Úvěrová asistence MetLife: má ji Váš klient sjednanou?

Splácí Vaši klienti úvěr nebo hypotéku? A mají k tomu sjednanou úvěrovou asistenci? Pokud náhodou nemají, naskýtá se tím ideální příležitost vrátit se k nim a možnost úvěrové asistence jim nabídnout.

V současné době se stále uzavírá velké množství úvěrů a hypoték. S tím přichází příležitost pomoci klientům zajistit se proti rizikům, která jsou s půjčkami spojena: úvěrová asistence je dobrou možností, jak se k Vašemu stávajícímu klientovi vrátit a tuto eventualitu mu nabídnout. Stejně tak můžeme úvěrovou asistenci nabízet novým klientům spolu se širokými možnostmi zabezpečení, které společnost MetLife nabízí.

Úvěrová asistence od společnosti MetLife poskytuje komplexní ochranu proti hlavním rizikům ohrožujícím splácení hypotéky nebo jiného úvěru, jako jsou: smrt, invalidita, závažná onemocnění. V porovnání se samostatně sjednanými riziky je tento balíček cenově výhodnější. Klienti si mohou zvolit jednu z 11 kombinací rizik, proto má každý možnost nastavit si zajištění zcela podle svých představ. Balíček lze sjednat pro jednoho nebo dva dospělé (partnery splácející hypotéku společně).

Úvěrová asistence je určena pro klienty ve věku od 15 do 70 let, kteří chtějí pojistit sebe a svoji rodinu proti neschopnosti splácení hypotéky, spotřebitelského úvěru či jiného finančního závazku.

Současná nejistá a turbulentní doba lidem dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají v jejich životech jistoty. Klienti získají jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit mohou. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Více ve školícím videu.

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.