Úvěrová asistence MetLife: má ji Váš klient sjednanou?

Splácí Vaši klienti úvěr nebo hypotéku? A mají k tomu sjednanou úvěrovou asistenci? Pokud náhodou nemají, naskýtá se tím ideální příležitost vrátit se k nim a možnost úvěrové asistence jim nabídnout.

V současné době se stále uzavírá velké množství úvěrů a hypoték. S tím přichází příležitost pomoci klientům zajistit se proti rizikům, která jsou s půjčkami spojena: úvěrová asistence je dobrou možností, jak se k Vašemu stávajícímu klientovi vrátit a tuto eventualitu mu nabídnout. Stejně tak můžeme úvěrovou asistenci nabízet novým klientům spolu se širokými možnostmi zabezpečení, které společnost MetLife nabízí.

Úvěrová asistence od společnosti MetLife poskytuje komplexní ochranu proti hlavním rizikům ohrožujícím splácení hypotéky nebo jiného úvěru, jako jsou: smrt, invalidita, závažná onemocnění. V porovnání se samostatně sjednanými riziky je tento balíček cenově výhodnější. Klienti si mohou zvolit jednu z 11 kombinací rizik, proto má každý možnost nastavit si zajištění zcela podle svých představ. Balíček lze sjednat pro jednoho nebo dva dospělé (partnery splácející hypotéku společně).

Úvěrová asistence je určena pro klienty ve věku od 15 do 70 let, kteří chtějí pojistit sebe a svoji rodinu proti neschopnosti splácení hypotéky, spotřebitelského úvěru či jiného finančního závazku.

Současná nejistá a turbulentní doba lidem dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají v jejich životech jistoty. Klienti získají jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit mohou. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Více ve školícím videu.

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306