Proč si oblíbíte novinky v Bety 2.0?

V Bety 2.0 máte spoustu nových užitečných funkcí jako např. nová sekce s přehledem komunikace s BT, vlastní řazení příležitostí, filtrování klientů dle věku, opakované úkoly, tlačítko zpět nebo investiční dotazník na kartě klienta.

Bety 2.0 dostala další nová vylepšení, která si můžete od už 5. října vyzkoušet. Jak Vám usnadní poradenský život?

 • Veškerou komunikaci s podporou BT máte přehledně na jednom místě (telefonáty, e-mail, chat).
 • Investiční dotazník nově najdete také na kartě klienta.
 • Pro navigaci již můžete využívat i tlačítko zpět webového prohlížeče.
 • Přidali jsme opakované úkoly.
 • Na seznamu klientů najdete nový filtr podle věku.
 • Příležitosti můžete nově řadit podle sebe.

Pojďme se na nové funkcionality podívat podrobněji.

Přehled o vzájemné komunikaci

Veškerou svou komunikaci s oddělením Podpory partnerů máte nově na jednom místě. V menu Bety 2.0 přibyla nová položka Komunikace. Ať už jste nás kontaktovali telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu, v Bety 2.0 budete mít přehled o všem. Mezi výhody patří například:

 • Máte přehled o aktuálním stavu Vašich požadavků.
 • Není nutné hledat na více místech.
 • Na seznamu požadavků je možné jednoduše filtrovat a řadit.
 • Vy určujete, kdy považujete tiket za vyřešený (pomocí tlačítka „Považuji za vyřízené“).

Pokud nás kontaktujete e-mailem, odpovíme Vám e-mailem i v přehledu Bety 2.0. Nově nám budete moci na e-mail odpovědět přímo z Bety 2.0 a do zprávy jednoduše přiložíte i přílohu.

Upozornění: požadavky se v Bety 2.0 zobrazí až ve chvíli, kdy se k nim dostane naše Podpora a začne je aktivně řešit.

Investiční dotazník v Bety 2.0

Nyní máte investiční dotazníky Vašich klientů pod ještě větší kontrolou! Jejich výsledky máte zobrazené přímo na klientské kartě, a to včetně vyhodnocení cílových trhů. V případě, že budete potřebovat u nějakého klienta dotazník vyplnit, anebo aktualizovat, zvládnete to na 1 kliknutí v Bety! BT Invest si pak tento vyplněný dotazník rovnou načte a Vy tak při sjednání obchodu budete moci tento krok přeskočit.

Lepší navigace

V Bety 2.0 můžete nově využít také navigačního tlačítka Zpět, kterým se vrátíte na dříve navštívené stránky aplikace, a to včetně aplikovaných filtrů, řazení v seznamech atd.

 • Pohodlná navigace: tlačítko „Zpět“ umožňuje jednoduše se vracet na předchozí stránky bez složitého hledání. To zrychluje Vaši práci a zvyšuje efektivitu.
 • Ochrana před ztrátou dat: aplikace pamatuje na řazení a filtry, které jste nastavili, i když se pohybujete mezi stránkami. Tlačítko „Zpět“ Vás vrátí přesně tam, kde jste skončili, a neztratíte žádné důležité informace.
 • Intuitivní použití: tlačítko „Zpět“ je navrženo tak, aby bylo snadno rozpoznatelné a dostupné na každé obrazovce. Stačí jedno kliknutí, a jste zpět tam, kde chcete být.
 • Je provázáno s navigačními tlačítky Zpět i Vpřed ve Vašem prohlížeči, tak jak jste zvyklí z prohlížení webových stránek.

Opakovaný úkol

Pro zjednodušení práce s úkoly jsme přidali možnost nastavit si úkol jako opakovaný. Opakování je možné nastavit denně, týdně, měsíčně, ročně a také nastavit počet opakování nebo termín ukončení opakování.

Nový filtr podle věku na seznamu klientů

Na seznamu klientů jsme přidali možnost filtrování podle věku. Je možné využít „rychlé filtry“ s představeným věkem, nebo si zvolit vlastní rozpětí.

Nastavení defaultního řazení na seznamu obchodních příležitostí od BT

V sekci Příležitosti si uživatel může defaultně nastavit zobrazení, kdy je na prvním místě příjmení a pak jméno, řazení od A-Z i opačně, také je možné nastavit výchozí řazení od nejvyšší provize po nejnižší nebo naopak, případně od nejnovější po nejstarší příležitosti.

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.