Máte zájem o SEDUO?

Chceme pro Vás vyjednat co nejvýhodnější cenu roční licence. Dejte nám vědět, jestli chcete získat 360+ videokurzů od zkušených lektorů. Máme pro Vás ochutnávkový kurz ZDARMA.

Když přijde řeč na vzdělávání, často vás slyšíme, že bojujete s časem. Přemýšleli jsme, jak vám cestu k rozvoji co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. A objevili jsme hodně zajímavé řešení, které nabízí širokou paletu videokurzů od zkušených lektorů s dostupností 24/7. Vzdělávací portál Seduo.cz se specializuje na online vzdělávání. Máme možnost koupit všem vašim zaměstnancům neomezený přístup k 360+ odborným i soft skills videokurzům na celý rok. Zajímalo by vás to? Výhodou je, že šetří čas, není třeba nikam dojíždět. Studujete v pohodlí kanceláře nebo domova (ale vlastně i kdekoliv jinde). Je možné studovat cizí jazyky, obchod, marketing, prezentační a manažerské dovednosti, kancelářský software a další témata. 

Pokud ještě váháte, mrkněte třeba na videokurz Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku, ať si formát online vzdělávání vyzkoušíte na vlastní kůži. 

Pokud máte o Seduo.cz zájem, dejte nám vědět na adresu vera.bittova@brokertrust.cz. Roční licence nepřekročí částku 2 869 Kč bez DPH. 

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.