Novinky v BT Neživotu

Vylepšujeme BT Neživot. Nasadili jsme zjednodušené řádkové zobrazení i v majetkového části, nově můžete okomentovat nabídku odeslanou přes odkaz z nástroje a zároveň upřesňujeme, jak je třeba definovat "nájezdy".

V minulém týdnu jsme nasadili několik vylepšení v BT Neživotu. Můžete vyzkoušet:

  1. Okomentovat nabídku, kterou klientovi odešlete pomocí prokliku do nástroje. Do těla emailu jednoduše vložíte vlastní komentář.
  1. Řádkové zobrazení i u srovnání majetkového pojištění. Je ideální pro rychlé porovnání ceny pojištění, pro větší detail máte samozřejmě k dispozici sloupcové zobrazení. 

  1. Pozor na správné používání u volby „nechci uvést“ u NÁJEZDU.
  • Mnozí z Vás tuto variantu zaměňují s neomezeným nájezdem. To ale není správné. Pokud u Allianz pojišťovny tuto možnost zvolíte, znamená to, že nebudete dokládat foto tachometru a nechcete s pojišťovnou komunikovat.
  • Pokud chcete zvolit neomezený nájezd, musíte zadat variantu „nad 25 000 km“. V tomto případě pak už nehraje roli, jestli klient najede 30 000 km, nebo 100 000 km. Při této volbě se ve srovnání zobrazí i pojišťovna Pillow, která má také cenotvorný nájezd.
  • Pro lepší přehlednost je do aplikace doplněn červený vykřičník viz obrázek.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.