CODYA nově v BT Investu

V BT Investu nyní můžete online sjednat nové smlouvy pro dalšího produktového partnera – CODYA investiční společnost. Díky CODYA Mixu může klient investovat od 1 mil. Kč i do více fondů zároveň.

Vážení partneři,

CODYA je investiční společnost, která je v nabídce BT již pár let a nyní spravuje 22 fondů kvalifikovaných investorů a neustále přibývají nové.

Drtivá většina fondů z nabídky CODYA je dostupná i přes BT Invest k online sjednání! Online sjednání je nyní dostupné pro nové klienty (kteří ještě nemají u CODYA smlouvu) a zároveň jsou fyzické osoby bez zástupce (tzn. není možné uzavírat smlouvy pro právnické osoby, nezletilé a nesvéprávné osoby –využijte pro ně prosím standardní proces s papírovými přílohami).

Se společností CODYA budeme dále spolupracovat na tom, aby se napojení postupně rozšířilo i na stávající klienty a další typy osob.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na standardním e-mailu investice@brokertrust.cz, případně se obraťte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo prostřednictvím chatu v Bety 2.0.

Váš Broker Trust

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.