Vědomosti pod stromeček

Máme pro Vás adventní nadílku i v podobě vzdělávání, a to v oblasti zaměstnaneckých benefitů, školení pro nováčky, hypoteční komunity, úspěšné administrativy či vstupního semináře, ale i nového školení - základy pojištění pro malé a střední podnikatele.

Prosincová nabídka je skutečně široká tak pojďte vybírat. Rovnou přidáváme zbrusu nové školení na základy pojištění pro malé a střední podnikatele, které se koná už zkraje ledna.

PROSINEC 2022

Zaměstnanecké benefity

Termín: 8. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.

V rámci školení Zaměstnanecké benefity, které se bude konat 8. 12. 2022 od 9:00 hod., Vám Jiří Sláma představí, jak si najít cestu k bonitním klientům a jak v dnešní době zaujmout firemní klienty s benefitními programy. Seznámíte se s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, ukážeme Vám, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců a dozvíte se, jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

Základy neživotního pojištění alias Kuchařka pojištění – vozidla

Termín: 9. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.

V tomto speciálním školení se dotkneme všech podstatných témat pro všechny, kteří chtějí začít s pojištěním vozidel, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částekpostupů v BeTysrovnávačů, či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 13. 12. 2022
Přihlásíte se ZDE.  

Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

BT Komunita – Hypotéky

Termín 14. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.  

Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

Vstupní seminář

Termín 15. – 16. 12. 2022
Přihlásíte se ZDE.   

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

LEDEN 2023 

Už pro Vás chystáme i školení na rok 2023. Nový rok zahájíme novým prezenčním školením na téma Základy pojištění pro malé a střední podnikatele. Školení se uskuteční ve 4 termínech na třech na místech – v Praze, Brně a Olomouci.  Na školení Vám Aleš Zeman představí následující témata:

  • Jak se chová trh v ČR (jaké procento podnikatelského pojištění je v porfóliu)
  • Co Vám přinese podnikatelské pojištění, proč by Vás to mělo zajímat
  • Kde hledat příležitost a na co se zaměřit
  • Jaké jsou potřeby klientů
  • PROČ to má být podnikatelské pojištění
  • Máte se bát sjednání, nebo existuje jednoduché řešení
  • Jaké produkty je možné použít
  • Jak postupovat při úpisu

Po krátké přestávce Vám naši hosté z řad produktových partnerů názorně předvedou, jak jednotlivé produkty sjednávat. 

V případě, že Vás toto téma nalákalo můžete se přihlásit zde:

Praha 

10. 1. 2023
19. 1. 2023 

Brno

11. 1. 2023 

Olomouc

18. 1. 2023 

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.