Jak na dostupné a sociální bydlení (nejen) pro mladé

Dostupné bydlení je horké téma současnosti. Jaký názor má na tuto problematiku náš hypoteční expert Libor Vojta Ostatek si můžete už tento čtvrtek zajít poslechnout na konferenci, kterou pořádá organizace Bydlení&Naděje.

Rostoucí cena nemovitostí, zvyšující se cena energií, růst úrokových sazeb a inflace mají neblahý vliv na možnost získat bydlení. Bydlet je ale jedna ze základních potřeb člověka – vytvářet domov, místo bezpečí je sen každého, ale co když ho nemáme?

Proto Nadační fond Bydlení a Naděje pořádá unikátní konferenci pod záštitou primátora hlavního města Prahy MUDr. Zdeňka Hřiba, která má přednést nejpalčivější otázky ohledně dostupného a sociálního bydlení. Spojili jsme síly s politiky, neziskovým sektorem i tím komerčním, abychom nastínili nejen nedostatky, ale hlavně nabídli řešení z úst odborníků. Akce nese název JAK NA DOSTUPNÉ A SOCIÁLNÍ BYDLENÍ (NEJEN) PRO MLADÉ a uskuteční se 2.3.2022 na Staroměstské radnici v Praze.

Událost je určená pro širokou veřejnost, aby se jak laici, tak i lidé zajímající se o tuto oblast seznámili s tématem.

Jedná se o první ročník akce, která se věříme stane každoroční konferencí, místem pro networking, kde se potká neziskový sektor s byznysem a za podpory politiků se zrealizuje plno skvělých nápadu. Přijďte se i Vy vzdělat o jednom z nejaktuálnějších témat a seznámit se s novými lidmi napříč společenskými postaveními.  

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.