Následné vzdělávání

Čas nezadržitelně běží a první pololetí je za námi. Nastalo období dovolených, které je již tradičně kromě odpočinku ideální příležitostí k dodělání povinného následného vzdělávání.

Pojištění 

U následného vzdělávání na pojištění je povinnost absolvovat jej výhradně u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Výběr dodavatele je na Vás, my Vám přinášíme nabídku partnerů, kteří s námi spolupracují a nabízí Vám lepší podmínky – přehled najdete ZDE. 

Po absolvování kurzu následně vložte certifikát do BT Edu. Jedinou výjimkou je EFPA, jejíž certifikáty se Vám zaznamenají automaticky a Vy budete mít celou problematiku vyřešenou.

Úvěry a Investice

Pokud máte certifikaci v oblasti úvěrů a investic, máte rovněž povinnost každoročně udržovat svoje odborné znalosti a dovednosti. Splnění této povinnosti podléhá kontrole nejen ze strany produktových partnerů, ale i ČNB, která se na nás v poslední době obrací ohledně dokládání následného vzdělávání našich vázaných zástupců v těchto oblastech.

Využijte ZDARMA akreditovaných kurzů vytvořených přímo pro poradce BT! Najdete je v BT Edu na odkazech níže. Po absolvování kurzu se Vám certifikát automaticky propíše a Vy ho uvidíte v BT Edu v záložce Moje certifikáty. Nemusíte nám ho posílat. V případě, že jste kurz složili už dříve (ve staré BeTy) a stále nevidíte Váš certifikát zaevidovaný, obraťte se, prosím, na podporu a my zajistíme dohrání Vašeho certifikátu. 

Investice – ZDE

Úvěry – ZDE

Tip na webinář: Trhy a portfolia v Edwardovi

20. 7. 2023 – 9:00 – 10:30 – Přihlásit se ZDE

Podívejte se společně s námi na to, jak si vedou trhy a co důležitého se událo. Probereme uplynulé měsíce z pohledu vývoje hlavních tříd aktiv a jak to ovlivňuje výkonnost modelových portfolií Edwarda.
Viktor Hostinský a Martin Cimprich budou odpovídat na Vaše dotazy. Ty můžete poslat dopředu vyplněním tohoto formuláře.

Související články

Rizika

Povinné ručení v novém: Tyto změny vás čekají už v prosinci

Zákon o povinném ručení, tedy přesně o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, má už něco „najeto“. Účinný je 23 let a prošel řadou novelizací. Proto je namístě zákon nový, jehož…

26. 9. 2023 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.