Nová tvář neživotního pojištění

Představujeme našeho nového experta v oblasti neživotního pojištění. Michal Průcha nahrazuje Aleše Zemana a přebírá i jeho telefonní číslo. Můžete se na něj kdykoli obrátit se svými dotazy.

Michal Průcha posílil tým produktové podpory neživotního pojištění. Spolu se Svatkou Bilovou nyní tvoří tandem „neživotních“ expertů BT. Kdykoli se ně můžete obrátit s Vašimi dotazy a konzultacemi složitých obchodních případů. 

Kontakt

Michalovi se dovoláte na telefon, který měl dříve Aleš Zeman – 736 527 047. E-mailové dotazy prosím směrujte i nadále na adresu nezivot@brokertrust.cz.

Pár slov o Michalovi  

Michal je expertem na oblast pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti a podnikatelského pojištění malých a středních firem.

V pojišťovnictví pracuje už téměř 20 let. Svou „pojišťovací“ praxi zahájil v České pojišťovně. Začínal klientským servisem, pokračoval poradenstvím a řešením stížností až po servis pro makléře. Makléřská práce ho oslovila a rozhodl se změnit stranu.

Další bohaté zkušenosti získal ve srovnávači RIXO, kde byl téměř od jeho počátku. Své působení zakončil jako manažer callcentra, kdy do jeho kompetence spadal prodej autopojištění. Měl na starosti i produktová školení v oblasti pojištění či školení systémových procesů.

A co ho baví?

Ani v soukromém životě nerad zahálí a věnuje se mnoha činnostem. Zajímá se o moderní technologie. Věnuje se studiovému i externímu fotografování. Je filmovým a hudebním nadšencem a sám si občas zahraje na piano. 

Věříme, že díky svému proklientskému přístupu, kompetentnosti a bohatým zkušenostem Vám bude Michal skutečně pevnou oporou. O tom svědčí i jeho motto „Co mě nezabije, to mě posílí.“ 

Za celé BT přejeme Michalovi úspěšný start!

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.