Zjednodušujeme přístupy na portály produktových partnerů

Velmi výrazně zjednodušujeme postup, jak získat oprávnění na sjednávání produktů a přístupy na portály produktových partnerů.

Díky nové aplikaci v BeTy Licence a přístupy na portály zcela zmizí až 280 čestných prohlášení o proškolení a zasílání mailů na Evidenci partnerů. Aplikace tak ušetří spoustu času a administrativy, zároveň nabídne rychlý přehled o platných licencích a stavu jednotlivých žádostí.

Jak na to?

Jak s novou aplikací v BeTy pracovat, zjistíte v FAQ na konci této zprávy nebo v tomto krátkém videonávodu.

Kdy bude aplikace spuštěna?

V pátek 13. 5.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Podporu partnerů, rádi Vám pomohou.

FAQ aneb odpovědi na nejčastější dotazy

Nemohu se do aplikace přihlásit
Pokud se nemůžete přihlásit do aplikace, kontaktujte prosím podpora@brokertrust.cz.

Kdo se do aplikace může přihlásit a kdo může požádat o vyřízení žádostí?
Přihlásit se do aplikace může kdokoliv, kdo má přístup do BeTy (jednatelé přes jednatelskou kartu). Požádat si o přístupy může pouze uživatel, který má oprávnění (licenci) pro daný segment.

Jak se do aplikace dostanete a jak se přihlásíte?
V BeTy se prokliknete přes odkaz v hlavním menu – Produkty – Licence a přístupy na portály.

Systém Vás přesměruje do nového prostředí BeTy 2 do sekce – Licence a přístupy na portály na Přehled platných licencí. Pokud máte licenci pro daný segment platnou, máte možnost podat žádost o přístup na portál produktového partnera. Po kliknutí na tlačítko Správa přístupů se dostanete do konkrétního segmentu a uvidíte o jaké přístupy již máte zažádané.

Pokud chcete zažádat o nový přístup, zvolíte Nová žádost o přístupy, vyberete produktové partnery, které plánujete sjednávat a dáte Odeslat žádost.

Následně se dostanete na obrazovku s dalšími postupy – každý produktový partner má individuální pravidla. Věnujte prosím zvýšenou pozornost doplňujícím informacím. Pokud je u daného produktového partnera i proklik na Další informace, budete přesměrování do staré BeTy na kartu produktového partnera, kde jsou již detailní produktové informace.

Jak poznám, že je žádost zpracovaná?
Pro lepší orientaci zobrazujeme stavy žádostí, nejlepším výsledkem pro Vás je stav Očekáváné vyřízení, kdy máte potvrzení, že jsme Váš požadavek úspěšně zpracovali a předali na produktového partnera. Bohužel od produktového partnera nedostáváme zpětné potvrzení – je tedy potřeba kontrolovat svou e-mailovou schránku.

Vyřizuje se – Vaši žádost zpracováváme na Broker Trustu.

Očekáváné vyřízení – Vaši žádost jsme odeslali na produktového partnera a předpokládáme tento termín vyřízení žádosti.

Zamítnuto – Produktový partner Vaší žádosti zamítl.

Jaká lhůta je pro vyřízení Vaší žádosti?
Standardně produktoví partneři přístupy vyřizují do 2 pracovních dnů od podání žádosti, v nejzazším případě do týdne. Podrobnější informace naleznete v sekci Přehled přístupů, kde máte postupy pro vyřízení jednotlivě popsané.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.