Nenechte si ujít!

I v září se můžete těšit na zajímavá školení BT. Kromě Vstupního semináře, Úspěšné administrativy a Galerie produktů ŽP se můžete přihlásit i na dvě školení na investiční platformu Edwarda.

22. 9. od 9:30 – Začínáme s investiční platformou Edwardem 

Webinář je zaměřený na získání znalostí, proč investovat v této době a jak začít a také Vám představíme čtyři Edwardovi zásady pro úspěšné investování – 1. stanovené cíle, 2. portfolio jako tým, 3. náklady pod kontrolou a disciplína.

23. 9. – Galerie produktů – životní pojištění

Využijte příležitosti dozvědět se najednou novinky od několika produktových partnerů. Tentokrát jsme se zaměřili na oblast životního pojištění. Těšit se můžete na Generali Českou pojišťovnu, Kooperativu a Komerční pojišťovnu. Školení je online, takže se můžete připojit odkudkoli.

29. 9. od 9:30 – Rosteme s Edwardem 

Tento webinář navazuje na webinář Začínáme s Edwardem a rozšíříte si zde další oblasti jako co je kyblíkové portfolio nebo co je pravidlo 4 %. Zjistíte, jaká je nejdůležitější otázka v investovánínahlédnete pod pokličku Edwarda. To vše Vám pomůže orientovat se v chytrém rebalancováníměnovém zajištění. Prostě Vám nabídneme možnost vyrůst z lovce ve farmáře.

30. 9. – Úspěšná administrativa a vyplňování EPP

Školení je pro všechny ty, kdo chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se mnoho užitečných informací přímo ze zdroje, jelikož se Vám bude věnovat specialista z podpory partnerů, který je denně v kontaktu s poradci. Seznámí Vás s odpovědmi na nejčastější dotazy. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.