Seduo.cz výhodně

Prodlužte si, nebo nově využijte zvýhodněnou cenu ročního předplatného na vzdělávací online portál Seduo.cz. Získáte tak přístup k nepřebernému množství kurzů od 140 špičkových lektorů.

Už to bude rok, kdy jsme řešili novou licenci pro otevření vzdělávacího portálu Seduo. Průzkumy ukazují, že nedostatek času vnímají lidé jako jednu z hlavních překážek, proč se studiu vyhýbají. 5. srpna je poslední den, kdy bude možné si v rámci končícího předplatného pustit nějaký vzdělávací kurz. Jelikož se online svět stal naší součástí, ukázalo se, že i online vzdělávání nabízí řadu výhod. Studium přijde za Vámi, Vy nikam jezdit nemusíte a můžete v klidu využívat flexibilní možnost studovat kdykoliv a kdekoliv (třeba přes mobilní aplikaci). Proto Vám nabízíme možnost tuto licenci prodloužit a vzdělávat se dál. Nemusíte bát, že řadu věcí shlédnete a pak už nebudete mít další témata k čerpání, Seduo neustále doplňuje nové videokurzy z různých oblastí. 

Seduo nám pro tento rok poskytne zvýhodněnou cenu. Tu ale není možné předem stanovit, protože se bude odvíjet od počtu spuštěných licencí pro BT. Pokud byste měli zájem o vzdělávání v rámci portálu Seduo, kontaktujte naši Specialistku vzdělávání Věru Bittovou na e-mailu vera.bittova@brokertrust.cz. Spojí se s Vámi, představí Vám možnosti a domluvíte se na dalším postupu. 

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.