Novinky v BT Neživotu

Vylepšujeme BT Neživot. Nasadili jsme zjednodušené řádkové zobrazení i v majetkového části, nově můžete okomentovat nabídku odeslanou přes odkaz z nástroje a zároveň upřesňujeme, jak je třeba definovat "nájezdy".

V minulém týdnu jsme nasadili několik vylepšení v BT Neživotu. Můžete vyzkoušet:

  1. Okomentovat nabídku, kterou klientovi odešlete pomocí prokliku do nástroje. Do těla emailu jednoduše vložíte vlastní komentář.
  1. Řádkové zobrazení i u srovnání majetkového pojištění. Je ideální pro rychlé porovnání ceny pojištění, pro větší detail máte samozřejmě k dispozici sloupcové zobrazení. 

  1. Pozor na správné používání u volby „nechci uvést“ u NÁJEZDU.
  • Mnozí z Vás tuto variantu zaměňují s neomezeným nájezdem. To ale není správné. Pokud u Allianz pojišťovny tuto možnost zvolíte, znamená to, že nebudete dokládat foto tachometru a nechcete s pojišťovnou komunikovat.
  • Pokud chcete zvolit neomezený nájezd, musíte zadat variantu „nad 25 000 km“. V tomto případě pak už nehraje roli, jestli klient najede 30 000 km, nebo 100 000 km. Při této volbě se ve srovnání zobrazí i pojišťovna Pillow, která má také cenotvorný nájezd.
  • Pro lepší přehlednost je do aplikace doplněn červený vykřičník viz obrázek.

Související články

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu? (analýza Golem)

Průměrná cena bytů v červenci opět meziměsíčně mírně klesla, jak vyplývá z aktuálních dat serveru RealityČechy.cz. Oproti letošnímu dubnu, kdy dosáhla rekordního maxima 4,70 mil. Kč, klesla o 60 000…

11. 8. 2022 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Technologie v kurzu (Videokomentář: Týden 31)

Investoři jsou opět optimističtí, na chvostu jsou aktuálně defenzivní akcie. Více zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

9. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Broker Trust posílili Milan Vodička a Otto Hartvich. Zaměří se na rozvoj a digitalizaci

Oba mají přes dvě desítky let zkušeností z mezinárodních společností ve finančním sektoru. Jejich profesní cesty se nyní potkávají v největším českém finančním zprostředkovateli Broker Trustu. Milan Vodička přichází po…

8. 8. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.