Zakousni se a vyhraj iPočítač

Pokud by se Vám hodilo obměnit hardwarové zařízení, nebo chcete odměnit někoho ze svých kolegů, „zakousněte se“ do práce. Sjednávejte "Náš život" od ČSOB pojišťovny a vyhrajte super ceny od Apple.

Vyhrát můžete skvělý Apple MacBook Pro, iPhony, hodinky nebo sluchátka AirPods nebo AirPods Pro. Ceny jsou v hodnotě 200 tisíc.

Jak vyhrát?

Stačí v době od 1. 2. do 30. 4. 2022 uzavírat životní pojištění Náš život od ČSOB. Počítají se všechny přijaté pojistné smlouvy. Podmínkou účasti je uzavření minimálně 10 smluv s ročním pojistným 8 000 Kč a více/smlouva. Vyhraje 20 z Vás, kteří uzavřou nejvíce smluv. V případě shodného počtu smluv je rozhodující výše ročního pojistného. 

Náš život pro klienty = Váš život s Apple!

Všem držíme palce a přejeme hodně smluv.

Tým Broker Trustu

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.