Vše k následnému vzdělávání + výhodná akce

Konec roku klepe na dveře a s ním i konec termínu pro splnění následného vzdělávání. Neodkládejte tuto povinnost poslední chvíli a užijte si klidné Vánoce bez stresu z následného vzdělávání a případné ukončení licence. Máme pro Vás výhodnou akci!

Vážení partneři,

věříme, že si to uvědomujete, ale pro jistotu Vás chceme upozornit, že všichni poradci, kteří mají zkoušku ze segmentu pojištění, úvěrů či investic, musí pro zachování licence každoročně absolvovat následné povinné vzdělávání. Následné vzdělávání je povinné od následujícího roku, kdy byla zkouška absolvována a poté každý další kalendářní rok. Vzdělávání je třeba splnit nejpozději do 31. 12. Nedodržení této povinnosti vede ke ztrátě licence pro daný segment.

Co ztráta licence obnáší?

  • Zkraje ledna Vás budeme nuceni odhlásit z registru ČNB. (Při nové registraci je třeba uhradit nový registrační poplatek ČNB ve výši 2 000 Kč/licence a dodat novou dokumentaci k registraci).
  • Budou Vám zablokovány veškeré provizní nároky.
  • Nebudete moci sjednávat obchody. Pokud obchod sjednáte, musíme Vám bohužel uložit pokutu.

Jednoduše si můžete zkontrolovat, jak na tom aktuálně s plněním následného vzdělávání jste. Přehled najdete v BT Edu nebo Bety 2.0.

Jak si následné vzdělávání splníte?

POJIŠTĚNÍ

U pojištění je nutné si splnit vzdělávání pouze a jen u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Máme pro Vás nabídku dodavatelů, kteří pro Vás – naše poradce nabízí speciální cenu. Jak slevu získat zjistíte na BT Edu/Povinné vzdělávání/Následné vzdělávání/Pojištění v detailu vybrané společnosti.

Po získání certifikátu je nutné (kromě společnosti EFPA, u které se certifikát zaeviduje automaticky), certifikát nahrát do BT Edu/Moje Certifikáty.

AKCE VE SPOLUPRÁCI S EUCS A EFPA ČR

Ve spolupráci s EUCS a EPFA ČR jsme pro Vás připravili speciální kurz Právní desatero při dopravní nehodě. Zdarma tak získáte žádaný kurz nabitý praktickými příklady. Jde o ukázku povinného následného vzdělávání podle zákona o distribuci pojištění, které připravuje právě EFPA s EUCS. Pokud absolvujete kurz a zakoupíte si balíček 15 hod. od EFPY (objednávejte v BT Edu za zvýhodněných podmínek – ZDE), získáte zdarma i zbrusu nový Kurz o změnách v povinném ručení, který proběhne v lednu 2024. Aktuálně je zákon v legislativním procesu a v lednu půjde o zcela exkluzivní informace. Na přípravě pracuje tým právníku a likvidátorů z EUCS. V průběhu ledna všem absolventům EFPA kurz zašle.

Na kurz Právní desatero při dopravní nehodě se přihlásíte ZDE.

INVESTICE A ÚVĚRY

Abychom Vás podpořili, následné vzdělávání pro úvěry a investice najdete u nás v zdarma v BT Edu a po jeho absolvování se Vám automaticky zaeviduje.

Kurzy najdete zde:

Investice

Úvěry

Nenechte si zastavit provize a splňte si následné vzdělávání!

Váš Broker Trust

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.