Placené poradenství v praxi

Hledáte inovativní přístup k finančnímu poradenství a toužíte po stabilizaci svého klientského kmene, příjmu a vztahu s klienty? Využijte kurz Evoluce 2024 od ADVALO a posuňte svou finančně-poradenskou praxi na novou úroveň.

  • Praktické tipy a triky od zkušených profesionálů, kteří Vás provedou světem placeného poradenství.
  • Strategie, jak vytvořit a udržovat významné a dlouhodobé vztahy s klienty.
  • Průchod teoretickými základy i praktickými příklady, které Vám pomohou pochopit a aplikovat koncepty placeného servisního poradenství ve své praxi.
  • Začátek kurzu: 22. května
  • 10 pravidelných online lekcívždy v úterý a čtvrtek od 9:00 do 11:30 hod.
  • Diskuze s poradci z praxe v pátek 20. června

Komplexní přístup k finančnímu poradenství

  • Naučíte se kombinovat teorii s praxí a získáte ucelený pohled na placené servisní poradenství. Kurz Vás provede krok za krokem od základů až po pokročilé techniky, které Vám pomohou v poskytování nadstandardních služeb Vašim klientům.

Podpora a mentoring

  • Kurz nejsou pouze přednášky. Po celou dobu budete mít možnost konzultovat své otázky a situace se zkušenými průvodci a odborníky.

Flexibilní forma vzdělávání

  • Všechny lekce probíhají online, takže se můžete účastnit z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. A pokud některou lekci nestihnete, máte možnost si ji kdykoli přehrát díky záznamům, které jsou k dispozici ve speciální členské sekci.

Cena kurzu – 5 999 Kč

Cena kurzu zahrnuje nejen přístup k exkluzivnímu vzdělávacímu obsahu, ale také řadu bonusů v hodnotě převyšující 14 000 Kč. Detaily najdete zde.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.