Vše k následnému vzdělávání + výhodná akce

Konec roku klepe na dveře a s ním i konec termínu pro splnění následného vzdělávání. Neodkládejte tuto povinnost poslední chvíli a užijte si klidné Vánoce bez stresu z následného vzdělávání a případné ukončení licence. Máme pro Vás výhodnou akci!

Vážení partneři,

věříme, že si to uvědomujete, ale pro jistotu Vás chceme upozornit, že všichni poradci, kteří mají zkoušku ze segmentu pojištění, úvěrů či investic, musí pro zachování licence každoročně absolvovat následné povinné vzdělávání. Následné vzdělávání je povinné od následujícího roku, kdy byla zkouška absolvována a poté každý další kalendářní rok. Vzdělávání je třeba splnit nejpozději do 31. 12. Nedodržení této povinnosti vede ke ztrátě licence pro daný segment.

Co ztráta licence obnáší?

  • Zkraje ledna Vás budeme nuceni odhlásit z registru ČNB. (Při nové registraci je třeba uhradit nový registrační poplatek ČNB ve výši 2 000 Kč/licence a dodat novou dokumentaci k registraci).
  • Budou Vám zablokovány veškeré provizní nároky.
  • Nebudete moci sjednávat obchody. Pokud obchod sjednáte, musíme Vám bohužel uložit pokutu.

Jednoduše si můžete zkontrolovat, jak na tom aktuálně s plněním následného vzdělávání jste. Přehled najdete v BT Edu nebo Bety 2.0.

Jak si následné vzdělávání splníte?

POJIŠTĚNÍ

U pojištění je nutné si splnit vzdělávání pouze a jen u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Máme pro Vás nabídku dodavatelů, kteří pro Vás – naše poradce nabízí speciální cenu. Jak slevu získat zjistíte na BT Edu/Povinné vzdělávání/Následné vzdělávání/Pojištění v detailu vybrané společnosti.

Po získání certifikátu je nutné (kromě společnosti EFPA, u které se certifikát zaeviduje automaticky), certifikát nahrát do BT Edu/Moje Certifikáty.

AKCE VE SPOLUPRÁCI S EUCS A EFPA ČR

Ve spolupráci s EUCS a EPFA ČR jsme pro Vás připravili speciální kurz Právní desatero při dopravní nehodě. Zdarma tak získáte žádaný kurz nabitý praktickými příklady. Jde o ukázku povinného následného vzdělávání podle zákona o distribuci pojištění, které připravuje právě EFPA s EUCS. Pokud absolvujete kurz a zakoupíte si balíček 15 hod. od EFPY (objednávejte v BT Edu za zvýhodněných podmínek – ZDE), získáte zdarma i zbrusu nový Kurz o změnách v povinném ručení, který proběhne v lednu 2024. Aktuálně je zákon v legislativním procesu a v lednu půjde o zcela exkluzivní informace. Na přípravě pracuje tým právníku a likvidátorů z EUCS. V průběhu ledna všem absolventům EFPA kurz zašle.

Na kurz Právní desatero při dopravní nehodě se přihlásíte ZDE.

INVESTICE A ÚVĚRY

Abychom Vás podpořili, následné vzdělávání pro úvěry a investice najdete u nás v zdarma v BT Edu a po jeho absolvování se Vám automaticky zaeviduje.

Kurzy najdete zde:

Investice

Úvěry

Nenechte si zastavit provize a splňte si následné vzdělávání!

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.