Původní BT Metodiky nahrazujeme novými

Nové BT Metodiky si rychle získaly Vaši oblibu, a proto jsme je nedávno plně integrovali do ostatních nástrojů BT. Staré BT Metodiky tak již nebudete potřebovat a brzy dojde k jejich vypnutí.

Blíží se vypnutí starých BT Metodik, proto opět připomínáme co jsme nedávno změnili a jaký bude další postup.

Co se 23. února změnilo?

  • Z porovnání úvěrových produktů vytvořeného v BT Kreditu a pro meziproduktovou analýzu z Elektronických povinných příloh (EPP) u nově sjednávaných investičních životních pojištění se již prokliknete do nových BT Metodik.
  • Upozorníme Vás v EPP, pokud zapomenete vložit meziproduktovou analýzu u IŽP (není možné zpracovat nebo tisknout dokumenty bez vložení meziproduktové analýzy). Zase o pár ohroženek méně.
  • Z rozcestníku nástrojů v Bety 2.0 se již prokliknete pouze do nových BT Metodik.
  • U dříve rozdělaných EPP zůstane u meziproduktové analýzy původní metodika, kterou můžete v rozpracovaných obchodech dokončit.
  • Meziproduktovou analýzu vytvořenou ve starých Metodikách budeme ještě nějakou dobu akceptovat. Nemůžete ji však pro nové obchody přiložit elektronicky, pouze papírovou cestou.

Staré BT Metodiky brzy vypneme

  • V nástrojích ve staré BeTy budete mít původní BT Metodiky taky ještě chvíli k dispozici. Ale pozor, staré BT Metodiky již nemusí obsahovat aktuální informace, a tak je již brzy vypneme.

Nové BT Metodiky mají oproti původní verzi mnoho výhod. Díky spojení s EUCS a GOFISem máte nejen širší podporu starších a konkurenčních produktů, ale také například denní aktualizaci dat, rating EUCS, veřejné přísliby pojišťoven atd.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Podporu partnerů na 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz.

Související články

Úvěrování

AKTUÁLNÍ KOMENTÁŘ: Hypotéky budou dostupnější. ČNB od července deaktivuje jeden z limitů pro přidělení úvěru

Česká národní banka rozhodla na svém čtvrtečním zasedání, že od 1. července deaktivuje limit DSTI pro přidělení hypotečního úvěru. Právě parametr DSTI, tedy podíl výdajů na úvěr na příjmech žadatele,…

1. 6. 2023 3 minut čtení minut čtení

Poradenství

Smím tam s dětmi? Do světa financí určitě. A čím dříve, tím lépe

Děti slaví! Přejeme si pro ně, aby byly zdravé a šťastné. Ukazujeme jim svět, vzděláváme je, kupujeme smysluplné hračky. Je zde ale ještě něco, co můžeme udělat pro jejich spokojenost.…

9 minut čtení minut čtení

Výnosy

Optimismus sílí (Videokomentář: Týden 22)

Sentiment na trzích se i nadále přesouvá k rizikovějším aktivům. Daří se zejména velkým technologickým společnostem. Akcie jsou poměrně férově ohodnoceny, komodity jsou na nižších cenách než před válkou. Poslechněte…

31. 5. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.