Výhodné certifikační zkoušky od EFPA

Minule jsme Vás informovali o speciální nabídce od VECTORu a tentokrát nabízíme zvýhodněné podmínky u EFPY na prezenční a distanční certifikační zkoušky a ještě jednu speciální akci pro segment penzí.

Díky naší spolupráci s akreditovanou osobou EFPA Česká republika jsme pro Vás vyjednali další speciální cenové podmínky, tentokrát na certifikační zkoušky. Dostanete se tak na ceny, které EFPA měla před letošním zdražením a navíc pro Vás máme časově zvýhodněnou speciální akci na penzijní zkoušky, kdy uvedenou cenu získáte při objednání do konce dubna.

Jaké jsou Vaše ceny?

  1. Cena prezenční zkoušky = 1 090 Kč bez DPH (1 319 Kč vč. DPH); nabídka termínů zkoušek konaných po celé ČR je ZDE (kapacita zkoušek je průběžně navyšována)
  2. Cena distanční zkoušky = 1 490 Kč bez DPH (1 803 Kč vč. DPH)
  3. SPECIÁLNÍ AKCE PENZE – cena prezenční zkoušky objednané do 30. 4. 2023 je 990 Kč bez DPH (cena distanční zkoušky na penze zůstává 1 490 Kč bez DPH)

Jak zkoušky objednat?

Všechny zvýhodněné zkoušky si objednáte proklikem z BT Edu.

Speciální prezenční zkoušky ve Vaší firmě

Můžete si také objednat hromadné prezenční zkoušky pouze pro Vaši firmu, a to dokonce přímo ve Vašich prostorách. Jedinou podmínkou je účast 20+ osob. V tomto případě je cena všech typů zkoušek 990 Kč je bez DPH/osoba. V případě, že byste měli zájem o individuální termín distančních zkoušek, EFPA Vám udělá nabídku na míru.

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306