Následné vzdělávání EUCS

Ve spolupráci s EUCS jsme pro Vás připravili exkluzivní webináře o řešení pojistných událostí. Objednejte si všechny tři do 30. 5. a získáte následné vzdělávání na rok zdarma, k tomu záznam dalšího webináře jako bonus a první tři navíc i novou knihu Dušana Šídla.

Vážení obchodní partneři,

připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku týkající se následného vzdělávání pro rok 2023 a získávání know-how z webinářů o řešení pojistných událostí z dílny EUCS. Pokud využijete níže uvedené zvýhodněné nabídky, získáte následné vzdělávání podle zákona o distribuci pojištění pro rok 2023 zcela zdarma.

Připravujeme tyto webináře, začátek je vždy v 8:30 hod. a konec ve 12:00 hod. Vysíláme přes aplikaci ZOOM.

1. 6.   Likvidace škod v pojištění majetku, cena 990 Kč

13. 6. Řešení odpovědnostních škod (občan a zaměstnanec), cena 990 Kč 

15. 6. Životní pojištění pod lupou, cena 990 Kč 

Detaily k obsahu a jednotlivým speakerům naleznete ZDE.

Každý, kdo udělá objednávku všech tří webinářů (celková cena 2 970 Kč), získává zdarma záznam webináře o Dopravních nehodách od A do Z, který proběhne již 18. 5. a není možné se na něj již samostatně přihlásit. Každý, kdo objedná a zaplatí účast na webinářích nejpozději do 30. 5. získá ke konci června zdarma povinné následné vzdělávání ve formě elearningu pro jakýkoliv sektor v rozsahu 15 hod. z dílny EUCS/EFPA.  

Objednávky zasílejte přímo na e-mail Lukáše Kaplana z EUCS, kaplan@eucs.cz. Kromě názvu kurzu prosím uveďte své jméno, příjmení, IČO a e-mail. Případné dotazy směřujte na tel. 737 811 228. 

Buďte mezi 3 nejrychlejšími a vyhrajte novou knihu Dušana Šídla  

Objednejte si všechny tři webináře a můžete získat novou knihu Dušana Šídla Život jako riziko 2. Bližší informace o knize se dozvíte v rozhovoru s Dušanem Šídlem. Vyhrávají první tři přihlášení. Podmínkou je vyplnění všech výše uvedených informací v e-mailové objednávce, její zaslání na e-mail kaplan@eucs.cz a úhrada ceny kurzu. Výherce soutěže informujeme do 9. 6. 2023 a výhry odešleme do 20. 6. 2023.

Související články

Úvěrování

AKTUÁLNÍ KOMENTÁŘ: Hypotéky budou dostupnější. ČNB od července deaktivuje jeden z limitů pro přidělení úvěru

Česká národní banka rozhodla na svém čtvrtečním zasedání, že od 1. července deaktivuje limit DSTI pro přidělení hypotečního úvěru. Právě parametr DSTI, tedy podíl výdajů na úvěr na příjmech žadatele,…

1. 6. 2023 3 minut čtení minut čtení

Poradenství

Smím tam s dětmi? Do světa financí určitě. A čím dříve, tím lépe

Děti slaví! Přejeme si pro ně, aby byly zdravé a šťastné. Ukazujeme jim svět, vzděláváme je, kupujeme smysluplné hračky. Je zde ale ještě něco, co můžeme udělat pro jejich spokojenost.…

9 minut čtení minut čtení

Výnosy

Optimismus sílí (Videokomentář: Týden 22)

Sentiment na trzích se i nadále přesouvá k rizikovějším aktivům. Daří se zejména velkým technologickým společnostem. Akcie jsou poměrně férově ohodnoceny, komodity jsou na nižších cenách než před válkou. Poslechněte…

31. 5. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.