Úvěrová asistence MetLife: má ji Váš klient sjednanou?

Splácí Vaši klienti úvěr nebo hypotéku? A mají k tomu sjednanou úvěrovou asistenci? Pokud náhodou nemají, naskýtá se tím ideální příležitost vrátit se k nim a možnost úvěrové asistence jim nabídnout.

V současné době se stále uzavírá velké množství úvěrů a hypoték. S tím přichází příležitost pomoci klientům zajistit se proti rizikům, která jsou s půjčkami spojena: úvěrová asistence je dobrou možností, jak se k Vašemu stávajícímu klientovi vrátit a tuto eventualitu mu nabídnout. Stejně tak můžeme úvěrovou asistenci nabízet novým klientům spolu se širokými možnostmi zabezpečení, které společnost MetLife nabízí.

Úvěrová asistence od společnosti MetLife poskytuje komplexní ochranu proti hlavním rizikům ohrožujícím splácení hypotéky nebo jiného úvěru, jako jsou: smrt, invalidita, závažná onemocnění. V porovnání se samostatně sjednanými riziky je tento balíček cenově výhodnější. Klienti si mohou zvolit jednu z 11 kombinací rizik, proto má každý možnost nastavit si zajištění zcela podle svých představ. Balíček lze sjednat pro jednoho nebo dva dospělé (partnery splácející hypotéku společně).

Úvěrová asistence je určena pro klienty ve věku od 15 do 70 let, kteří chtějí pojistit sebe a svoji rodinu proti neschopnosti splácení hypotéky, spotřebitelského úvěru či jiného finančního závazku.

Současná nejistá a turbulentní doba lidem dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají v jejich životech jistoty. Klienti získají jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit mohou. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Více ve školícím videu.

Související články

Výnosy

První inflační vlaštovka (Týden 19)

Akciové trhy v uplynulém týdnu poklesly a to přesto, že makrodata zveřejněná v uplynulém týdnu neukázala nic mimořádně znepokojivého. Možná spíše naopak. Z úst statistiků jsme se dozvěděli, že růst…

17. 5. 2022 3 minut čtení minut čtení

Úvěrování, Výnosy

Čtyři otázky pro Jirku Pecha: Inflace v hlavní roli

Před pár dny nás z E15 oslovili s dotazy, jak se vyvíjí zájem o spořicí a jiné produkty, s jejichž pomocí se klienti snaží bojovat s inflací. O odpovědi neochudíme…

13. 5. 2022 2 minut čtení minut čtení

Rizika

Když nejste na řešení pojistných událostí sami

EUCS je společnost, kterou rozhodně chcete mít na své straně, když řešíte pojistnou událost. Její služby mohou nově využívat i partneři Broker Trustu. Jak to zvyšuje přidanou hodnotu finančního poradce?…

10. 5. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306