Příležitosti jsou komplet

Už téměř pět let se Vás snažíme maximálně podporovat při vytěžování Vašich klientských kmenů a jsme hrdí na to, jak moc jsme se společně za tu dobu posunuli.

V loňském roce jsme na základě Vašich potřeb začali postupně spouštět unikátní nástroj Příležitosti v Bety 2.0 s cílem maximálně Vám práci s obchodními příležitostmi usnadnit a nyní v srpnu jsme dokončili jeho poslední fázi – reporty pro manažery.

Tato poslední fáze je klíčová pro úspěšné řízení zpracování obchodních příležitostí ve Vašem týmu a jako manažerům Vám umožňuje:

  1. Sledovat vývoj počtu příležitostí v čase po jednotlivých poradcích i týmech.
  2. Porovnávat počet příležitostí a úspěšnost jejich zpracování po jednotlivých poradcích.
  3. Díky informaci o konverzním poměru (tzn. úspěšnosti překlopení příležitosti do nového obchodu) řídit efektivně práci a motivovat tým.

Velmi děkujeme těm z Vás, kteří se v průběhu celého projektu aktivně účastnili testování a dávali nám neocenitelnou zpětnou vazbu – moc si toho vážíme. Věříme, že to je správná cesta, jak Vám poskytovat kvalitní nástroje. Díky tomu dnes mohou všichni partneři BT zpracovávat příležitosti nad svým kmenem v jednoduchém a přehledném prostředí Příležitostí v Bety 2.0.

Máme pro Vás materiál Příležitosti v kostce, kde se dozvíte naprosto vše, co na začátku potřebujete vědět. 

Jako Smluvní partner se prosím seznamte i s Pravidly příležitostí, které navazují na etický kodex BT a kterými se řídíme.

Co bude dál?

  1. Vyjednáváme s produktovými partnery, abychom mohli rozšířit nabídku tzv. producentských kampaní. Už nyní pro Vás připravujeme kampaně od RSTS, ČSOB Pojišťovny, J&T Banky, ČPP a Kooperativy a nabídku se snažíme rozšiřovat. Dále se od produktových partnerů snažíme získávat aktuální data o smlouvách a nabízet Vám tak sofistikovanější kampaně na up-sell. 
  2. Na základě zpětné vazby od Vás budeme postupně rozšiřovat funkcionality a propojovat Příležitosti s dalšími systémy BT tak, abyste měli k dispozici vše potřebné na jednom místě. 

Související články

Poradenství

Váš konzultant: Stav spoření na penzi je často tristní. Jako poradci máme v rukou to změnit

Sednete si s klientem, podíváte se na stávající penzijko a je to tam – transformovaný fond. Chudák klient se pak ještě diví, proč je to špatně, když se přeci penzijní…

28. 2. 2024 7 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

ByrFin: Penze jsou i díky DIPu na vzestupu. Klíčovou výhodou je nástroj BT Penze

Finance a reality pod jednou střechou. To je heslo opavské společnosti ByrFin Group. Kdyby finanční produkty tvořily dům, tak penze tady najdeme přímo v základech. A jejich důležitost poroste. „V…

21. 2. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přijde korekce? (Videokomentář: Týden 8)

Ohlášená čísla o inflaci ve Spojených státech mírně zaostala za očekáváním, což nenahrálo brzkému snížení úrokových sazeb. Po dlouhé době tak skončil trh týdenní obchodování níže, než jej započal. Ceny…

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.