Nový kontakt na hypoteční podporu!

S novým rokem vítáme i novou tvář do našeho hypotečního týmu. Eliška Charvátová nahrazuje Jiřího Kryla. Eliška Vám jistě bude se svou 20letou praxí z hypotečního světa pevnou oporou.

V Broker Trustu máte k dispozici široký tým produktových specialistů, se kterými můžete konzultovat své obchodní případy. S dotazy ohledně hypoték jste se obraceli na Jiřího Kryla, ten se však rozhodl změnit po mnoha letech v BT své působiště.

Bez odborné hypoteční podpory Vás však nenecháme. Na Jirkovu pozici nastoupila nová posila Eliška Charvátová. Již nyní se na ní můžete obracet s dotazy ohledně hypotečních i klasických spotřebitelských úvěrů. Nezapomeňte si prosím ve svých telefonech poznamenat nové telefonní číslo na podporu – 602 548 940. Ohledně úvěrů ze stavebního spoření nebo úvěrů pro právnické osoby se nadále obracejte na Romana Bečičku.

A co o sobě Eliška prozradila?

V bankovnictví v oblasti hypotečních úvěrů působí od roku 2001. Její praxe zahrnuje celý proces života hypotéky: od přímého sjednávání, přes back officové činnosti až po produktovou podporu. Přichází k nám z banky Creditas, kde pracovala na pozici produktového manažera pro hypotéky. Předtím měla v Equa bank několik let na starost podporu hypotečních specialistů, jejich pravidelné školení a řešení nestandardních hypotečních obchodů. 

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.