Příležitosti jsou komplet

Už téměř pět let se Vás snažíme maximálně podporovat při vytěžování Vašich klientských kmenů a jsme hrdí na to, jak moc jsme se společně za tu dobu posunuli.

V loňském roce jsme na základě Vašich potřeb začali postupně spouštět unikátní nástroj Příležitosti v Bety 2.0 s cílem maximálně Vám práci s obchodními příležitostmi usnadnit a nyní v srpnu jsme dokončili jeho poslední fázi – reporty pro manažery.

Tato poslední fáze je klíčová pro úspěšné řízení zpracování obchodních příležitostí ve Vašem týmu a jako manažerům Vám umožňuje:

  1. Sledovat vývoj počtu příležitostí v čase po jednotlivých poradcích i týmech.
  2. Porovnávat počet příležitostí a úspěšnost jejich zpracování po jednotlivých poradcích.
  3. Díky informaci o konverzním poměru (tzn. úspěšnosti překlopení příležitosti do nového obchodu) řídit efektivně práci a motivovat tým.

Velmi děkujeme těm z Vás, kteří se v průběhu celého projektu aktivně účastnili testování a dávali nám neocenitelnou zpětnou vazbu – moc si toho vážíme. Věříme, že to je správná cesta, jak Vám poskytovat kvalitní nástroje. Díky tomu dnes mohou všichni partneři BT zpracovávat příležitosti nad svým kmenem v jednoduchém a přehledném prostředí Příležitostí v Bety 2.0.

Máme pro Vás materiál Příležitosti v kostce, kde se dozvíte naprosto vše, co na začátku potřebujete vědět. 

Jako Smluvní partner se prosím seznamte i s Pravidly příležitostí, které navazují na etický kodex BT a kterými se řídíme.

Co bude dál?

  1. Vyjednáváme s produktovými partnery, abychom mohli rozšířit nabídku tzv. producentských kampaní. Už nyní pro Vás připravujeme kampaně od RSTS, ČSOB Pojišťovny, J&T Banky, ČPP a Kooperativy a nabídku se snažíme rozšiřovat. Dále se od produktových partnerů snažíme získávat aktuální data o smlouvách a nabízet Vám tak sofistikovanější kampaně na up-sell. 
  2. Na základě zpětné vazby od Vás budeme postupně rozšiřovat funkcionality a propojovat Příležitosti s dalšími systémy BT tak, abyste měli k dispozici vše potřebné na jednom místě. 

Související články

Poradenství

Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny…

13. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.