Jak efektivně využít prázdniny?

První pololetí je za námi a všichni se těšíme na odpočinkové léto. Ale není od věci využít volnějšího prázdninového režimu ke splnění následného vzdělávání. Vše absolvujete v klidu, třeba i na pláži a v top podzimní sezoně se můžete plně věnovat byznysu.

U následného vzdělávání v oblasti pojištění je povinnost absolvovat ho pouze a jen u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Výběr dodavatele je na Vás. Ale s některými dodavateli následného vzdělávání jsme pro Vás vyjednali výhodnější podmínky.

Jejich přehled máte ZDE.

Abychom se o Vašem dokončení vzdělávání dozvěděli, nezapomeňte po absolvování kurzu vložit certifikát do BT Edu. Jedinou výjimkou je EFPA. Pokud tedy zvolíte kurz u akreditované osoby EFPA, certifikáty se Vám zaznamenají automaticky a Vy budete mít celou problematiku vyřešenou. V ostatních případech je nutný níže uvedený postup vložení.

Povinnost každoročně udržovat své odborné znalosti máte i případě certifikace u úvěrů a investic. Splnění této povinnosti podléhá kontrole nejen ze strany produktových partnerů, ale i ČNB, která se na nás v poslední době obrací ohledně dokládání následného vzdělávání našich vázaných zástupců v těchto oblastech. Toto vzdělávání nemusí poskytovat pouze akreditovaná společnost. Proto jsme pro Vás připravili kurzy, které jsou pro všechny naše poradce ZDARMA. Najdete je v BT Edu na odkazech níže.

Po absolvování kurzu se Vám certifikát automaticky propíše a Vy ho uvidíte v BT Edu v záložce Moje certifikáty. Nemusíte nám ho posílat.

Investice – kurz absolvujete ZDE.

Úvěry – kurz absolvujete ZDE.

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.