Na vzdělávání není nikdy pozdě

Máme pro Vás nově vypsané termíny pravidelných školení BT, ale třeba i zajímavý kurz Hypoteční Akademie KFP na zefektivnění hypotečního byznysu, či webinář EUCS ohledně likvidace pojistných událostí.

Kurz Hypoteční Akademie Online 
13. 5. – 8. 7. (vždy čtvrtek 9-12 hod.)

Chcete dělat hypoteční byznys lépe? KFP spouští první ročník Hypoteční Akademie. Hypoteční guru Tomáš Rusňák a renomovaní odborníci Vám v 9 školících dnech předají své know how i praktické a konkrétní rady. Jedná se o 9 x 3 hodiny online webinářů, jejichž cílem je pomoci Vám zvýšit hypoteční byznys. To jde dnes sice skoro samo, ale našim cílem je zvýšit efektivitu a propojit Váš hypoteční byznys s finančním plánem a především investicemi. Kromě toho ještě získáte 7 zajímavých bonusů a 5 bonusových videí. Domluvili jsme Vám speciální slevu (slevový kód: BT6100), díky kterému ušetříte 6 100 Kč + DPH. Vyberte si způsob platby a zadejte slevový kód. 

Více informací a program vč. možnosti přihlásit se najdete ZDE.

Jak prakticky nahlížet na FKI a jak je sjednat
2. 6. od 9 hod.

Na základě požadavku účastníků jarních Investičních komunit jsme pro Vás připravili zajímavý webinář a těšit se můžete na prezentace nabídky FKI od 4 investičních společností (CONSEQ, AVANT, J&T a CODYA), zajímavé rozdíly a možnosti sjednání FKI u jednotlivých IS, v druhé části představení kompletní nabídky FKI v Broker Trustu, různé specifické vlastnosti FKI (investiční strategie, poplatky, likvidita a další …), jak s fondy pracovat v portfoliu klienta.
Následně přihlášeným přijde týden před webinářem link k přihlášení. Počet účastníků bude omezen, takže neváhejte.

Přihlaste se na webinář ZDE

Vstupní semináře
3. a 4. 6.  09:00 – 14:00 hod.
24. a 25. 6. 09:00 – 14:00 hod.

Vítejte u Broker Trustu! Náš vstupní seminář Vám v rámci dvou půldenních bloků představí, jaké služby pro své partnery Broker Trust nabízí. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, přiblížíte se zaměstnaneckým benefitům a zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu Vám může přinést spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát jít i touto cestou pro získání klientů. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí a v neposlední řadě získáte přehled i v produktové oblasti, právní ochrany a toho, jak to funguje u produktových partnerů.

Na webinář 3. – 4. 6. se přihlásíte ZDE.
Na webinář 24. – 25. 6 se přihlásíte ZDE.

Galerie produktů – hypotéky 
8. 6. 9:00 – 12:30 hod.

Online školení Galerie produktů Vám se tentokrát budeme věnovat velmi žádoucí oblasti, a to oblasti hypoték. Dozvíte se v jeden den na jednom novinky od zajímavých hostů, jak nejlépe poradit svým klientům ohledně hypoték.

Přihlaste se na webinář ZDE

Úspěšná administrativa
9. 6. 10:00 – 13:00 hod.

Během tohoto školení se Vám bude věnovat pracovník s oddělení podpory partnerů a náš trenér. Na podpoře se setkávají denně s mnoha dotazy, a proto ví, co Vás trápí. Školení z těchto poznatku vychází, a proto Vám nabídne mnoho užitečných informací přímo ze zdroje a poradíme Vám, jak se zlepšit v pochopení procesů obchodů a spolupráce. Školení je vhodné pro asistentky a asistenty, koncipienty, poradce, co chtějí být efektivní a chtějí pracovat svižně bez ohroženek. Seznámí Vás s tím, jak evidovat poradce, jak na přístupy na portály, jak vytvořit povinné přílohy, úvěry na IČO, rozdíly na IZP, RZP, přiložení online smlouvy do EPP, jak se odevzdává obchod a e-průvodky, vše kolem pozastavení provize a intervence, urgence a reklamace provizí a specifika práce v systému.

Přihlaste se na webinář ZDE

Investiční komunita BT základního stupně
16. 6.  9:00 – 13:00 hod. 

Zveme Vás na další společné online setkání Investiční komunity. Jedná se o základní stupeň Investiční komunity a může se tedy přihlásit každý, koho investice zajímají a sjednávají je.
Máte také možnost poslat Vaše dotazy (na email: marketa.buryanova@brokertrust.cz) a my se budeme snažit Vám na ně na setkání odpovědět.

Přihlaste se na webinář ZDE

Zaměstnanecké benefity 
17. 6. 9:00 – 12:00 hod. 

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klienty s benefitními programy i v dnešní době? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše nové školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my Vás seznámíme s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, ukážeme Vám, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců a dozvíte se, jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jak benefit.

Přihlaste se na webinář ZDE

Webinář likvidace pojistek a povinnost následného vzdělávání 
23. 6. 10:00 – 11:30 hod.

Na online setkání Vám společnost EUCS představí problém likvidace pojistných událostí, služba Garance EUCS a dotkneme se i důležitého tématu, které se k pojištění váže, a tím je povinné následné vzdělávaní.

Přihlaste se na webinář ZDE

Pro vstup na webináře Vám bude předem zaslána pozvánka i s odkazem.

Související články

Podcasty, Poradenství

Martin Kouřil: Poradenství není povolání, ale diagnóza. Nemá smysl házet flintu do žita kvůli úvěrům, potenciál na trhu je obrovský

Miluje fotbalové Teplice a se severem Čech je spojena i jeho víc jak 25 let dlouhá kariéra ve financích. Martin Kouřil tady začínal s vlastní poradenskou praxí, po spojení s…

26. 5. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Vydařený týden (Videokomentář: Týden 21)

Minulý týden zaznamenaly akciové trhy poměrně silné růstové seance. Výrazně posílil technologický Nasdaq či ropa, ale dařilo se i malým akciím a indexům velkých společností. Na chvostu růstu se nachází…

1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Milan Vodička novým generálním ředitelem Broker Trustu. Změna kompetencí zajistí ještě lepší kvalitu služeb a rychlejší inovace

Milan Vodička, dosavadní člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj, převezme v Broker Trustu od 1. června 2023 více exekutivních pravomocí a stane se novým generálním ředitelem společnosti. Zdeněk Sluka,…

23. 5. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.