Servírujeme nejen produktové novinky

A to se toho v únoru a březnu děje skutečně hodně jak z jednotlivých segmentů, tak z BT, např. Galerie produktů ze všech oblastí, zajímavé BT Komunity, Základy neživotního pojištění, Investiční akademie, BT Neživot, BT Kredit, Úspěšná administrativa a Vstupní seminář.

Galerie produktů 

Na školení Vám najednou představí své produkty a novinky hned několik produktových partnerů. Ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které v tuto chvíli ještě domlouváme. Do diáře si ale už nyní můžete poznačit následující termíny.

Galerie produktů – Neživotní pojištění 
Termín: 2. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry 
Termín: 8. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Podnikatelské úvěry 
Termín: 15. 3. 2023 přihlásíte se zde

Galerie produktů – Penze
Termín: 23. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Hypotéky
Termín: 30. 3. 2023 – přihlásíte se zde

BT Komunita – Pojištění „Majetek – pronajímané nemovitosti“

Termín: 16. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Při setkání Váš čeká téma Majetek. Budeme se věnovat pronajímaným nemovitostem. Podíváme se na to jak ze strany pronajímatele, tak ze strany nájemce + škody na věcech půjčených. Probereme případy týkající se odpovědnosti při škodě způsobené rodinným příslušníkům (např. situace, kdy dcera bydlící v 1. patře domu vytopí rodiče, kteří bydlí v přízemí). A seznámíte se i s možnostmi krátkodobého pronájmu typu Airbnb apod.

BT Komunita – Hypotéky

Termín: 22. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Hypoteční expert Libor Ostatek s Vám rozebere vývoj aktuální situace ve financování bydlení v 1Q a predikci sazeb, vývoje cen nemovitostí a ekonomiku domácností na 2Q, stav projednávání dvou klíčových témat týkající se státní finanční podpory stavebního spoření a novelu zákona o spotřebitelských úvěrech (účelně vynaložené náklady) a představí Vám i nové BT Metodiky či novinky v úvěrové oblasti.

BT Komunita – Poradenství – Nové BT Metodiky

Termín: 29. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Na setkání Vám představíme Nové BT Metodiky. Budeme se věnovat metodikám v oblastech: Život, Majetek, Odpovědnost, Hypotéky, Spotřebitelské úvěry a Překlenovací úvěry.

Základy neživotního pojištění alias Kuchařka pojištění 

V našich několika školení pro pojišťovací nováčky se dotkneme všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částek, postupů v BeTy, srovnávačů či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Základy v oblasti pojištění majetku
Termín: 14. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Základy v oblasti pojištění vozidel
Termín: 21. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 7. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

Vstupní seminář 

Termín 9. a 10. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

BT Neživot

Termín 22. 2. 2023 – přihlásíte se zde 
Termín: 28. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím, Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednávač na neživotní pojištění. Představíme Vám, jak na sjednání krok po kroku, kde najít vychytávky, jak pracovat s modelací u majetku, jak dělat duplikace nebo kde najdete helpdesk. A dobrá zpráva na konec – dostanete 100 % provize

BT Kredit

Termín 20. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. To vše, a ještě mnohem se dozvíte na tomto školení. 

Investiční akademie pro nováčky

Chcete si rozšířit obzory i v segmentu investic a nevíte, jak na to? Máme pro Vás dobrou zprávu. Připravili jsme Investiční akademii, která s Vámi projde vše k investicím od A do Z. Ve třech blocích se dozvíte vše, co potřebujete znát.

  1. Blok Investiční akademie

Termín: 1. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Ukážeme si konkrétní příklad sjednávání a seznámíte se s investičními nástroji a analýzou finančního trhu. 

  1. Blok Investiční akademie 

Termín: 15. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Zaměříme se na konkrétní praktické záležitosti jako proces, ohroženky, EPP a přestavíme si BT Invest. 

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.