CODYA nově v BT Investu

V BT Investu nyní můžete online sjednat nové smlouvy pro dalšího produktového partnera – CODYA investiční společnost. Díky CODYA Mixu může klient investovat od 1 mil. Kč i do více fondů zároveň.

Vážení partneři,

CODYA je investiční společnost, která je v nabídce BT již pár let a nyní spravuje 22 fondů kvalifikovaných investorů a neustále přibývají nové.

Drtivá většina fondů z nabídky CODYA je dostupná i přes BT Invest k online sjednání! Online sjednání je nyní dostupné pro nové klienty (kteří ještě nemají u CODYA smlouvu) a zároveň jsou fyzické osoby bez zástupce (tzn. není možné uzavírat smlouvy pro právnické osoby, nezletilé a nesvéprávné osoby –využijte pro ně prosím standardní proces s papírovými přílohami).

Se společností CODYA budeme dále spolupracovat na tom, aby se napojení postupně rozšířilo i na stávající klienty a další typy osob.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na standardním e-mailu investice@brokertrust.cz, případně se obraťte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo prostřednictvím chatu v Bety 2.0.

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.