Kde se potkat s BT

Doba koronavirová s omezenými sociálními kontakty je snad již za námi, a proto konečně můžeme naplánovat společné akce, kde se spolu potkáme tváří v tvář. Budeme moc rádi, pokud si tyto termíny dáte do svých diářů a budete se s těšit na naše společná setkání.

Broker kongres 4. 5. 2022

Letos to snad klapne a my se konečně setkáme živě. Poznamenejte si termín 4. 5. 2022. Tento Broker kongres bude tak, jak si ho mnozí z Vás pamatují. Brzy na Váš e-mail zašleme pozvánku a info k registraci vstupenek.

Rodinný den 11. 6. 2022

Přemýšleli jsme, jak se trochu více poznat i po neformální stránce, proto na červen připravujeme rodinné setkání v ZOO Praha. Užijeme si spoustu legrace nejen s kolegy z centrály BT, ale i s produktovými partnery. Připraveno bude občerstvení a bohatý doprovodný program.

Broker kongres 22. 9. 2022

Na druhý letošní kongres chystáme několik novinek a změn, které Vám budeme postupně představovat. Jednou z nich jsou zbrusu nové prostory.  

O dalších detailech vč. toho, jak získat vstupenky Vám samozřejmě dáme včas vědět. Těšíme se na viděnou!

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.