Tipy na hypoteční příležitosti v Bety 2.0

Již brzy Vašim smluvním partnerům nabídneme 3 hypoteční kampaně, které Vám můžeme nahrát do Příležitostí. 1) Končící refixace v 2024, 2) Refixace v 2022 a 2023, 3) Hypotéky s vysokou sazbou.

V loňském roce jsme pro vás v Plánu úspěšného poradce (najdete v Bety – BT Tipy) přehledně zpracovali nejzajímavější obchodní příležitosti na trhu pro letošní rok. V návaznosti na něj vám budeme postupně nabízet možnost dostat tyto příležitosti nad vašimi klientskými kmeny do Příležitostí v Bety 2.0.

Začneme už v únoru oblastí hypoték a jejich zajištění

Pokud v rámci vaší firmy segment hypoték řešíte, dostanete od nás co nevidět email, kde vám představíme několik typů příležitostí v Bety 2.0:

Typy příležitostíCo vám kampaň obchodně přinese?
HYPOTÉKY S KONCEM FIXACE V ROCE 2024Budete mít včas přehled o hypotékách s koncem fixace v letošním roce.
HYPOTÉKY REFIXOVANÉ V 2022 A 2023Budete mí přehled o hypotékách, které se refixovaly v období vysokých sazeb. Můžete se podívat, jak přesně refixace probíhala a zda by nestálo za to se na ně letos zaměřit.
HYPOTÉKY S VYSOKOU ÚROKOVOU SAZBOU SJEDNANÉ V ROCE 2022 A 2023Hypotéky sjednané v letech 2022 a 2023 si zaslouží také vaši pozornost. Rozdělíme vám je přehledně do pásem dle výše jejich úrokové sazby, abyste s nimi mohli pohodlně pracovat. Navíc vám ukážeme , kolik by každý klient mohl ušetřit na měsíční splátce při snížení úrokové sazby na 5 % p. a. Je jen na vás, jak s příležitostí naložíte, abyste nepřišli o případnou mimořádnou refixaci, či refinancování.

Co bude následovat?

Pokud se hypotékám v rámci vaší firmy věnujete, nemusíte dělat vůbec nic. Zástupci vašeho SP, konkrétně hlavní kontaktní osobě vedené u BT, zašleme emailem detailnější popis všech typů příležitostí ve vašem kmeni. Pokud si příležitosti pro vaše poradce budete přát nahrát do Bety 2.0, nebudete muset opět dělat nic. My následně zhruba do 14 dnů nahrajeme příležitostí přímo poradcům do Bety 2.0. Hlavní kontaktní osoba SP a každý poradce, které ho se kampaň bude týkat, dostane v tu chvíli emailem notifikaci, kde shrneme to nepodstatnější ke každému typu příležitostí.

Pokud si z jakéhokoliv důvodu nebudete přát, abychom příležitosti vašim poradcům nahráli, budete mít možnost to odmítnout jednoduše klikem v prvním informačním emailu, který odešleme na hlavní kontaktní osobu vedenou u BT.

Pokud pro vás hypotéky nejsou aktuální téma, nebo se jim nevěnujete, už v příštím Měsíčníku vám představíme další typy příležitostí, které budou možná právě pro vás.

Váš tým příležitostí BT

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306