Investiční příležitost se stabilním výnosem

FKI ČSNF SICAV se zaměřuje na development. Strategií je investování do menších smysluplných projektů a diverzifikace portfolia. Díky tomu investorům přináší stabilní přínos.

Burzovně obchodovatelný fond kvalifikovaných investorů ČSNF SICAV, a.s. má jednoduchou filozofii se zaměřením na development. Investuje tam, kde to dává smysl. Diverzifikuje své portfolio do menších projektů, jimiž zajišťuje konzistentní chod společnosti a také do větších, kde řeší celou urbanistickou koncepci lokality. Tato strategie fondu přináší investorům pevný výnos v jakékoli době.

Objem majetku fondu překročil 1,56 miliardy Kč, za 12 měsíců dosáhl u Prioritních investičních akcií výnos 8,09 % a od založení přinesl investorům zhodnocení přes 30 % (hodnoty k 31. 8. 2023). Kvalifikovaní investoři mohou investovat od 1 milionu korun do Prioritních investičních akcií (PIAC) nebo od 40 000 EUR do Prioritních investičních akcií (PIAE) a od 10 milionů korun do Prémiových investičních akcií (PRIA). Investiční a nemovitostní fond nabízí zhodnocení od 6 % až 8,7 % p.a. podle typu investičních akcií. Aktuální přehled jednotlivých tříd akcií najdete na www.csnf.cz

FINANČNÍ UKAZATELE FONDU K 31. 8. 2023

Objem majetku: 1 555 214 403 Kč
Nárůst objemu majetku za 12 měsíců: 8,12 %
Hodnota investiční akcie PIAC: 1,3097
Zhodnocení za poslední 3 měsíce: 1,76 %
Zhodnocení YTD: 4,71 %
Zhodnocení za 12 měsíců: 8,09 %
Zhodnocení od prvního úpisu (1. 1. 2020): 30,97 %

Současně fond poskytuje garanci minimálního výnosu PIAC ve výši 7 % p.a. až 7,9 % p.a., u PRIA je to 7,7 p.a. až 8,7 % p.a., a to i v případě nižšího zisku či dokonce ztráty fondu. Garance je formou redistribuce fondového kapitálu od držitelů výkonnostních investičních akcií ve prospěch držitelů PIAC, PIAE i PRIA a to až do výše tohoto fondového kapitálu. 

Královský statek Karlštejn

Fond má v nabídce zajímavé developerské projekty v dostupných lokalitách, jako jsou KRÁLOVSKÝ STATEK na Karlštejně, rodinné a bytové domy v REZIDENCI KOLOVRATY, SLAPY RESORT v srdci Slapské přehrady na Živohošti nebo REZIDENCE U MLÝNA v panenské přírodě v části Praha – Královice. Do realizace v roce 2024 se také připravuje nový projekt rezidenčního areálu v blízkosti Prahy. 

Image

BD Lazecká Olomouc 

Připomínáme aktuální nabídku pro distributory:

Mimořádná jednorázová odměna ve výši 3 % za investici do fondu.

Doporučením kupce nemovitosti fondu získáte odměnu až 75 tisíc Kč.

Případné dotazy zodpoví Lukáš Hrma, mail: lukas.hrma@csnf.cz

Disclaimer: Fond je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, jeho akcionářem se může stát výhradně kvalifikovaný investor dle paragrafu 272 tohoto zákona. Správce upozorňuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. 

Sdělení klíčových informací fondu (KID) je k dispozici na http://www.avantfunds.cz/informacni-povinnost/.V listinné podobě lze uvedené informace získat v sídle společnosti AVANT investiční společnost, a.s., City Tower, Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Nusle. Další důležité informace pro investory na: https:www.avantfunds.czUvedené informace mají pouze informativní charakter a nepředstavují návrh na uzavření smlouvy nebo veřejnou nabídku podle ustanovení občanského zákoníku. 

Související články

Poradenství

Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny…

13. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.