Změny v obchodním týmu BT

Představujeme Vám nové složení našeho obchodního týmu. Martin Kouřil nahrazuje Drahomíra Najdenova na pozici šéfa obchodu. Michal Hrubý se stává regionálním ředitelem a Jirka Sláma posiluje tým oblastních ředitelů.

Vážení partneři,

s potěšením Vám oznamuji, že novým obchodním ředitelem Broker Trustu se stal Martin Kouřil, kterého nejspíše znáte z jeho dlouholetého úspěšného působení v roli regionálního ředitele. Martin na této klíčové pozici nahradí Drahomíra Najdenova, který se rozhodl BT ke konci měsíce opustit a přijmout novou výzvu u jednoho z našich produktových partnerů. Naše prostředí Martin velmi dobře zná, zároveň má sám bohaté poradenské zkušenosti. I z těchto důvodů byl pro nás jasnou volbou. Věřím, že v něm budete mít mimořádně silnou oporu. Rád bych poděkoval Drážovi za jeho působení v Broker Trustu, během něhož odvedl velký kus práce a posunul mnoho důležitých témat.

Na uvolněné místo regionálního ředitele se posune stávající oblastní ředitel regionu Čechy Sever Michal Hrubý. Do svého týmu dostane novou posilu – Jirku Slámu, který se v BT doposud věnoval primárně oblasti zaměstnaneckých benefitů.

Přeji všem, ať se jim na nových pozicích líbí a daří!

Milan Vodička
Člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj

Související články

Výnosy

Čekání na recesi. Dva důvody, proč by nakonec nastat nemusela

Letošní rok zažívají akciové trhy výrazné propady. Hlavním důvodem je vysoká míra inflace a reakce centrálních bank, které zvyšují úrokové sazby. Taková situace zde nebyla přes 30 let, alespoň co…

1. 7. 2022 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dobrý týden (Videokomentář: Týden 25)

Po měsíci poklesu přišla první korekce medvědího trhu. Co bylo příčinou pozitivního vývoje? Zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

28. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Ostatní

Sportu zdar. Podpořme neslyšící sportovce, aby mohli reprezentovat ČR

Nedávno jsme vám psali o naší šikovné kolegyni Oldřišce, která kromě práce s čísly na finančním oddělení Broker Trustu skvěle hraje „beach“. A to dokonce tak, že je českou reprezentantkou…

27. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.