Změny v obchodním týmu BT

Představujeme Vám nové složení našeho obchodního týmu. Martin Kouřil nahrazuje Drahomíra Najdenova na pozici šéfa obchodu. Michal Hrubý se stává regionálním ředitelem a Jirka Sláma posiluje tým oblastních ředitelů.

Vážení partneři,

s potěšením Vám oznamuji, že novým obchodním ředitelem Broker Trustu se stal Martin Kouřil, kterého nejspíše znáte z jeho dlouholetého úspěšného působení v roli regionálního ředitele. Martin na této klíčové pozici nahradí Drahomíra Najdenova, který se rozhodl BT ke konci měsíce opustit a přijmout novou výzvu u jednoho z našich produktových partnerů. Naše prostředí Martin velmi dobře zná, zároveň má sám bohaté poradenské zkušenosti. I z těchto důvodů byl pro nás jasnou volbou. Věřím, že v něm budete mít mimořádně silnou oporu. Rád bych poděkoval Drážovi za jeho působení v Broker Trustu, během něhož odvedl velký kus práce a posunul mnoho důležitých témat.

Na uvolněné místo regionálního ředitele se posune stávající oblastní ředitel regionu Čechy Sever Michal Hrubý. Do svého týmu dostane novou posilu – Jirku Slámu, který se v BT doposud věnoval primárně oblasti zaměstnaneckých benefitů.

Přeji všem, ať se jim na nových pozicích líbí a daří!

Milan Vodička
Člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.