Původní BT Metodiky nahrazujeme novými

Nové BT Metodiky si rychle získaly Vaši oblibu, a proto jsme je nedávno plně integrovali do ostatních nástrojů BT. Staré BT Metodiky tak již nebudete potřebovat a brzy dojde k jejich vypnutí.

Blíží se vypnutí starých BT Metodik, proto opět připomínáme co jsme nedávno změnili a jaký bude další postup.

Co se 23. února změnilo?

  • Z porovnání úvěrových produktů vytvořeného v BT Kreditu a pro meziproduktovou analýzu z Elektronických povinných příloh (EPP) u nově sjednávaných investičních životních pojištění se již prokliknete do nových BT Metodik.
  • Upozorníme Vás v EPP, pokud zapomenete vložit meziproduktovou analýzu u IŽP (není možné zpracovat nebo tisknout dokumenty bez vložení meziproduktové analýzy). Zase o pár ohroženek méně.
  • Z rozcestníku nástrojů v Bety 2.0 se již prokliknete pouze do nových BT Metodik.
  • U dříve rozdělaných EPP zůstane u meziproduktové analýzy původní metodika, kterou můžete v rozpracovaných obchodech dokončit.
  • Meziproduktovou analýzu vytvořenou ve starých Metodikách budeme ještě nějakou dobu akceptovat. Nemůžete ji však pro nové obchody přiložit elektronicky, pouze papírovou cestou.

Staré BT Metodiky brzy vypneme

  • V nástrojích ve staré BeTy budete mít původní BT Metodiky taky ještě chvíli k dispozici. Ale pozor, staré BT Metodiky již nemusí obsahovat aktuální informace, a tak je již brzy vypneme.

Nové BT Metodiky mají oproti původní verzi mnoho výhod. Díky spojení s EUCS a GOFISem máte nejen širší podporu starších a konkurenčních produktů, ale také například denní aktualizaci dat, rating EUCS, veřejné přísliby pojišťoven atd.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Podporu partnerů na 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz.

Související články

Poradenství

Stále máte čas ušetřit za letošek na daních nebo využít státní podporu stavebního spoření

Nedovolte předvánočnímu shonu, aby vás připravil o výhody, které nabízí například stavební spoření nebo spoření na penzi. Zkontrolujte, že za letošní rok využijete tyto produkty na maximum. Přilepšit si nebo…

8. 12. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Pokojný týden (Videokomentář: Týden 48)

V uplynulém týdnu vládl na akciovém trhu klid a hodnota indexu se příliš nezměnila. Investory potěšil nad očekávání pozitivní růst amerického HDP nebo slušná čísla o evropské inflaci, nicméně silnějších…

5. 12. 2023 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.