Následné vzdělávání EUCS

Ve spolupráci s EUCS jsme pro Vás připravili exkluzivní webináře o řešení pojistných událostí. Objednejte si všechny tři do 30. 5. a získáte následné vzdělávání na rok zdarma, k tomu záznam dalšího webináře jako bonus a první tři navíc i novou knihu Dušana Šídla.

Vážení obchodní partneři,

připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku týkající se následného vzdělávání pro rok 2023 a získávání know-how z webinářů o řešení pojistných událostí z dílny EUCS. Pokud využijete níže uvedené zvýhodněné nabídky, získáte následné vzdělávání podle zákona o distribuci pojištění pro rok 2023 zcela zdarma.

Připravujeme tyto webináře, začátek je vždy v 8:30 hod. a konec ve 12:00 hod. Vysíláme přes aplikaci ZOOM.

1. 6.   Likvidace škod v pojištění majetku, cena 990 Kč

13. 6. Řešení odpovědnostních škod (občan a zaměstnanec), cena 990 Kč 

15. 6. Životní pojištění pod lupou, cena 990 Kč 

Detaily k obsahu a jednotlivým speakerům naleznete ZDE.

Každý, kdo udělá objednávku všech tří webinářů (celková cena 2 970 Kč), získává zdarma záznam webináře o Dopravních nehodách od A do Z, který proběhne již 18. 5. a není možné se na něj již samostatně přihlásit. Každý, kdo objedná a zaplatí účast na webinářích nejpozději do 30. 5. získá ke konci června zdarma povinné následné vzdělávání ve formě elearningu pro jakýkoliv sektor v rozsahu 15 hod. z dílny EUCS/EFPA.  

Objednávky zasílejte přímo na e-mail Lukáše Kaplana z EUCS, kaplan@eucs.cz. Kromě názvu kurzu prosím uveďte své jméno, příjmení, IČO a e-mail. Případné dotazy směřujte na tel. 737 811 228. 

Buďte mezi 3 nejrychlejšími a vyhrajte novou knihu Dušana Šídla  

Objednejte si všechny tři webináře a můžete získat novou knihu Dušana Šídla Život jako riziko 2. Bližší informace o knize se dozvíte v rozhovoru s Dušanem Šídlem. Vyhrávají první tři přihlášení. Podmínkou je vyplnění všech výše uvedených informací v e-mailové objednávce, její zaslání na e-mail kaplan@eucs.cz a úhrada ceny kurzu. Výherce soutěže informujeme do 9. 6. 2023 a výhry odešleme do 20. 6. 2023.

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.