Novinky v BT Neživotu

Vylepšujeme BT Neživot. Nasadili jsme zjednodušené řádkové zobrazení i v majetkového části, nově můžete okomentovat nabídku odeslanou přes odkaz z nástroje a zároveň upřesňujeme, jak je třeba definovat "nájezdy".

V minulém týdnu jsme nasadili několik vylepšení v BT Neživotu. Můžete vyzkoušet:

  1. Okomentovat nabídku, kterou klientovi odešlete pomocí prokliku do nástroje. Do těla emailu jednoduše vložíte vlastní komentář.
  1. Řádkové zobrazení i u srovnání majetkového pojištění. Je ideální pro rychlé porovnání ceny pojištění, pro větší detail máte samozřejmě k dispozici sloupcové zobrazení. 

  1. Pozor na správné používání u volby „nechci uvést“ u NÁJEZDU.
  • Mnozí z Vás tuto variantu zaměňují s neomezeným nájezdem. To ale není správné. Pokud u Allianz pojišťovny tuto možnost zvolíte, znamená to, že nebudete dokládat foto tachometru a nechcete s pojišťovnou komunikovat.
  • Pokud chcete zvolit neomezený nájezd, musíte zadat variantu „nad 25 000 km“. V tomto případě pak už nehraje roli, jestli klient najede 30 000 km, nebo 100 000 km. Při této volbě se ve srovnání zobrazí i pojišťovna Pillow, která má také cenotvorný nájezd.
  • Pro lepší přehlednost je do aplikace doplněn červený vykřičník viz obrázek.

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306