Broker Trust je tady 15 let!

V sobotu 12. 3. 2016 je to přesně 15 let od chvíle, kdy byl zápisem do obchodního rejstříku odstartován první brokerpool u nás jako nová moderní platformu pro servis finančně poradenských firem. Inspirováni německým trhem jsme snili o tom, že jednou budeme podporovat vlastní firmy tisíců poradenských profesionálů. Prvním klientem byla sesterská Sophia Finance zaměřená na hypotéky a investice. Brzy se ale přidali...

V sobotu 12. 3. 2016 je to přesně 15 let od chvíle, kdy byl zápisem do obchodního rejstříku odstartován první brokerpool u nás jako nová moderní platformu pro servis finančně poradenských firem. Inspirováni německým trhem jsme snili o tom, že jednou budeme podporovat vlastní firmy tisíců poradenských profesionálů. Prvním klientem byla sesterská Sophia Finance zaměřená na hypotéky a investice. Brzy se ale přidali další.

BT logo puvodni

Ze začátku tvořilo Broker Trust jen pět zaměstnanců a soustředili jsme se hlavně na efektivní administrativní služby. Ušetřit poradcům čas, který pak mohli věnovat svým klientům. Dnes je práce finančních poradců mnohem náročnější. A tak je nás tu skoro 90 a s 500 produkty v nabídce pokrýváme celý trh. Spolehlivý backoffice staví pevné základy, ale opravdovou přidanou hodnotu tvoří přívětivý software, široký analytický tým, špičkové metodiky a další poradenské nástroje nebo mimořádná podpora vzdělávání.

rubik

Jsme naším největším broker poolem a patříme i mezi nejsilnější firmy v oboru. Naši finanční stabilitu opakovaně potvrdilo udělení certifikátu Czech Stability Award.

cz_stability-award-aa-znamka-sirka_2015V produktovém a analytickém týmu dnes sedí 10 specialistů, kteří vytváří poradenské nástroje. Poradci tak mohou porovnávat hypotéky podle více než 100 parametrů, životní pojištění jsme rozebrali rovněž podle 100 kritérií, na neživot jich máme 200. Na investice máme specializovaný software a dnes dokážeme nabídnout i honorářové poradenství.

 

Další prioritou je pro nás školení a osobní rozvoj. Pod značkou BizOn Akademie tak za jediný rok nabídneme více než 500 školení od produktových po ucelenou přípravu na certifikaci EFA. Spustili jsme pravidelné webináře, které doplňují užitečné ebooky a infografiky. Je toho mnohem více a jsme hrdí, že dnes patříme mezi leadery a inovátory trhu. Věříme totiž, že díky kvalitním nástrojům se dokážete odlišit od řady prodejců a přesvědčit klienty o své přidané hodnotě.

Po 15 letech je jasné, že broker poolový model je budoucností finančního poradenství. Další a další konkurenti se pokouší napodobit náš příběh a motivují nás být ještě lepší. Jsme hrdí, že 55 ℅ poradců odcházejících z velkých multilevelů sází na naše služby.

Děkujeme všem, kteří nás podporují na naší cestě.

Související články

Ostatní

Přibývá pojistek pro seniory. Jsou aktivnější a nechtějí zůstat na obtíž

Česká populace stárne a lidí v důchodovém věku přibývá. Starobní penzi u nás nyní pobírá více než 2,4 milionu osob. Pojišťovny si toho jsou vědomy a pro starší ročníky rozšiřují…

23. 12. 2020 6 minut čtení minut čtení

Poradenství

Je to za námi:)

Již mnoho let se dvakrát do roka potkáváme s partnery na velkém Broker kongresu. Protože se rádi vidíme, vyměníme zkušenosti a pochytáme nové nápady. Jenže co když je tu COVID?

11. 12. 2020 6 minut čtení minut čtení

Ostatní

Tři kredity od EFPA. Co dalšího přinese Broker kongres?

Už příští týden, ve čtvrtek 10. prosince pořádáme letošní druhý Broker kongres, znovu kompletně online a s podtitulem Evoluce na druhou. Bude to špičková akce na mezinárodní úrovni, na které…

4. 12. 2020 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje