Plnou parou vpřed do nového školního roku

I v BT jsme pro Vás na září připravili spoustu zajímavých vzdělávacích akcí. A jedno upozornění – museli jsme změnit termín 3. bloku Investiční akademie BT na 20. září.

Investiční akademie pro nováčky

Chcete si rozšířit obzory i v segmentu investic a nevíte, jak na to? Máme pro Vás dobrou zprávu. Připravili jsme Investiční akademii, která s Vámi projde vše k investicím od A do Z. Ve třech blocích se dozvíte vše, co potřebujete znát. Upozorňujeme na posunutí 3. bloku na 20. září.

  1. Blok Investiční akademie – 6. 9. 2023 – Přihlásíte se ZDE

Společně si projdeme základní smysl a užitky investic, řekneme si, jak si nastavit cíle a plány a ukážeme Vám, jak jednat s klientem a jak zvládnout jeho argumenty. 

  • Blok Investiční akademie – 13. 9. 2023  Přihlásíte se ZDE

Ukážeme si konkrétní příklad sjednávání a seznámíte se s investičními nástroji a analýzou finančního trhu. 

  • Blok Investiční akademie – POZOR nový termín 20. 9. 2023  Přihlásíte se ZDE

Zaměříme se na konkrétní praktické záležitosti jako proces, ohroženky, EPP a přestavíme si BT Invest. 

Vstupní seminář

Termín 7. – 8. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Základy životního pojištění alias Kuchařka pojištění

Termín 7. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu životního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl a užitky životního pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem, představíme základní rizika ŽP či jak postupovat v Bety. A předvedeme i nástroje, které Vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka pojistných částek.

BT Neživot

Termín 11. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím, Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednávač neživotního pojištění. Představíme Vám, jak na sjednání krok po kroku a řekneme si, kde najít vychytávky a proč BT Neživot používat. Dozvíte se i jak pracovat s modelací nabídky u majetku nebo jak funguje automatické natahování dat.

Firemní obchod v oblasti zaměstnaneckých benefitů

Termín 12. 9. 2023 – Přihlásíte se ZDE

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Chcete si vytvořit z firemních klientů lead, tj. generátor kontaktů? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klienty s benefitními programy i v dnešní době? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma!

Úspěšná administrativa a vyplňování povinných příloh

Termín: 13. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpověďmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

BT Komunita – Neživotní pojištění 

Termín: 15. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Tentokrát Vás čeká na téma pojištění majetku odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti. Při setkání Váš čeká téma Majetek a budeme se věnovat odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti. Podíváme se na konkrétní případy, co řeší vlastník nemovitosti, zda se pojištění vztahuje na jednu či více nemovitostí a jak je to s rekreačními objekty

BT Kredit

Termín 18. 9. 2023  přihlásíte se ZDE

Kompletní představení naší hypoteční platformyOnline žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnánínabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. To vše, a ještě mnohem se dozvíte na tomto školení. 

Základy neživotního pojištění alias Kuchařka pojištění 

Termín 19. 9. 2023 – přihlásíte se ZDE

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu neživotního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem. Určitě nezapomeneme ani na to, ukázat Vám nástroje, které vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka.

BT Komunita – Hypotéky

Termín: 20. 9. 2023 – přihlásíte se ZDE

Po delší době, kdy jsme se neviděli je toho hodně co sdílet a na co se ve financování bydlení těšit. Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro s Vámi probere výsledky trhu financování bydlení, co můžeme dále očekávat od bank, trendy či co zahýbe trhem. 

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry

Termín: 25. 9. 2023 – Přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek z oblasti Spotřebitelské úvěrů na jedno místě? Na setkání Galerie produktů představí své novinky hned několika produktových partnerů během jednoho dne. Školení je online, takže se můžete připojit, ať jste kdykoli. Jako vždy se můžete těšit na zajímavé hosty.

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306