Broker Trust je tady 15 let!

V sobotu 12. 3. 2016 je to přesně 15 let od chvíle, kdy byl zápisem do obchodního rejstříku odstartován první brokerpool u nás jako nová moderní platformu pro servis finančně poradenských firem. Inspirováni německým trhem jsme snili o tom, že jednou budeme podporovat vlastní firmy tisíců poradenských profesionálů. Prvním klientem byla sesterská Sophia Finance zaměřená na hypotéky a investice. Brzy se ale přidali...

V sobotu 12. 3. 2016 je to přesně 15 let od chvíle, kdy byl zápisem do obchodního rejstříku odstartován první brokerpool u nás jako nová moderní platformu pro servis finančně poradenských firem. Inspirováni německým trhem jsme snili o tom, že jednou budeme podporovat vlastní firmy tisíců poradenských profesionálů. Prvním klientem byla sesterská Sophia Finance zaměřená na hypotéky a investice. Brzy se ale přidali další.

BT logo puvodni

Ze začátku tvořilo Broker Trust jen pět zaměstnanců a soustředili jsme se hlavně na efektivní administrativní služby. Ušetřit poradcům čas, který pak mohli věnovat svým klientům. Dnes je práce finančních poradců mnohem náročnější. A tak je nás tu skoro 90 a s 500 produkty v nabídce pokrýváme celý trh. Spolehlivý backoffice staví pevné základy, ale opravdovou přidanou hodnotu tvoří přívětivý software, široký analytický tým, špičkové metodiky a další poradenské nástroje nebo mimořádná podpora vzdělávání.

rubik

Jsme naším největším broker poolem a patříme i mezi nejsilnější firmy v oboru. Naši finanční stabilitu opakovaně potvrdilo udělení certifikátu Czech Stability Award.

cz_stability-award-aa-znamka-sirka_2015V produktovém a analytickém týmu dnes sedí 10 specialistů, kteří vytváří poradenské nástroje. Poradci tak mohou porovnávat hypotéky podle více než 100 parametrů, životní pojištění jsme rozebrali rovněž podle 100 kritérií, na neživot jich máme 200. Na investice máme specializovaný software a dnes dokážeme nabídnout i honorářové poradenství.

 

Další prioritou je pro nás školení a osobní rozvoj. Pod značkou BizOn Akademie tak za jediný rok nabídneme více než 500 školení od produktových po ucelenou přípravu na certifikaci EFA. Spustili jsme pravidelné webináře, které doplňují užitečné ebooky a infografiky. Je toho mnohem více a jsme hrdí, že dnes patříme mezi leadery a inovátory trhu. Věříme totiž, že díky kvalitním nástrojům se dokážete odlišit od řady prodejců a přesvědčit klienty o své přidané hodnotě.

Po 15 letech je jasné, že broker poolový model je budoucností finančního poradenství. Další a další konkurenti se pokouší napodobit náš příběh a motivují nás být ještě lepší. Jsme hrdí, že 55 ℅ poradců odcházejících z velkých multilevelů sází na naše služby.

Děkujeme všem, kteří nás podporují na naší cestě.

Související články

Ostatní

Hypotéka pro budoucnost

„Podle aktuálních průzkumů České spořitelny a Buřinky téměř třetina klientů klade při pořízení nemovitosti důraz na úsporu energií a udržitelnost. Pro čtvrtinu Čechů je úspora energií jedním z hlavních faktorů…

3. 5. 2022 2 minut čtení minut čtení

Ostatní

Tři workshopy a 35 přednášek pro turbulentní dobu. To nabízí Broker kongres

Už ve středu 4. května pořádáme v pořadí 23. Broker kongres, akci otevřenou pro všechny finanční profesionály napříč trhem. Většinu programu lze sledovat zdarma v rámci online přenosu. Na dálku…

29. 4. 2022 3 minut čtení minut čtení

Poradenství, Rizika

Úvěrová asistence: může splatit závazek za Vás

Osud každého člověka leží v jeho vlastních rukou. Ať už se chceme naučit nový jazyk, hrát na hudební nástroj, investovat anebo třeba skákat padákem – neexistuje lepší způsob, než se…

27. 4. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306