Pozor na následné vzdělávání

S novým školním rokem Vám také chceme připomenout povinnost ohledně následného vzdělávání v návaznosti na certifikace. Nejen v oblasti pojištění, ale myslete i na investice a úvěry, kde ho vyžadují produktoví partneři.

Pro pojištění jsou podmínky striktně dané. V případě, že za tento rok následné vzdělávání nedoložíte, musíme Vás bohužel odhlásit z ČNB. Pro jistotu upozorňujeme, že je NUTNÉ POSLAT CERTIFIKÁT O SPLNĚNÍ NA EMAIL evidence.BT3@brokertrust.cz, abychom Vám ho zaevidovali.

U investic a úvěrů zákon nikde přesně nespecifikuje, v jakém rozsahu je nutné následné vzdělávání splnit. Musíme Vás ale upozornit, že někteří produktoví partneři podmiňují pokračování spolupráce, tj. sjednávání svých produktů pouze na základě splnění následného vzdělávání. Stále častěji se obracejí na naše Compliance oddělení a zjišťují, zda bylo následné vzdělávání splněno a vyžadují jeho doložení. 

Proto jsme pro Vás připravili kurz, který požadavky následného vzdělávání splňuje a samozřejmě získáte i veškeré potřebné informace. Nejen, že si jednoduše splníte povinnost následného vzdělávání, ale současně máte i jistotu, že ho uznávají jak produktoví partneři, tak ČNB. Jedná se o videokurz se závěrečným testem. Po jeho úspěšném složení Vám ho zaevidujeme. Vše funguje automaticky, nemusíte nic řešit, ani nás informovat. Následné vzdělávání tak máte na rok splněné. Kurz je třeba absolvovat pravidelně každý rok. 

Toto je odkaz na kurzy v BeTy:

Investice

Spotřebitelské úvěry

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.