Seduo.cz výhodně

Prodlužte si, nebo nově využijte zvýhodněnou cenu ročního předplatného na vzdělávací online portál Seduo.cz. Získáte tak přístup k nepřebernému množství kurzů od 140 špičkových lektorů.

Už to bude rok, kdy jsme řešili novou licenci pro otevření vzdělávacího portálu Seduo. Průzkumy ukazují, že nedostatek času vnímají lidé jako jednu z hlavních překážek, proč se studiu vyhýbají. 5. srpna je poslední den, kdy bude možné si v rámci končícího předplatného pustit nějaký vzdělávací kurz. Jelikož se online svět stal naší součástí, ukázalo se, že i online vzdělávání nabízí řadu výhod. Studium přijde za Vámi, Vy nikam jezdit nemusíte a můžete v klidu využívat flexibilní možnost studovat kdykoliv a kdekoliv (třeba přes mobilní aplikaci). Proto Vám nabízíme možnost tuto licenci prodloužit a vzdělávat se dál. Nemusíte bát, že řadu věcí shlédnete a pak už nebudete mít další témata k čerpání, Seduo neustále doplňuje nové videokurzy z různých oblastí. 

Seduo nám pro tento rok poskytne zvýhodněnou cenu. Tu ale není možné předem stanovit, protože se bude odvíjet od počtu spuštěných licencí pro BT. Pokud byste měli zájem o vzdělávání v rámci portálu Seduo, kontaktujte naši Specialistku vzdělávání Věru Bittovou na e-mailu vera.bittova@brokertrust.cz. Spojí se s Vámi, představí Vám možnosti a domluvíte se na dalším postupu. 

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306