Nová tvář neživotního pojištění

Představujeme našeho nového experta v oblasti neživotního pojištění. Michal Průcha nahrazuje Aleše Zemana a přebírá i jeho telefonní číslo. Můžete se na něj kdykoli obrátit se svými dotazy.

Michal Průcha posílil tým produktové podpory neživotního pojištění. Spolu se Svatkou Bilovou nyní tvoří tandem „neživotních“ expertů BT. Kdykoli se ně můžete obrátit s Vašimi dotazy a konzultacemi složitých obchodních případů. 

Kontakt

Michalovi se dovoláte na telefon, který měl dříve Aleš Zeman – 736 527 047. E-mailové dotazy prosím směrujte i nadále na adresu nezivot@brokertrust.cz.

Pár slov o Michalovi  

Michal je expertem na oblast pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti a podnikatelského pojištění malých a středních firem.

V pojišťovnictví pracuje už téměř 20 let. Svou „pojišťovací“ praxi zahájil v České pojišťovně. Začínal klientským servisem, pokračoval poradenstvím a řešením stížností až po servis pro makléře. Makléřská práce ho oslovila a rozhodl se změnit stranu.

Další bohaté zkušenosti získal ve srovnávači RIXO, kde byl téměř od jeho počátku. Své působení zakončil jako manažer callcentra, kdy do jeho kompetence spadal prodej autopojištění. Měl na starosti i produktová školení v oblasti pojištění či školení systémových procesů.

A co ho baví?

Ani v soukromém životě nerad zahálí a věnuje se mnoha činnostem. Zajímá se o moderní technologie. Věnuje se studiovému i externímu fotografování. Je filmovým a hudebním nadšencem a sám si občas zahraje na piano. 

Věříme, že díky svému proklientskému přístupu, kompetentnosti a bohatým zkušenostem Vám bude Michal skutečně pevnou oporou. O tom svědčí i jeho motto „Co mě nezabije, to mě posílí.“ 

Za celé BT přejeme Michalovi úspěšný start!

Související články

Rizika

Povinné ručení v novém: Tyto změny vás čekají už v prosinci

Zákon o povinném ručení, tedy přesně o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, má už něco „najeto“. Účinný je 23 let a prošel řadou novelizací. Proto je namístě zákon nový, jehož…

26. 9. 2023 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.