Servírujeme nejen produktové novinky

A to se toho v únoru a březnu děje skutečně hodně jak z jednotlivých segmentů, tak z BT, např. Galerie produktů ze všech oblastí, zajímavé BT Komunity, Základy neživotního pojištění, Investiční akademie, BT Neživot, BT Kredit, Úspěšná administrativa a Vstupní seminář.

Galerie produktů 

Na školení Vám najednou představí své produkty a novinky hned několik produktových partnerů. Ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které v tuto chvíli ještě domlouváme. Do diáře si ale už nyní můžete poznačit následující termíny.

Galerie produktů – Neživotní pojištění 
Termín: 2. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry 
Termín: 8. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Podnikatelské úvěry 
Termín: 15. 3. 2023 přihlásíte se zde

Galerie produktů – Penze
Termín: 23. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Galerie produktů – Hypotéky
Termín: 30. 3. 2023 – přihlásíte se zde

BT Komunita – Pojištění „Majetek – pronajímané nemovitosti“

Termín: 16. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Při setkání Váš čeká téma Majetek. Budeme se věnovat pronajímaným nemovitostem. Podíváme se na to jak ze strany pronajímatele, tak ze strany nájemce + škody na věcech půjčených. Probereme případy týkající se odpovědnosti při škodě způsobené rodinným příslušníkům (např. situace, kdy dcera bydlící v 1. patře domu vytopí rodiče, kteří bydlí v přízemí). A seznámíte se i s možnostmi krátkodobého pronájmu typu Airbnb apod.

BT Komunita – Hypotéky

Termín: 22. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Hypoteční expert Libor Ostatek s Vám rozebere vývoj aktuální situace ve financování bydlení v 1Q a predikci sazeb, vývoje cen nemovitostí a ekonomiku domácností na 2Q, stav projednávání dvou klíčových témat týkající se státní finanční podpory stavebního spoření a novelu zákona o spotřebitelských úvěrech (účelně vynaložené náklady) a představí Vám i nové BT Metodiky či novinky v úvěrové oblasti.

BT Komunita – Poradenství – Nové BT Metodiky

Termín: 29. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Na setkání Vám představíme Nové BT Metodiky. Budeme se věnovat metodikám v oblastech: Život, Majetek, Odpovědnost, Hypotéky, Spotřebitelské úvěry a Překlenovací úvěry.

Základy neživotního pojištění alias Kuchařka pojištění 

V našich několika školení pro pojišťovací nováčky se dotkneme všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Pro dobrý start nesmí chybět ani seznámení s kalkulačkou pojistných částek, postupů v BeTy, srovnávačů či jak pracovat v kalkulačkách produktových partnerů. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Základy v oblasti pojištění majetku
Termín: 14. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Základy v oblasti pojištění vozidel
Termín: 21. 3. 2023 – přihlásíte se zde

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín 7. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

Vstupní seminář 

Termín 9. a 10. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

BT Neživot

Termín 22. 2. 2023 – přihlásíte se zde 
Termín: 28. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím, Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednávač na neživotní pojištění. Představíme Vám, jak na sjednání krok po kroku, kde najít vychytávky, jak pracovat s modelací u majetku, jak dělat duplikace nebo kde najdete helpdesk. A dobrá zpráva na konec – dostanete 100 % provize

BT Kredit

Termín 20. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. To vše, a ještě mnohem se dozvíte na tomto školení. 

Investiční akademie pro nováčky

Chcete si rozšířit obzory i v segmentu investic a nevíte, jak na to? Máme pro Vás dobrou zprávu. Připravili jsme Investiční akademii, která s Vámi projde vše k investicím od A do Z. Ve třech blocích se dozvíte vše, co potřebujete znát.

  1. Blok Investiční akademie

Termín: 1. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Ukážeme si konkrétní příklad sjednávání a seznámíte se s investičními nástroji a analýzou finančního trhu. 

  1. Blok Investiční akademie 

Termín: 15. 3. 2023 – přihlásíte se zde
Zaměříme se na konkrétní praktické záležitosti jako proces, ohroženky, EPP a přestavíme si BT Invest. 

Související články

Úvěrování

AKTUÁLNÍ KOMENTÁŘ: Hypotéky budou dostupnější. ČNB od července deaktivuje jeden z limitů pro přidělení úvěru

Česká národní banka rozhodla na svém čtvrtečním zasedání, že od 1. července deaktivuje limit DSTI pro přidělení hypotečního úvěru. Právě parametr DSTI, tedy podíl výdajů na úvěr na příjmech žadatele,…

1. 6. 2023 3 minut čtení minut čtení

Poradenství

Smím tam s dětmi? Do světa financí určitě. A čím dříve, tím lépe

Děti slaví! Přejeme si pro ně, aby byly zdravé a šťastné. Ukazujeme jim svět, vzděláváme je, kupujeme smysluplné hračky. Je zde ale ještě něco, co můžeme udělat pro jejich spokojenost.…

9 minut čtení minut čtení

Výnosy

Optimismus sílí (Videokomentář: Týden 22)

Sentiment na trzích se i nadále přesouvá k rizikovějším aktivům. Daří se zejména velkým technologickým společnostem. Akcie jsou poměrně férově ohodnoceny, komodity jsou na nižších cenách než před válkou. Poslechněte…

31. 5. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.