradenství

Je to za námi:)

Již mnoho let se dvakrát do roka potkáváme s partnery na velkém Broker kongresu. Protože se rádi vidíme, vyměníme zkušenosti a pochytáme nové nápady. Jenže co když je tu COVID?

11. 12. 2020 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje