Na vzdělávání není nikdy pozdě

Máme pro Vás nově vypsané termíny pravidelných školení BT, ale třeba i zajímavý kurz Hypoteční Akademie KFP na zefektivnění hypotečního byznysu, či webinář EUCS ohledně likvidace pojistných událostí.

Kurz Hypoteční Akademie Online 
13. 5. – 8. 7. (vždy čtvrtek 9-12 hod.)

Chcete dělat hypoteční byznys lépe? KFP spouští první ročník Hypoteční Akademie. Hypoteční guru Tomáš Rusňák a renomovaní odborníci Vám v 9 školících dnech předají své know how i praktické a konkrétní rady. Jedná se o 9 x 3 hodiny online webinářů, jejichž cílem je pomoci Vám zvýšit hypoteční byznys. To jde dnes sice skoro samo, ale našim cílem je zvýšit efektivitu a propojit Váš hypoteční byznys s finančním plánem a především investicemi. Kromě toho ještě získáte 7 zajímavých bonusů a 5 bonusových videí. Domluvili jsme Vám speciální slevu (slevový kód: BT6100), díky kterému ušetříte 6 100 Kč + DPH. Vyberte si způsob platby a zadejte slevový kód. 

Více informací a program vč. možnosti přihlásit se najdete ZDE.

Jak prakticky nahlížet na FKI a jak je sjednat
2. 6. od 9 hod.

Na základě požadavku účastníků jarních Investičních komunit jsme pro Vás připravili zajímavý webinář a těšit se můžete na prezentace nabídky FKI od 4 investičních společností (CONSEQ, AVANT, J&T a CODYA), zajímavé rozdíly a možnosti sjednání FKI u jednotlivých IS, v druhé části představení kompletní nabídky FKI v Broker Trustu, různé specifické vlastnosti FKI (investiční strategie, poplatky, likvidita a další …), jak s fondy pracovat v portfoliu klienta.
Následně přihlášeným přijde týden před webinářem link k přihlášení. Počet účastníků bude omezen, takže neváhejte.

Přihlaste se na webinář ZDE

Vstupní semináře
3. a 4. 6.  09:00 – 14:00 hod.
24. a 25. 6. 09:00 – 14:00 hod.

Vítejte u Broker Trustu! Náš vstupní seminář Vám v rámci dvou půldenních bloků představí, jaké služby pro své partnery Broker Trust nabízí. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, přiblížíte se zaměstnaneckým benefitům a zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu Vám může přinést spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát jít i touto cestou pro získání klientů. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí a v neposlední řadě získáte přehled i v produktové oblasti, právní ochrany a toho, jak to funguje u produktových partnerů.

Na webinář 3. – 4. 6. se přihlásíte ZDE.
Na webinář 24. – 25. 6 se přihlásíte ZDE.

Galerie produktů – hypotéky 
8. 6. 9:00 – 12:30 hod.

Online školení Galerie produktů Vám se tentokrát budeme věnovat velmi žádoucí oblasti, a to oblasti hypoték. Dozvíte se v jeden den na jednom novinky od zajímavých hostů, jak nejlépe poradit svým klientům ohledně hypoték.

Přihlaste se na webinář ZDE

Úspěšná administrativa
9. 6. 10:00 – 13:00 hod.

Během tohoto školení se Vám bude věnovat pracovník s oddělení podpory partnerů a náš trenér. Na podpoře se setkávají denně s mnoha dotazy, a proto ví, co Vás trápí. Školení z těchto poznatku vychází, a proto Vám nabídne mnoho užitečných informací přímo ze zdroje a poradíme Vám, jak se zlepšit v pochopení procesů obchodů a spolupráce. Školení je vhodné pro asistentky a asistenty, koncipienty, poradce, co chtějí být efektivní a chtějí pracovat svižně bez ohroženek. Seznámí Vás s tím, jak evidovat poradce, jak na přístupy na portály, jak vytvořit povinné přílohy, úvěry na IČO, rozdíly na IZP, RZP, přiložení online smlouvy do EPP, jak se odevzdává obchod a e-průvodky, vše kolem pozastavení provize a intervence, urgence a reklamace provizí a specifika práce v systému.

Přihlaste se na webinář ZDE

Investiční komunita BT základního stupně
16. 6.  9:00 – 13:00 hod. 

Zveme Vás na další společné online setkání Investiční komunity. Jedná se o základní stupeň Investiční komunity a může se tedy přihlásit každý, koho investice zajímají a sjednávají je.
Máte také možnost poslat Vaše dotazy (na email: marketa.buryanova@brokertrust.cz) a my se budeme snažit Vám na ně na setkání odpovědět.

Přihlaste se na webinář ZDE

Zaměstnanecké benefity 
17. 6. 9:00 – 12:00 hod. 

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klienty s benefitními programy i v dnešní době? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše nové školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my Vás seznámíme s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, ukážeme Vám, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců a dozvíte se, jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jak benefit.

Přihlaste se na webinář ZDE

Webinář likvidace pojistek a povinnost následného vzdělávání 
23. 6. 10:00 – 11:30 hod.

Na online setkání Vám společnost EUCS představí problém likvidace pojistných událostí, služba Garance EUCS a dotkneme se i důležitého tématu, které se k pojištění váže, a tím je povinné následné vzdělávaní.

Přihlaste se na webinář ZDE

Pro vstup na webináře Vám bude předem zaslána pozvánka i s odkazem.

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306