Příležitosti jsou komplet

Už téměř pět let se Vás snažíme maximálně podporovat při vytěžování Vašich klientských kmenů a jsme hrdí na to, jak moc jsme se společně za tu dobu posunuli.

V loňském roce jsme na základě Vašich potřeb začali postupně spouštět unikátní nástroj Příležitosti v Bety 2.0 s cílem maximálně Vám práci s obchodními příležitostmi usnadnit a nyní v srpnu jsme dokončili jeho poslední fázi – reporty pro manažery.

Tato poslední fáze je klíčová pro úspěšné řízení zpracování obchodních příležitostí ve Vašem týmu a jako manažerům Vám umožňuje:

  1. Sledovat vývoj počtu příležitostí v čase po jednotlivých poradcích i týmech.
  2. Porovnávat počet příležitostí a úspěšnost jejich zpracování po jednotlivých poradcích.
  3. Díky informaci o konverzním poměru (tzn. úspěšnosti překlopení příležitosti do nového obchodu) řídit efektivně práci a motivovat tým.

Velmi děkujeme těm z Vás, kteří se v průběhu celého projektu aktivně účastnili testování a dávali nám neocenitelnou zpětnou vazbu – moc si toho vážíme. Věříme, že to je správná cesta, jak Vám poskytovat kvalitní nástroje. Díky tomu dnes mohou všichni partneři BT zpracovávat příležitosti nad svým kmenem v jednoduchém a přehledném prostředí Příležitostí v Bety 2.0.

Máme pro Vás materiál Příležitosti v kostce, kde se dozvíte naprosto vše, co na začátku potřebujete vědět. 

Jako Smluvní partner se prosím seznamte i s Pravidly příležitostí, které navazují na etický kodex BT a kterými se řídíme.

Co bude dál?

  1. Vyjednáváme s produktovými partnery, abychom mohli rozšířit nabídku tzv. producentských kampaní. Už nyní pro Vás připravujeme kampaně od RSTS, ČSOB Pojišťovny, J&T Banky, ČPP a Kooperativy a nabídku se snažíme rozšiřovat. Dále se od produktových partnerů snažíme získávat aktuální data o smlouvách a nabízet Vám tak sofistikovanější kampaně na up-sell. 
  2. Na základě zpětné vazby od Vás budeme postupně rozšiřovat funkcionality a propojovat Příležitosti s dalšími systémy BT tak, abyste měli k dispozici vše potřebné na jednom místě. 

Související články

Rizika

Povinné ručení v novém: Tyto změny vás čekají už v prosinci

Zákon o povinném ručení, tedy přesně o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, má už něco „najeto“. Účinný je 23 let a prošel řadou novelizací. Proto je namístě zákon nový, jehož…

26. 9. 2023 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.