Naditá nadílka školení

S novým rokem jsou třeba i nové plány, a proto Vám představujeme nabídku lednových školení už nyní. Ale starý rok ještě neskončil, proto připomínáme i prosincová školení.

BT Komunity Hypotéky

Termín: 13. 12. 2023 – přihlásíte se ZDE

Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro Váš připravil shrnutí výsledku trhu na financování bydlení, výsledky bank a stavebních spořitelen, trendy i to co můžeme očekávat, že zahýbe s trhem. Nezapomeneme určitě ani na diskusi a Vaše dotazy.

Expedice Edward – kde jsme a kam máme namířeno

Termín: 18. 12. 2023 – přihlásíte se ZDE

Můžete se těšit na rekapitulaci úspěchů a inovací platformy Edward za letošní rok a budou Vám představeny i další vize. Co konkrétně se bude řešit?
1. Zpětný pohled na rok 2023 Jak se Edward vyvíjel a jakých cílů bylo dosaženo?
2. Novinky a inovace Představení nových funkcí, které se plánují (eurové účty, DIP, …).
3. Vize pro budoucnost Kam se Edward vydá v příštím roce a jaké jsou další plány v rozvoj?
4. Interaktivní diskuze 

LEDEN 2024 

Základy životního pojištění alias Kuchařka pojištění

Termín 9. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu životního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl a užitky životního pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem, představíme základní rizika ŽP či jak postupovat v Bety. A předvedeme i nástroje, které Vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka pojistných částek.

BT Penze

Termín 10. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Představíme Vám nový nástroj, který Vám výrazně ulehčí práci v oblasti Doplňkového penzijního spoření. Poradí Vám jak s metodikou, s výběrem pro klienta nejvýhodnější penzijní společnostivýběrem nejvhodnějšího účastnického fondu / investiční strategie.

BT Komunity Poradenství – Příležitosti a marketing

Termín 11. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Máte zkušenosti s obchodními Příležitostmi v Bety 2.0 a zajímají Vás další tipy jejich využití pro Váš byznys? Chtěli byste pomoci s kampaní na míru právě pro Vaše společnost? Na setkání BT Komunity na téma Příležitosti a marketing se dozvíte proč se systematicky věnujeme kampaním a práci s kmenem v BT, jak vytvořit individuální kampaň – tipy a zkušenosti, co je to kontinuální kampaně producentůnaučíte se pracovat s poradcovými a manažerskými pohledy.

Vstupní seminář 

Termín 11. a 12. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Vítejte u Broker Trustu! Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv. Představíme proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a obchodních příležitostí ve Vašem kmeni a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý den je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany a Compliance.

Galerie produktů

Hypotéky – 15. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Životní pojištění – 29. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od našich produktových partnerů? Tuto možnost Vám přináší školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

BT Život

Termín 16. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Život získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik může poradce snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

BT Komunity Hypotéky

Termín: 17. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro Váš připravil shrnutí výsledku trhu na financování bydlení, výsledky bank a stavebních spořitelen, trendy i to co můžeme očekávat, že zahýbe s trhem. Nezapomeneme určitě ani na diskusi a Vaše dotazy. 

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní Nováčci

Termín: 18. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro nováčky, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Základy neživotního pojištění 

Dotkneme se všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Vozidla 19. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Majetek 24. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

BT Kredit

Termín 22. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

BT Komunity – Pojištění

Termín: 23. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Dozvíte se, nejen to, na co si dát pozor při sjednání, ale mnoho dalšího. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Pokročilí

Termín: 25. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro pokročilé, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 31. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.