Využijte nové i běžící příležitosti od BT

Již brzy v Bety 2.0 najdete kromě běžících kampaní od RSTS, Buřinky a ČPP i nové příležitosti: podpojištěné smlouvy majetkového pojištění od ČSOB a upozornění na letos sjednané stavebko bez vyplacené provize.

Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

Co pro Vás v Příležitostech chystáme do konce roku?

Jak víte, od srpna Vám díky Příležitostem v Bety 2.0 posíláme obchodní příležitosti nad Vaším kmenem ve spolupráci s RSTS, Buřinkou a ČPP.

Pokud se Vás žádná z uvedených kampaní zatím netýkala, máme pro Vás dobré zprávy. Do konce roku se můžete nově těšit na druhou vlnu kampaně na přesjednání vybraných smluv majetkového pojištění od ČSOB Pojišťovny, kde hrozí riziko podpojištění.

A aby toho nebylo málo, vybrali jsme Vám smlouvy stavebního spoření sjednané v letošním roce, kde ještě nebyla vyplacena provize. Konec roku se blíží a je nejvyšší čas se klientům připomenout.

Aby Vám nic neuniklo, informujeme Vás e-mailem vždy, když pro Vás máme nové příležitosti. Veškeré detaily k běžícím kampaním najdete v sekci Příležitosti v Bety 2.0.

Aktuální producentské kampaně v Bety 2.0

Buřinka

Obchodní příležitosti v podobě nezaplacených smluv stavebního spoření od České spořitelny sjednaných v roce 2022, u kterých se blíží konec období pro nárok na výplatu provize. Pokud klient zašle vklady ve výši 1 500 Kč do 13 měsíců od uzavření smlouvy, poradce dostane vyplacenou provizi. V opačném případě Vám nárok na výplatu provize zanikne. Klient může získat za rok 2023 státní podporu, o kterou za rok 2022 bohužel přišel.

Tip: Datum uvedené v Příležitostech jako „Platnost do“ je termín, do kdy musí být na smlouvu připsány vklady klienta v minimální výši 1 500 Kč. V takovém případě bude mít poradce nárok na výplatu provize.

V září jsme Vám poslali smlouvy, kde hrozí, že nárok na výplatu provize zanikne v období listopadu 2023 až ledna 2024.

Další vlnu Vám pošleme opět v předstihu, a to v prosinci. Půjde o smlouvy, u kterých bude nárok na výplatu provize zanikat v průběhu února až dubna 2024.

ČPP

V srpnu 2023 jsme Vám nově do Bety 2.0 nahráli obchodní příležitosti ČPP. Jedná se o smlouvy ŽP s různými typy připojištění, která jsou vázána na produktivní věk klientů. Konkrétně jde o riziko invalidity, zproštění od placení, ztrátu výdělečné činnosti u TNÚ nebo pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Pojišťovna nemá aktuální informaci, jestli klient stále pracuje, nebo podniká a pokud již klienti nejsou, nebo v brzké době nebudou v produktivním věku, je třeba smlouvu upravit dle aktuálních potřeb klienta, protože nárok na pojistné plnění nevznikne. Neváhejte se tedy s klientem spojit v co nejkratší době a životní pojištění aktualizovat.

Ideální příležitost na X-sell

Věříme, že tyto vytipované příležitosti v rámci péče o klienta budou pro Vás i potenciálem pro cross-sell.

RSTS

Pravidelně každý měsíc od nás dostáváte seznam klientů, kterým v daném měsíci Raiffka předschválila úvěr ze stavebního spoření

V Příležitostech v Bety 2.0

Od srpna tyto klienty najdete v sekci Příležitosti v Bety 2.0 a ve chvíli, kdy Vám je nahráváme, od nás dostáváte e-mailem upozornění, včetně všech potřebných informací k akci. Jde o ideální příležitost ozvat se klientovi, informovat ho o nabídce a probrat s ním aktuální situaci.

Tip: Pokud jste jako poradce zpracovávali příležitosti od RSTS v minulém měsíci a zajímá Vás, kteří klienti jsou zařazeni opakovaně a s jakým výsledkem jste příležitost zpracovali minule, stačí kliknout na „Archiv „a ukončenou kampaň si přes tři tečky opět přišpendlit mezi aktivní kampaně.

Krátká platnost

Vždy je třeba klienta kontaktovat v měsíci, ve kterém je úvěr předschválen a je možné o úvěr zažádat. Proto Vám každý měsíc posíláme aktuální data.

Ideální příležitost na X-sell

Kampaň průběžně sledujeme a vyhodnocujeme a velmi nás těší, že jste úspěšní v cross-sellu u těchto klientů.

Neznáte ještě Příležitosti v Bety 2.0?

  1. Všechny důležité informace k Příležitostem a kampaním v Bety 2.0 jsme pro Vás přehledně shrnuli do Příležitostí v kostce.
  2. Pusťte si záznam školení, kde Vám představíme Příležitosti v Bety 2.0 jako celek. Nebo se podívejte se na krátké videonávody, jak pracovat s Příležitostmi v Bety 2.0 pro poradce a pro manažery. Během pár minut se dozvíte vše potřebné. 

    Pozn.: pro shlédnutí záznamů v BT Edu přes tyto odkazy je třeba být přihlášený v Bety a dále se přihlásit ke studiu kurzů.
  3. Seznamte se prosím i s Desaterem obchodních příležitostí a kampaní, které navazuje na Etický kodex BT a při práci s Příležitostmi se jím řídíme.

Máte dotazy k Příležitostem v Bety 2.0?

konkrétními uživatelskými dotazy ohledně práce v Příležitostech v Bety 2.0 se prosím obracejte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo přes chat v Bety 2.0.

Obecné dotazy na kampaně prosím konzultujte s Vaším regionálním ředitelem.

Máte-li zájem o workshopy na míru pro větší skupinu poradců, kontaktujte prosím Irenu Schützovou.

Ať se Vám daří!

Váš tým Příležitostí BT

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.