Úvěrová asistence MetLife: má ji Váš klient sjednanou?

Splácí Vaši klienti úvěr nebo hypotéku? A mají k tomu sjednanou úvěrovou asistenci? Pokud náhodou nemají, naskýtá se tím ideální příležitost vrátit se k nim a možnost úvěrové asistence jim nabídnout.

V současné době se stále uzavírá velké množství úvěrů a hypoték. S tím přichází příležitost pomoci klientům zajistit se proti rizikům, která jsou s půjčkami spojena: úvěrová asistence je dobrou možností, jak se k Vašemu stávajícímu klientovi vrátit a tuto eventualitu mu nabídnout. Stejně tak můžeme úvěrovou asistenci nabízet novým klientům spolu se širokými možnostmi zabezpečení, které společnost MetLife nabízí.

Úvěrová asistence od společnosti MetLife poskytuje komplexní ochranu proti hlavním rizikům ohrožujícím splácení hypotéky nebo jiného úvěru, jako jsou: smrt, invalidita, závažná onemocnění. V porovnání se samostatně sjednanými riziky je tento balíček cenově výhodnější. Klienti si mohou zvolit jednu z 11 kombinací rizik, proto má každý možnost nastavit si zajištění zcela podle svých představ. Balíček lze sjednat pro jednoho nebo dva dospělé (partnery splácející hypotéku společně).

Úvěrová asistence je určena pro klienty ve věku od 15 do 70 let, kteří chtějí pojistit sebe a svoji rodinu proti neschopnosti splácení hypotéky, spotřebitelského úvěru či jiného finančního závazku.

Současná nejistá a turbulentní doba lidem dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají v jejich životech jistoty. Klienti získají jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit mohou. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Více ve školícím videu.

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.