Jak na dostupné a sociální bydlení (nejen) pro mladé

Dostupné bydlení je horké téma současnosti. Jaký názor má na tuto problematiku náš hypoteční expert Libor Vojta Ostatek si můžete už tento čtvrtek zajít poslechnout na konferenci, kterou pořádá organizace Bydlení&Naděje.

Rostoucí cena nemovitostí, zvyšující se cena energií, růst úrokových sazeb a inflace mají neblahý vliv na možnost získat bydlení. Bydlet je ale jedna ze základních potřeb člověka – vytvářet domov, místo bezpečí je sen každého, ale co když ho nemáme?

Proto Nadační fond Bydlení a Naděje pořádá unikátní konferenci pod záštitou primátora hlavního města Prahy MUDr. Zdeňka Hřiba, která má přednést nejpalčivější otázky ohledně dostupného a sociálního bydlení. Spojili jsme síly s politiky, neziskovým sektorem i tím komerčním, abychom nastínili nejen nedostatky, ale hlavně nabídli řešení z úst odborníků. Akce nese název JAK NA DOSTUPNÉ A SOCIÁLNÍ BYDLENÍ (NEJEN) PRO MLADÉ a uskuteční se 2.3.2022 na Staroměstské radnici v Praze.

Událost je určená pro širokou veřejnost, aby se jak laici, tak i lidé zajímající se o tuto oblast seznámili s tématem.

Jedná se o první ročník akce, která se věříme stane každoroční konferencí, místem pro networking, kde se potká neziskový sektor s byznysem a za podpory politiků se zrealizuje plno skvělých nápadu. Přijďte se i Vy vzdělat o jednom z nejaktuálnějších témat a seznámit se s novými lidmi napříč společenskými postaveními.  

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.