Původní BT Metodiky nahrazujeme novými

Nové BT Metodiky si rychle získaly Vaši oblibu, a proto jsme je nedávno plně integrovali do ostatních nástrojů BT. Staré BT Metodiky tak již nebudete potřebovat a brzy dojde k jejich vypnutí.

Blíží se vypnutí starých BT Metodik, proto opět připomínáme co jsme nedávno změnili a jaký bude další postup.

Co se 23. února změnilo?

  • Z porovnání úvěrových produktů vytvořeného v BT Kreditu a pro meziproduktovou analýzu z Elektronických povinných příloh (EPP) u nově sjednávaných investičních životních pojištění se již prokliknete do nových BT Metodik.
  • Upozorníme Vás v EPP, pokud zapomenete vložit meziproduktovou analýzu u IŽP (není možné zpracovat nebo tisknout dokumenty bez vložení meziproduktové analýzy). Zase o pár ohroženek méně.
  • Z rozcestníku nástrojů v Bety 2.0 se již prokliknete pouze do nových BT Metodik.
  • U dříve rozdělaných EPP zůstane u meziproduktové analýzy původní metodika, kterou můžete v rozpracovaných obchodech dokončit.
  • Meziproduktovou analýzu vytvořenou ve starých Metodikách budeme ještě nějakou dobu akceptovat. Nemůžete ji však pro nové obchody přiložit elektronicky, pouze papírovou cestou.

Staré BT Metodiky brzy vypneme

  • V nástrojích ve staré BeTy budete mít původní BT Metodiky taky ještě chvíli k dispozici. Ale pozor, staré BT Metodiky již nemusí obsahovat aktuální informace, a tak je již brzy vypneme.

Nové BT Metodiky mají oproti původní verzi mnoho výhod. Díky spojení s EUCS a GOFISem máte nejen širší podporu starších a konkurenčních produktů, ale také například denní aktualizaci dat, rating EUCS, veřejné přísliby pojišťoven atd.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Podporu partnerů na 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz.

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306