Kompletní nabídka v neživotních kalkulačkách

Díky vylepšení neživotních kalkulaček, které si můžete dát na svůj web, si Vaši klienti porovnají kompletní nabídku pojištění aut, majetku a cestovka. Nově uvidí srovnání všech pojišťoven, které jsou v nabídce BT Neživotu.

Do neživotních kalkulaček, které si můžete dát na svůj web, jsme nasadili novou funkcionalitu. Díky ní Vaši klienti uvidí parametry u pojišťoven, které si nepřejí být v online srovnávačích. Konkrétně se jedná o Kooperativu, Generali ČP a ČPP. U těchto pojišťoven se nově zobrazí všechny informace o daném pojištění kromě ceny. Tu si klient od Vás musí vyžádat pomocí tlačítka „Zavolejte mi“.

Jak to funguje?

  1. Klient online zadá vstupní informace pro pojištění aut, majetku a cestovka a vyjedou mu nabídky všech pojišťoven, které jsou v BT Neživotu.
  2. U nabídek pojišťoven Kooperativy, Generali ČP a ČPP se zobrazí detaily o pojištění bez ceny. Místo tlačítka „Vybrat“ má tlačítko „Zavolejte mi“ a k tomu vysvětlivku, že info o ročním pojistném a platbě klientovi sdělíte po telefonu (obr. 1). V přehledu nabídek u informace o platbě uvidí popis, že cena bude sdělena po telefonu (obr. 2).
  3. Vám se modelace propíše do Vašeho BT Neživotu do sekce „Leady“ se stavem, že máte klientovi zavolat (obr. 3). Doporučujeme klienta kontaktovat co nejdříve, a to i v případě, že cenovou nabídku k dispozici má.
  4. Po telefonické domluvě s klientem, popř. úpravě parametrů pojištění na pár kliků sjednáte.

Vše o kalkulačkách na web

Veškeré detaily o webových kalkulačkách najdete zde, nebo v tomto letáku. K dispozici máme kromě neživotních kalkulaček i kalkulačky pro další segmenty.

Obr. 1 – detailní nabídka pojištění v kalkulačce na webu

Obr. č. 2 – přehled nabídek pojištění v kalkulačce na webu

Obr. 3 – zobrazení modelace klienta v sekci Leady ve Vašem BT Neživotu

V případě dotazů se obracejte na Lucii Kulovou (kulova@brokertrust.cz) nebo za Neživotní pojištění Svatavu Bilovou (svatava.bilova@brokertrust.cz) nebo Michala Průchu (michal.prucha@brokertrust.cz), případně na Podporu partnerů (255 710 555, podpora@brokertrust.cz, chat v Bety 2.0).

Věříme, že Vy i Vaši klienti toto vylepšení uvítáte a pomůže Vám s byznysem v oblasti neživotního pojištění.

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.