Následné vzdělávání EUCS

Ve spolupráci s EUCS jsme pro Vás připravili exkluzivní webináře o řešení pojistných událostí. Objednejte si všechny tři do 30. 5. a získáte následné vzdělávání na rok zdarma, k tomu záznam dalšího webináře jako bonus a první tři navíc i novou knihu Dušana Šídla.

Vážení obchodní partneři,

připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku týkající se následného vzdělávání pro rok 2023 a získávání know-how z webinářů o řešení pojistných událostí z dílny EUCS. Pokud využijete níže uvedené zvýhodněné nabídky, získáte následné vzdělávání podle zákona o distribuci pojištění pro rok 2023 zcela zdarma.

Připravujeme tyto webináře, začátek je vždy v 8:30 hod. a konec ve 12:00 hod. Vysíláme přes aplikaci ZOOM.

1. 6.   Likvidace škod v pojištění majetku, cena 990 Kč

13. 6. Řešení odpovědnostních škod (občan a zaměstnanec), cena 990 Kč 

15. 6. Životní pojištění pod lupou, cena 990 Kč 

Detaily k obsahu a jednotlivým speakerům naleznete ZDE.

Každý, kdo udělá objednávku všech tří webinářů (celková cena 2 970 Kč), získává zdarma záznam webináře o Dopravních nehodách od A do Z, který proběhne již 18. 5. a není možné se na něj již samostatně přihlásit. Každý, kdo objedná a zaplatí účast na webinářích nejpozději do 30. 5. získá ke konci června zdarma povinné následné vzdělávání ve formě elearningu pro jakýkoliv sektor v rozsahu 15 hod. z dílny EUCS/EFPA.  

Objednávky zasílejte přímo na e-mail Lukáše Kaplana z EUCS, kaplan@eucs.cz. Kromě názvu kurzu prosím uveďte své jméno, příjmení, IČO a e-mail. Případné dotazy směřujte na tel. 737 811 228. 

Buďte mezi 3 nejrychlejšími a vyhrajte novou knihu Dušana Šídla  

Objednejte si všechny tři webináře a můžete získat novou knihu Dušana Šídla Život jako riziko 2. Bližší informace o knize se dozvíte v rozhovoru s Dušanem Šídlem. Vyhrávají první tři přihlášení. Podmínkou je vyplnění všech výše uvedených informací v e-mailové objednávce, její zaslání na e-mail kaplan@eucs.cz a úhrada ceny kurzu. Výherce soutěže informujeme do 9. 6. 2023 a výhry odešleme do 20. 6. 2023.

Související články

Poradenství

Stále máte čas ušetřit za letošek na daních nebo využít státní podporu stavebního spoření

Nedovolte předvánočnímu shonu, aby vás připravil o výhody, které nabízí například stavební spoření nebo spoření na penzi. Zkontrolujte, že za letošní rok využijete tyto produkty na maximum. Přilepšit si nebo…

8. 12. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Pokojný týden (Videokomentář: Týden 48)

V uplynulém týdnu vládl na akciovém trhu klid a hodnota indexu se příliš nezměnila. Investory potěšil nad očekávání pozitivní růst amerického HDP nebo slušná čísla o evropské inflaci, nicméně silnějších…

5. 12. 2023 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.