Výhodné tarify O2 Family

Opět pro Vás máme limitovanou nabídku neomezených tarifů od O2 za výhodných podmínek. Můžete ji využít pro sebe i své blízké. Neomezené volání a SMS je již od 199 Kč. Nabídka platí do konce března.

Vyberte si z tarifů s neomezeným voláním a SMS od 199 Kč. Oblíbený FAMILY NEO Modrý s neomezenými daty, voláním a SMS, navíc s bonusem 4 000 Kč na nový telefon, můžete mít jen za 599 Kč. Nabídka platí do 31. 3. 2023 k aktivaci nového čísla nebo k jeho převodu od jiného poskytovatele. Pro objednávku stačí na zákaznické lince O2 sdělit, že se jedná o nabídku pro společnost Broker Trust. Není třeba se nijak prokazovat.

Více informací se dozvíte ZDE.

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.