To nejlepší na cesty

Léto je tu a s ním doba dovolených. Vaši klienti se na Vás dozajista obracejí ohledně pojištění. Abychom Vám to co nejvíce ulehčili, důkladně jsme prostudovali nabídku na trhu a připravili minimetodiky cestovního pojištění.


Vážení partneři,

I v roce 2022 jsme pro Vás nachystali minimetodiky na cestovní pojištění. Porovnáváno je 12 pojišťoven ve 37 kritériích. Data do metodik dodaly přímo pojišťovny. Oproti loňské verzi zmizel covidový semafor, který se přestal používat. Byly přidány nové parametry jako například pojištění cesty letadlem, předchorobí nebo pobyt v tuzemsku. Minimetodiky najdete v Bety v materiálech u pojištění nebo v BT Tipy v sekci pojištění.

Věříme, že Vám naše přehledné porovnání cestovka pomůže vybrat Vašim klientům produkt přesně na míru.

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.