Výhodné certifikační zkoušky od EFPA

Minule jsme Vás informovali o speciální nabídce od VECTORu a tentokrát nabízíme zvýhodněné podmínky u EFPY na prezenční a distanční certifikační zkoušky a ještě jednu speciální akci pro segment penzí.

Díky naší spolupráci s akreditovanou osobou EFPA Česká republika jsme pro Vás vyjednali další speciální cenové podmínky, tentokrát na certifikační zkoušky. Dostanete se tak na ceny, které EFPA měla před letošním zdražením a navíc pro Vás máme časově zvýhodněnou speciální akci na penzijní zkoušky, kdy uvedenou cenu získáte při objednání do konce dubna.

Jaké jsou Vaše ceny?

  1. Cena prezenční zkoušky = 1 090 Kč bez DPH (1 319 Kč vč. DPH); nabídka termínů zkoušek konaných po celé ČR je ZDE (kapacita zkoušek je průběžně navyšována)
  2. Cena distanční zkoušky = 1 490 Kč bez DPH (1 803 Kč vč. DPH)
  3. SPECIÁLNÍ AKCE PENZE – cena prezenční zkoušky objednané do 30. 4. 2023 je 990 Kč bez DPH (cena distanční zkoušky na penze zůstává 1 490 Kč bez DPH)

Jak zkoušky objednat?

Všechny zvýhodněné zkoušky si objednáte proklikem z BT Edu.

Speciální prezenční zkoušky ve Vaší firmě

Můžete si také objednat hromadné prezenční zkoušky pouze pro Vaši firmu, a to dokonce přímo ve Vašich prostorách. Jedinou podmínkou je účast 20+ osob. V tomto případě je cena všech typů zkoušek 990 Kč je bez DPH/osoba. V případě, že byste měli zájem o individuální termín distančních zkoušek, EFPA Vám udělá nabídku na míru.

Související články

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

K novým rekordům (Videokomentář: Týden 28)

Technologické akcie se opět probudily a vytáhly index k novým historickým maximům. Absolutním rekordmanem minulých týdnů je ovšem Tesla, která za poslední měsíc zhodnotila o polovinu. Dařilo se i dluhopisovému…

9. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kdo vsadil v prvním půlroce na technologie, je v investicích vítězem. Které tituly potěšily na domácí burze?

První polovina roku 2024 byla pro akciové trhy příznivá, když se drtivá většina hlavních světových indexů pohybovala v jasně pozitivním teritoriu. Hlavní americký index S&P 500 vykázal dvojnásobné zhodnocení než…

4. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.