Na co se v BT školeních můžete těšit?

V Galeriích produktů se budeme věnovat penzím a investicím, v BT Komunitě podpojištění majetku, ukážeme si BT Kredit, nováčkům ukážeme Jak se adaptovat v BT, ale pomůžeme i se začátkem v segmentu úvěrů či firemního obchodu.

Vstupní seminář

Termín 10. a 11. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Firemní obchod v oblasti zaměstnaneckých benefitů

Termín: 14. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Chcete si vytvořit z firemních klientů lead, tj. generátor kontaktů? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klientybenefitními programy i v dnešní době? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my vám ukážeme, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců. Dáme Vám návod, jak pracovat se skupinovým rizikovým životním pojištěním nebo jak na pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

BT Kredit

Termín 20. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE 

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

Galerie produktů 

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od bank, pojišťoven a investičních společností? Přihlaste se na Galerii produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

Investice – Představí se Vám investiční společnosti CODYA, Colosseum, INVESTIKA, Jet Investments 
Termín 22. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE.

Penze – Těšit se můžete na zajímavé hosty jako je Allianz, ČSOB PS, KB PS, Conseq, GPS, PS ČS, UNIQA PS.  
Termín 27. 11. 2023 přihlásíte se ZDE

BT Komunity pojištění 

Termín: 30. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE
Tentokrát Vás čeká na téma podpojištění majetku. Jedná se o velmi diskutované téma, a i když je stále podle zákona za stanovení pojistné hodnoty zodpovědný klient, ukážeme Vám, jak pojišťovna může pomoci se stanovením pojistné hodnoty nemovitosti/domácnosti. Zodpovíme si otázky typu: Uplatňuje pojišťovna podpojištění? Pomůže indexace? Má pojišťovna u pojištění garantovanou částku? Co to znamená pro klienta, když pojišťovna pojistnou hodnotu garantuje? Co má vliv na stanovení pojistné hodnoty. Určitě to bude zajímavá diskuse, tak se přijďte s námi podělit o Vaše zkušenosti.

Edward  Renta a pravidlo 4%

Termín: 16. 11. 2023 – přihlásíte se ZDE 
Seznámíte se s obecnými pravidly pro práci s rentou i s tím, jak ji efektivně využít při komunikaci s klientem. Dozvíte se např. co je pravidlo 4 %, jak Edward modeluje rentu a jak tento proces funguje, jak efektivně vypočítávat rentu vč. vhodných nástrojů a získáte i obecná pravidla a postupy pro práci s rentou a tipy pro úspěšnou komunikaci s klientem na téma renty. Tento webinář je ideální pro všechny, kteří se zajímají o finanční plánování a kteří chtějí získat hlubší povědomí o rentě a jejím významu.

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.