Následné vzdělávání

Čas nezadržitelně běží a první pololetí je za námi. Nastalo období dovolených, které je již tradičně kromě odpočinku ideální příležitostí k dodělání povinného následného vzdělávání.

Pojištění 

U následného vzdělávání na pojištění je povinnost absolvovat jej výhradně u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Výběr dodavatele je na Vás, my Vám přinášíme nabídku partnerů, kteří s námi spolupracují a nabízí Vám lepší podmínky – přehled najdete ZDE. 

Po absolvování kurzu následně vložte certifikát do BT Edu. Jedinou výjimkou je EFPA, jejíž certifikáty se Vám zaznamenají automaticky a Vy budete mít celou problematiku vyřešenou.

Úvěry a Investice

Pokud máte certifikaci v oblasti úvěrů a investic, máte rovněž povinnost každoročně udržovat svoje odborné znalosti a dovednosti. Splnění této povinnosti podléhá kontrole nejen ze strany produktových partnerů, ale i ČNB, která se na nás v poslední době obrací ohledně dokládání následného vzdělávání našich vázaných zástupců v těchto oblastech.

Využijte ZDARMA akreditovaných kurzů vytvořených přímo pro poradce BT! Najdete je v BT Edu na odkazech níže. Po absolvování kurzu se Vám certifikát automaticky propíše a Vy ho uvidíte v BT Edu v záložce Moje certifikáty. Nemusíte nám ho posílat. V případě, že jste kurz složili už dříve (ve staré BeTy) a stále nevidíte Váš certifikát zaevidovaný, obraťte se, prosím, na podporu a my zajistíme dohrání Vašeho certifikátu. 

Investice – ZDE

Úvěry – ZDE

Tip na webinář: Trhy a portfolia v Edwardovi

20. 7. 2023 – 9:00 – 10:30 – Přihlásit se ZDE

Podívejte se společně s námi na to, jak si vedou trhy a co důležitého se událo. Probereme uplynulé měsíce z pohledu vývoje hlavních tříd aktiv a jak to ovlivňuje výkonnost modelových portfolií Edwarda.
Viktor Hostinský a Martin Cimprich budou odpovídat na Vaše dotazy. Ty můžete poslat dopředu vyplněním tohoto formuláře.

Související články

Poradenství

Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny…

13. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.