Úvěrová asistence MetLife: má ji Váš klient sjednanou?

Splácí Vaši klienti úvěr nebo hypotéku? A mají k tomu sjednanou úvěrovou asistenci? Pokud náhodou nemají, naskýtá se tím ideální příležitost vrátit se k nim a možnost úvěrové asistence jim nabídnout.

V současné době se stále uzavírá velké množství úvěrů a hypoték. S tím přichází příležitost pomoci klientům zajistit se proti rizikům, která jsou s půjčkami spojena: úvěrová asistence je dobrou možností, jak se k Vašemu stávajícímu klientovi vrátit a tuto eventualitu mu nabídnout. Stejně tak můžeme úvěrovou asistenci nabízet novým klientům spolu se širokými možnostmi zabezpečení, které společnost MetLife nabízí.

Úvěrová asistence od společnosti MetLife poskytuje komplexní ochranu proti hlavním rizikům ohrožujícím splácení hypotéky nebo jiného úvěru, jako jsou: smrt, invalidita, závažná onemocnění. V porovnání se samostatně sjednanými riziky je tento balíček cenově výhodnější. Klienti si mohou zvolit jednu z 11 kombinací rizik, proto má každý možnost nastavit si zajištění zcela podle svých představ. Balíček lze sjednat pro jednoho nebo dva dospělé (partnery splácející hypotéku společně).

Úvěrová asistence je určena pro klienty ve věku od 15 do 70 let, kteří chtějí pojistit sebe a svoji rodinu proti neschopnosti splácení hypotéky, spotřebitelského úvěru či jiného finančního závazku.

Současná nejistá a turbulentní doba lidem dává příležitost konečně se zastavit a uvědomit si, zda a jak moc důležitou roli hrají v jejich životech jistoty. Klienti získají jedinečnou možnost připravit se – když ne úplně na všechno, tak alespoň na ty situace, na které se v současnosti připravit mohou. Neobávat se platební neschopnosti u hypotéky určitě patří mezi dobré možnosti, jak mít zase o starost míň.

Více ve školícím videu.

Související články

Poradenství, Regiony

Anketa 1+1: Má největší potenciál životní, nebo majetkové pojištění?

Život, majetek, nebo odpovědnost? Našich regionálů jsme se tentokrát ptali, ve které pojistné oblasti dnes vidí na trhu největší potenciál. A dostali jsme pestré odpovědi, tipnete si vítěze? Dozvíte se…

30. 9. 2022 5 minut čtení minut čtení

Podcasty, Výnosy

BTčko #6: Není to jen o jedničkách a nulách. V investicích záleží na emocích

Když Viktor Hostinský mluví o investování s platformou Edward, přirovnává ji často k autopilotu v letadle. Ale jedním dechem dodává, že na dovolenou by také asi nikdo nechtěl letět bez…

27. 9. 2022 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Firmám klesají zisky. Zbavit se akcií, nebo navýšit pozice?

Akciový investor se stává v podstatě spoluvlastníkem firem, jejichž akcie drží. A každého majitele by mělo zajímat, jak se jeho společnosti daří. Ukazuje to i poměr mezi růstem tržeb, zisků…

23. 9. 2022 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.