Moderní aplikace pro plánování investic

KK Investment Partners přicházejí s moderní aplikací na plánování investic a s dalšími novinkami pro poradce i klienty Broker Trust

KK Investment Partners (KKIP) nedávno oznámili zajímavé novinky pro poradce a klienty Broker Trustu v čele se zvýšením provize za péči o klienty. Vedle toho ale existuje řada dalších důvodů, proč s nimi navázat spolupráci při zprostředkování investic klientům.

Jednou z hlavních výhod použití platformy KKinvestor je plně elektronický proces při investování klientů ale také při běžné péči o smlouvy. To znamená, že klienti mohou snadno spravovat své investice odkudkoliv na světě a stejně tak i poradci mají kdykoli k dispozici přístup k portfoliím klientů, takže mohou v rámci investičního servisu velmi rychle reagovat na potřeby svých klientů a pomoci jim sledovat vývoj jejich investičních rezerv.

Aplikace KKinvestor umožňuje klientům vytvořit si až 9 různých portfolií, díky kterým si mohou jednoduše naplánovat své investice a uzpůsobit je svým cílům jako jsou rezervy pro děti, na penzi atd. 

Pro usnadnění korunové platby do všech fondů v jednom portfoliu umí aplikace vygenerovat unikátní QR kóds platebním příkazem. Aplikace také přehledně zobrazuje celkový stav všech investic ale i detail jednotlivých portfolií, což usnadňuje sledování a monitorování výkonnosti a další investiční plánování.

KKIP také nedávno rozšířili nabídku investičních fondů. Klienti si mohou nyní do svých portfolií vybírat z produktů od renomovaných správců Allianz Global Investors, BNP Paribas Asset Management, Fidelity International, Goldman Sachs Asset Management a Schroders. KKIP se zaměřuje na aktivní fondy orientované na udržitelné investice.

KKIP k tomu poskytuje svým klientům a poradcům propracovaný systém informační podpory. Na webových stránkách www.kkip.cz jsou k dispozici potřebné informace k vybraným fondům, tržní komentáře spolupracujících společností, ale také informace o webinářích či podcast Investiční Beaty.

Obchodní zástupci KKIP rádi přijedou, představí celý koncept obchodní platformy a naplánují školení pro vaše obchodní týmy (viz kontakty v systému). Jan D. Kabelka, ředitel KK INVESTMENT PARNERS, a.s., vám a vašim klientům nabízí se svým obchodním týmem více než 25 let mezinárodních zkušeností na kapitálových trzích. 

Moto KK INVESTMENT PARTNERS: „O naše názory, znalosti i zkušenosti se s Vámi rádi podělíme.“

Související články

Rizika

Povinné ručení v novém: Tyto změny vás čekají už v prosinci

Zákon o povinném ručení, tedy přesně o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, má už něco „najeto“. Účinný je 23 let a prošel řadou novelizací. Proto je namístě zákon nový, jehož…

26. 9. 2023 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.