Speciální nabídka pro speciální dobu

Jedinečné cestovní pojištění, benefitní systém a zajištění cash flow nyní zcela ZDARMA*, navíc s dárkem v hodnotě 750 Kč. To a mnohem víc přináší speciální nabídka pro nové držitele kreditních karet Diners club.

CASH FLOW

 • držitel karty nemusí vinkulovat žádné finanční prostředky ve prospěch Diners Club
 • prostřednictvím karty má držitel 30 až 60 dní bezúročné období na jednotlivé transakce – transakce za 30 kalendářních dnů jsou vyúčtovány prostřednictvím výpisu, bez jakéhokoli navýšení s přibližně 30 denní splatností. Tento benefit Vám může pomoci překonat i měsíce, kdy se Váš příjem snížil.
 • v případě nedostatečného zůstatku na účtu, možnost prodloužení splatnosti za transakce za 8,66% ročně (Je vždy třeba zaplatit minimálně 3 % z dlužné částky)
 • jako speciální nabídka pro Vás je RPSN sníženo na 1,76 % p.a. na prvních 12 měsíců fungování karty. To znamená, že i během delšího výpadku příjmu Vám karta umožní překlenout krizové období za bezkonkurenčních podmínek.

O nezávazný kartový balíček si můžete požádat  https://www.dinersclub.cz/firemni-klienti/diners-club-pure-plus-small-business. Prosím nezapomeňte uvést promokód BT.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 • cestovní pojištění kryje v podstatě všechno zlé, co se Vám v zahraničí může stát, a mezi standardními pojistkami nemá konkurenci
 • v rámci pojistky jsou zahrnuti i všichni spolucestující, kteří cestují spolu s držitelem karty. Podrobnější informace můžete najít na https://www.dinersclub.cz/benefity/exkluzivni-cestovni-pojisteni-asistencni-sluzby. POZOR – nepřehlédněte nutnost aktivace pojistky prostřednictvím transakce.

O nezávazný kartový balíček si můžete požádat https://www.dinersclub.cz/firemni-klienti/diners-club-pure-plus-small-business . Prosím nezapomeňte uvést promokód BT.

BENEFITNÍ SYSTÉM

Všichni držitelé karet Diners Club sbírají prostřednictvím obratů body, za které si mohou vyměnit zboží případně službu ve věrnostním programu DC v ClubRewards. Možnosti výběru si najdete na ZDE. Spolu s kartou Diners Club Small Business aktuálně získáváte 300 bodový voucher do zmíněného věrnostního programu Reward, kde si okamžitě můžete vybrat dárek v hodnotě cca 750 CZK.

DALŠÍ VLASTNOSTI KARTY

 • karty nejsou vedeny v úvěrových registrech.
 • měsíční limit je od 30 000 Kč. Celkový limit určuje bonita klienta. Možnost navýšit limit v případě problémů (nehoda v zahraničí, neadekvátní zablokování prostředků ze strany hotelů či autopůjčoven) prakticky on-line
 • možnost vybírání hotovosti v bankomatech. Lokátor bankomatů naleznete na www.dinersclub.com
 • volitelný PIN
 • možnost vybírání hotovosti na přepážkách bank a směnáren
 • držitelé DC karet se mohou automaticky a bezplatně stát držiteli tzv. AVIS Preferred CARD, která je opravňuje až ke 40% slevám
 • bezplatné vydání a dodání nové i náhradní karty do 24 hodin i v případě ztráty a krádeže karty, kdekoliv na světě
 • možnost poskytnutí nouzové hotovosti na pobočkách Diners Clubu, které se standardně nacházejí ve všech hlavních městech světa
 • služba e-Account zajišťuje náhled na jednotlivé transakce ještě před obdržením výpisu, možnost provádět jednoduché statistiky s transakcemi, kontrolovat jednotlivé platby a zasílání výpisů prostřednictvím e-mailu
 • možnost vstupu do více než 1000 VIP salonků na letištích. Podrobný seznam naleznete na www.dinersclub.com. U tohoto typu karet je vstup zpoplatněn 640 Kč.
 • 100% bezpečnost při zneužití karty – držitelé karet mají v případě ztráty a krádeže nejvyšší garanci. Nenesou žádnou odpovědnost za transakce provedené 48 hodin před nahlášením případné ztráty a krádeže.

Uvedená karta má standardní roční poplatek 1490 CZK. Vy jako poradce Freedom, máte kartu zlevněnou o 500 CZK na 990 CZK. V tomto ročním poplatku jsou všechny výše zmíněné benefity včetně cestovního pojištění do zahraničí. Navíc první roční poplatek máte odpuštěný a můžete si kartu Diners Club vyzkoušet zcela ZDARMA*.

O nezávazný kartový balíček si můžete požádat na  https://www.dinersclub.cz/firemni-klienti/diners-club-pure-plus-small-business  Prosím nezapomeňte uvést promokód BT.

V případě dodatečných otázek neváhejte kontaktovat zástupce společnosti Diners Club:

Pro Čechy – Ján Boněk (+420 725784383, jan.bonek@dinersclub.cz)  

Pro Moravu – Radovan Ivánek (+420 602286733, radovan.ivanek@dinersclub.cz)  

*Platí pro nové klienty

Související články

Poradenství

Váš konzultant: Stav spoření na penzi je často tristní. Jako poradci máme v rukou to změnit

Sednete si s klientem, podíváte se na stávající penzijko a je to tam – transformovaný fond. Chudák klient se pak ještě diví, proč je to špatně, když se přeci penzijní…

28. 2. 2024 7 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

ByrFin: Penze jsou i díky DIPu na vzestupu. Klíčovou výhodou je nástroj BT Penze

Finance a reality pod jednou střechou. To je heslo opavské společnosti ByrFin Group. Kdyby finanční produkty tvořily dům, tak penze tady najdeme přímo v základech. A jejich důležitost poroste. „V…

21. 2. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přijde korekce? (Videokomentář: Týden 8)

Ohlášená čísla o inflaci ve Spojených státech mírně zaostala za očekáváním, což nenahrálo brzkému snížení úrokových sazeb. Po dlouhé době tak skončil trh týdenní obchodování níže, než jej započal. Ceny…

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.