Zvýhodněné předplatné FOND SHOP

Jako naši partneři můžete využít 15% slevu na roční digitální předplatné odborného časopisu FOND SHOP. Zvýhodněná cena činí 1 684 bez DPH.

Nabídka zvýhodněného předplatného časopisu FOND SHOP 

Vydavatel investičního odborného periodika FOND SHOP u příležitosti 25. výročí existence časopisu nabízí pro členy ČASF a jejich spolupracovníky možnost objednat do konce března roční digitální předplatné s 15% slevou. Zvýhodněná cena je 1853 Kč (bez DPH 1684,50 Kč). Předplatné je možné objednat na stránkách www.fondshop.cz/casopis. Pro identifikaci a přiznání slevy je nutné uvést v objednávce (v rubrice „Adresa a fakturace“) slevový kód ČASF 2022.

Pokud máte zájem o více informací, podívejte se na https://fondshop.cz/casopis, nebo se obraťte na tým pracovníků časopisu FOND SHOP (e-mail: casopis@fondshop.cz, tel.: +420 541 219 737-8).

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.