Novinky v BT Neživotu

Vylepšujeme BT Neživot. Nasadili jsme zjednodušené řádkové zobrazení i v majetkového části, nově můžete okomentovat nabídku odeslanou přes odkaz z nástroje a zároveň upřesňujeme, jak je třeba definovat "nájezdy".

V minulém týdnu jsme nasadili několik vylepšení v BT Neživotu. Můžete vyzkoušet:

  1. Okomentovat nabídku, kterou klientovi odešlete pomocí prokliku do nástroje. Do těla emailu jednoduše vložíte vlastní komentář.
  1. Řádkové zobrazení i u srovnání majetkového pojištění. Je ideální pro rychlé porovnání ceny pojištění, pro větší detail máte samozřejmě k dispozici sloupcové zobrazení. 

  1. Pozor na správné používání u volby „nechci uvést“ u NÁJEZDU.
  • Mnozí z Vás tuto variantu zaměňují s neomezeným nájezdem. To ale není správné. Pokud u Allianz pojišťovny tuto možnost zvolíte, znamená to, že nebudete dokládat foto tachometru a nechcete s pojišťovnou komunikovat.
  • Pokud chcete zvolit neomezený nájezd, musíte zadat variantu „nad 25 000 km“. V tomto případě pak už nehraje roli, jestli klient najede 30 000 km, nebo 100 000 km. Při této volbě se ve srovnání zobrazí i pojišťovna Pillow, která má také cenotvorný nájezd.
  • Pro lepší přehlednost je do aplikace doplněn červený vykřičník viz obrázek.

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.