Těšíme se na Vás nejen na BT Kongresu

Listopadovou top akcí bude samozřejmě BT Kongres, ale máme pro Vás i řadu dalších zajímavých setkání. Chystáme oblíbenou BT Komunitu na pojištění, Galerie produktů a další zajímavá školení.

Vstupní seminář

Termín 10. a 11. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Firemní obchod v oblasti zaměstnaneckých benefitů

Termín: 14. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Chcete si vytvořit z firemních klientů lead, tj. generátor kontaktů? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klientybenefitními programy i v dnešní době? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my vám ukážeme, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců. Dáme Vám návod, jak pracovat se skupinovým rizikovým životním pojištěním nebo jak na pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

BT Kredit

Termín 20. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE 

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

Galerie produktů 

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od bank, pojišťoven a investičních společností? Přihlaste se na Galerii produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

Investice – Představí se Vám investiční společnosti CODYA, Colosseum, INVESTIKA, Jet Investments 
Termín 22. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE.

Penze – Těšit se můžete na zajímavé hosty jako je Allianz, ČSOB PS, KB PS, Conseq, GPS, PS ČS, UNIQA PS.  
Termín 27. 11. 2023 přihlásíte se ZDE

BT Komunity pojištění 

Termín: 30. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE
Tentokrát Vás čeká na téma podpojištění majetku. Jedná se o velmi diskutované téma, a i když je stále podle zákona za stanovení pojistné hodnoty zodpovědný klient, ukážeme Vám, jak pojišťovna může pomoci se stanovením pojistné hodnoty nemovitosti/domácnosti. Zodpovíme si otázky typu: Uplatňuje pojišťovna podpojištění? Pomůže indexace? Má pojišťovna u pojištění garantovanou částku? Co to znamená pro klienta, když pojišťovna pojistnou hodnotu garantuje? Co má vliv na stanovení pojistné hodnoty. Určitě to bude zajímavá diskuse, tak se přijďte s námi podělit o Vaše zkušenosti.

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.