Vědomosti pod stromeček

Máme pro Vás adventní nadílku i v podobě vzdělávání, a to v oblasti zaměstnaneckých benefitů, školení pro nováčky, hypoteční komunity, úspěšné administrativy či vstupního semináře, ale i nového školení - základy pojištění pro malé a střední podnikatele.

Prosincová nabídka je skutečně široká tak pojďte vybírat. Rovnou přidáváme zbrusu nové školení na základy pojištění pro malé a střední podnikatele, které se koná už zkraje ledna.

PROSINEC 2022

Zaměstnanecké benefity

Termín: 8. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.

V rámci školení Zaměstnanecké benefity, které se bude konat 8. 12. 2022 od 9:00 hod., Vám Jiří Sláma představí, jak si najít cestu k bonitním klientům a jak v dnešní době zaujmout firemní klienty s benefitními programy. Seznámíte se s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, ukážeme Vám, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců a dozvíte se, jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

Základy neživotního pojištění alias Kuchařka pojištění – vozidla

Termín: 9. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.

V tomto speciálním školení se dotkneme všech podstatných témat pro všechny, kteří chtějí začít s pojištěním vozidel, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částekpostupů v BeTysrovnávačů, či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 13. 12. 2022
Přihlásíte se ZDE.  

Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

BT Komunita – Hypotéky

Termín 14. 12. 2022 
Přihlásíte se ZDE.  

Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

Vstupní seminář

Termín 15. – 16. 12. 2022
Přihlásíte se ZDE.   

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

LEDEN 2023 

Už pro Vás chystáme i školení na rok 2023. Nový rok zahájíme novým prezenčním školením na téma Základy pojištění pro malé a střední podnikatele. Školení se uskuteční ve 4 termínech na třech na místech – v Praze, Brně a Olomouci.  Na školení Vám Aleš Zeman představí následující témata:

  • Jak se chová trh v ČR (jaké procento podnikatelského pojištění je v porfóliu)
  • Co Vám přinese podnikatelské pojištění, proč by Vás to mělo zajímat
  • Kde hledat příležitost a na co se zaměřit
  • Jaké jsou potřeby klientů
  • PROČ to má být podnikatelské pojištění
  • Máte se bát sjednání, nebo existuje jednoduché řešení
  • Jaké produkty je možné použít
  • Jak postupovat při úpisu

Po krátké přestávce Vám naši hosté z řad produktových partnerů názorně předvedou, jak jednotlivé produkty sjednávat. 

V případě, že Vás toto téma nalákalo můžete se přihlásit zde:

Praha 

10. 1. 2023
19. 1. 2023 

Brno

11. 1. 2023 

Olomouc

18. 1. 2023 

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.